Smrtonosni ulov
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Smrtonosni ulov

    Hladno Beringovo more, lov na razne vrste kraba, borba sa prirodom, nespavanje danima, realne opasnosti (ko upadne u vodu, retko preživi), mogućnost da se za nekoliko dana zaradi ogromna kinta itd i sl...


    ...moram da priznam da mi (da li zbog pecaroške žice) adrenalin radi svaki put kad izvlače kaveze na palubu ...


    ...šta vi mislite o ovom serijalu?

  2. #2

    Odgovor: Smrtonosni ulov

    Ja ovo pratim,ja ovo pratim !!!

    Jupi,izgleda da nas je dvoje(ne računajući mog muža). Odlična emisija,ne pamtim kad sam zadnji put iščekivala sledeću epizodu nečega.

    Khm,khm...ja čak tapšem kad se zadesi da je kavez pun
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #3

    Odgovor: Smrtonosni ulov

    E to je reality...

    Ne pratim ga baš redovno,ali kad god mogu pogledam...

  4. #4

    Odgovor: Smrtonosni ulov

    Bilo mi je interesantno par puta, a onda su poceli da me nerviraju kao i distroyed in seconds kao i american chopper - i.. Mislim, usukani brci..
    Prenaglasavanje i ponavljanje do besvesti..

    Generalno, mnogo se patetise i preteriva u tim amerikama..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #5

    Odgovor: Smrtonosni ulov

    Jako dobar serijal,koji je bio na Foksu a vidim ide i na Discovery-ju.
    Lov na krabe deluje tako normalno kad ja i neko slican meni koji se bavi ribolovom pa jos i morskim.Ali ovo je izuzetno tezak i opasan posao.Surovi uslovi,jedna greska i nema te.Zarada je isto surova naime,ako uhvatis 200 kraba u zamku i od njih 50 odgovara kriterijumu dobijas zaradu za ono sto uhvatis sa kolegama.Da ne duzim odgledao sam nekih 20 epizoda koji ide u serijalu nekoliko godina.

  6. #6

    Odgovor: Smrtonosni ulov

    Odgledala sam nekoliko epizoda jer mi je bilo zanimljivo, a delom i zato sto se daljinski upravljac nalazio u rukama jace polovine


    Hm, ako se vec uporedjuje sa rility emisijama, svakako da bih radije to odgledala nego ove nase VB (i sve ostale) emisije.



    ps. ima nesto u tim surovim uslovima i borbom za opstanak.... neizvesnost- hoce li pronaci pravo mesto za zabacivanje kaveza???................ i priznajem da mi je najlepsi deo kad objave ko je koliko zaradio ( skoro sam se radovala kao da sam ja zaradila te dolarcice )

  7. #7

    Odgovor: Smrtonosni ulov

    Mislim da mi treba apaurin da se smirim od onih ruznih ribetina, onih kaveza, onih jadnika koji su zbog nekog sitnog novca u poredjenu sa zivotom, krenuli vrlo cesto i neiskusni u takvu jednu pricu....Da, smrtonosni ulov, ili bolje receno koliko njih zavrsi u vecnim lovistima
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  8. #8

    Odgovor: Smrtonosni ulov

    Gledam, često...super je, mada...meni žao onih kraba. Onako ih bacaju, broje....onda ono uzburkano more...a meni onaj brodić djeluje jako maleno, nestabilno.

    Ipak.. svim tim ljudima...zaHeban je to posao...i drago mi je da donosi dosta novca, zarade ga.

    Ma gledam sve te emisije koje Discovery nudi...osim ako ne repriziraju do besvijesti.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •