Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu - Strana 13
Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213
Prikaz rezultata 181 do 191 od ukupno 191
  1. #181

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu

    Ne smeta mi sto je zabranjeno pusenje svuda iako sam pusac. Navikla sam. U belgiji je svuda zabranjeno osim u tvojoj vlastitoj kuci ili bilo gde vani. Malo bude nezgodno kad odes u birtiju na kaficu pa ne mozes zapaliti ali izadjes na terasu ili u pusionicu ko je ima.
    Vise mi smeta (valjda sto nisam navikla) kad odem tamo kod nas pa u restoranu jedes pa zapalis, sve se dimi...cudan neki osecaj
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  2. #182

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu

    Ja sam nepušač cigare mi ne smetaju ljudi če uvek pušiti i ni jedan zakon ih neće sprečiti u tome.

  3. #183

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu

    Ja sam biši pušač,...al nisam od onih zajebanih, ne smeta mi dim cigarete u blizini .
    Al meni je interesantno...
    Nigde se na zatvorenim javnim mestima ne puši, sem u kafanama... što je bilo nezamislivo do pre par godina.
    Bazen nismo mogli da zamislimo bez pušača, pa to bi ludost bila toliko vremena provesti tamo bez cigarete, a sad su pušači oko bazenskog restorana, niko ni ne pomišlja da zapali na mestima za sunčanje.
    Danas bi bilo guranje prsta u oko kad bi video šalterušu sa cigaretom u ustima,...svi bi se zgranuli - na šta to liči !?, a koliko smo se samo nagledali nalakiranih noktiju i prstanja dok tresu pepeo s cigarete.
    Čudno mi i kad gledam neki stari film, pa vidim pušače na raznim mestima gde je danas duvanski dim davno proteran.
    Tako cenim da će se klinci za jedno dvadesetak, tridesetak godina čuditi da smo nekad pušili u opšte, jer u to vreme pušenje više neće postojati kao pojava.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  4. #184

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku

    E, to mi nikad nije bilo jasno. Sta, dodju ti u stan da provere da l' purnjas u stanu?
    Paaa, u svim stanovima su postavljeni detektori za dim. Nijesu bas toliko osetljivi ali je meni u pocetku bila tak'a frka od alarma, da sam nakon visenedeljnog smrzavanja na terasi... zamotala i izlepila detektore kesama i selotejpom, skuvala kafu i zapalila dve odjednom.
    Ono, menadzeri zgrade setaju po hodnicima, pa ako osete duvanski dim...prvo dobijes pismenu opomenu pred iskljucenje, a posle mogu i da te izbace iz stana, bez ikakvog pardona.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #185

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu

    Necu ja to nikad moci da s'vatim Mislim, sto b' se bilo koga ticalo ko sta radi u svojoj kuci?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #186

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu


    Dovde su mi dosli pretnjama da svaka sargarepa mora da lici jedna na drugu i da su im propisane dimenzije.
    Ova Sargarepa se opire!
    Ne dam!


    Ma, bravo, Tanja.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #187

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu

    Evojavljam se iz jednog zabacenog podrum na kraju grada. Sramta me je shto se uopshte javljam ka gradjanin drugog reda,tzv pushach. Kisha pada po meni, ali ja ponosno drzim cigaretu u nadi da me nece pojesti neka neman..

  8. #188

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu

    PS slovne greshke nastale usled straha od zabrana, slabog dometa i cigarete u rukama

  9. #189

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu

    Naci ce tebe Bili..

  10. #190

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu

    Mdaa...Moj drugar, inače zakleti višedecenijski pušač, ume da prokomentariše bivše (skoro uvek najzadrtije) rečenicom u stilu:
    - Ma..popuše mi nogu kad stanem u govno!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #191

    Odgovor: Prava pušača, tj. nepušača na javnom mestu

    Nije pušenje najveci problem koji imamo.Ta zabrana je samo još jedna cigla u zidu otudjenja
    The rest...is silence.

Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213

Slične teme

  1. Prava za životinje
    Autor Lady S u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.01.2014, 22:33
  2. Znaš da si prava mama kad . . .
    Autor Annie u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.10.2013, 21:45
  3. Prava radnika u Srbiji
    Autor Turkmenbashi u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 03.09.2010, 17:13
  4. 8.mart - dan prava žena
    Autor itebejac u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 02:06
  5. Prava vernost
    Autor valter u forumu Muška kafana
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.02.2010, 22:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •