Sex iz ljubavi ili iz potrebe? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 51 od ukupno 51
  1. #46

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    To "nešto" me i nervira, što ne umem tačno da prepoznam o čemu se radi.
    Potreba postoji, kad je iz ljubavi i kad je "zdravlja radi".
    Nema ničeg sramnog u potrebi i ispunjavanju, pa što ne i zadovoljavanju iste.

    Definisanje i svaki iole racionalan pokušaj objašnjavanja takvih stvari, uvek mi izmiče.
    Valjda zato što ne postoje pravila, mož' i ovako i 'nako, što se mene tiče..
    ...imam potrebu cim citam pametnu zenu......
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #47

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Ako postoji ljubav prema toj osobi imam izraženu potrebu da "krunišem" to sexom. Znači ako me neka žena oduševila rečima, stavovima, intelektom; sexom pokušam da to "upijem", "prisvojim", prosto "osvojim" nešto vredno.
    Ako se tek upoznajemo, mnogo toga je u naznakama (naslućivanju, verovanju da "ima nešto") i sex onda posluži kao katalizator za "otvaranje". Sex ume pomoći da se neke osobe više razotkriju i pokažu šta jesu.
    Ljubav je uvek put ka sexu, a sex može biti put ka ljubavi!
    Ipak sex je usko vezan sa moći.
    -U prvom slučaju "moćniji smo" ako smo vodili ljubav sa tako vrednom osobom,
    -u drugom slučaju sex je bio magični štapić pomoću koga smo doprli do nečije suštine.
    Kako koristimo "moć" to govori o tome kakvi smo mi sami.

  3. #48

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Meni je ok i jedno i drugo, i ne želim uopšte da osuđujem isključivo kres varijante jer i one imaju svoje dobre strane. Nekako se valjda podrazumeva da je sex iz ljubavi nešto što je samo po sebi divno no i ovaj drugi može nekad da raspali mnogo veći vatromet u stomaku, sasvim neočekivano i nenadano, bez mrve ljubavi. Što sam starija to mi je ovo pitanje/odgovor sve kompleksniji i zato ću još jednom da ponovim da obe varijante podržavam, pa ko kako voli, ili možda bolje da kažem kako se kome zalomi...
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #49

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Za sex je potrebna ljubav.... koliko ljubavi, ljubav prema čemu.... granice ne postoje....
    Sex bez ljubavi je gola onanija. onanija je samoljublje.... i tako, malo po malo, zatvorio se krug...

  5. #50

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Citat dndr kaže: Pogledaj poruku
    Za sex je potrebna ljubav.... koliko ljubavi, ljubav prema čemu.... granice ne postoje....
    Sex bez ljubavi je gola onanija. onanija je samoljublje.... i tako, malo po malo, zatvorio se krug...
    Koliko ja znam...za sex nije potrebna ljubav (mada bi bila poželjna) već želja i strast. Legitimna potreba oba pola zarad zdravlja jer odsustvo istog može uticati na mnogo segmenata. Međusobni odnos dve osobe može biti sjajan isto kao što imamo sjajne poslovne partnere, sjajne saigrače, sjajne prijatelje.
    Razlika sexa iz ljubavi je što u istom partneru imamo sublimat više kategorija (najboljeg prijatelja, najboljeg savetnika, najboljeg terapeuta, pouzdanog poslovnog saradnika, najbolju dadilju deci, najbolju vaspitačicu...itd).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #51

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Citat dndr kaže: Pogledaj poruku
    Za sex je potrebna ljubav.... koliko ljubavi, ljubav prema čemu.... granice ne postoje....
    Sex bez ljubavi je gola onanija. onanija je samoljublje.... i tako, malo po malo, zatvorio se krug...
    Koliko ja znam...za sex nije potrebna ljubav (mada bi bila poželjna) već želja i strast. Legitimna potreba oba pola zarad zdravlja jer odsustvo istog može uticati na mnogo segmenata. Međusobni odnos dve osobe može biti sjajan isto kao što imamo sjajne poslovne partnere, sjajne saigrače, sjajne prijatelje.
    Razlika sexa iz ljubavi je što u istom partneru imamo sublimat više kategorija (najboljeg prijatelja, najboljeg savetnika, najboljeg terapeuta, pouzdanog poslovnog saradnika, najbolju dadilju deci, najbolju vaspitačicu...itd).
    recimo da sam želio reći: voljeti sex ....

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Strah od ljubavi
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 29.06.2011, 22:01
  2. Letnje ljubavi
    Autor goga58 u forumu Ljubav
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 09:37
  3. Ljubavi, sto je pod kafom...
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 19:25
  4. Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 14.09.2009, 11:25
  5. Ljubavi poznatih
    Autor DrinChe u forumu Ljubav
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.02.2009, 20:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •