Pomoc oko svacega!
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 63
  1. #1

    Pomoc oko svacega!

    E,ovako znam da sam dosadan oko ovih pitanja,ali sta da radim,kad ste vi najbolji...da nebih otvarao vise tema,postavicu vam nekoliko pitanja
    1)Jel znate sajt gde bih mogao da skinem temu za maturski rad"Upravljanje liftovima"
    2)Jel ima lek flobion da se kupi u svim apotekama?
    3)I koji bi deterdzent mi preporucili za skidanje fleka,imam jedne pantalone jako dobre,ali imam fleku,a ne mogu da je skinem...
    There is no rules!!!

  2. #2

    Odgovor: Novosadske vesti

    Kako sam iz Podgorice, a dolazim u Novi Sad za vikend - trebaju mi dvije informacije
    Naime, da li u Novom Sadu ima parfimerija u kojoj se prodaje Ives Rocher kozmetika?
    Drugo pitanje - kako predstoji seminar salse, treba mi stan na dvije noći za 4 osobe.
    Da li znate ikoga ko to izdaje kratkoročno?
    Molim vas da mi što prije odgovorite.
    Unaprijed zahvalna...

  3. #3

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    Zna li možda neko od vas šta da uradim sa kožnim cipelama u kojima sam provela noć na kiši u blatu? sada su krute i dejuju neupotrebljivo. Ne znam da li smem da ih operem i sa kakvim deterdžentom.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  4. #4

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    Citat drth09 kaže: Pogledaj poruku
    sada su krute i dejuju neupotrebljivo. Ne znam da li smem da ih operem i sa kakvim deterdžentom.
    šta podrazumevaš pod tim neupotrebljive

    ako su ostale mrlje od blata, pokušaj da to očistiš nekom vlažnom krpom (bez upotrebe deterdženta)
    ukoliko su cipele od "glatke kože" (predpostavljam da jesu) možeš da koristiš i sundjer
    potom ih iščetkaj, a nakon toga dobro namaži nekom kremom za kožu

  5. #5

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    šta podrazumevaš pod tim neupotrebljive

    ako su ostale mrlje od blata, pokušaj da to očistiš nekom vlažnom krpom (bez upotrebe deterdženta)
    ukoliko su cipele od "glatke kože" (predpostavljam da jesu) možeš da koristiš i sundjer
    potom ih iščetkaj, a nakon toga dobro namaži nekom kremom za kožu

    u pitanju su plitke baletanke. Blato se doslovno upilo i spolja i iznutra, pa su sada kao parče tvrdog kartona. Probaću sa vlažnom krpom. Ako ne pomogne onda idu u veš mašinu.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  6. #6

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    ma odma vesh mashina....kad se osushe dobro natopi sa pavlovicevom....
    ako ne....kanta za djubre....

  7. #7

    10 Odgovor: Pomoc oko svacega!

    Ipak da priupitam. Da li se nekome desilo da je razvalio zoom digitalnog aparata i da mu je neko to popravio? Meni ispao na beton, dva puta, drugi put je bio koban, tj. bio je polukoban, dok ja nisam htjela da ispravim zoom i odvalim ga. Sad sam ga vratila, ali naravno on više ne slika, ali ostale funkcije rade. Please, ako postoji neko, negdje, ko može to da skrpa, bit ću zahvalna na svakoj informaciji.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #8

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    Imam pitanjce

    Je l' ima neko zimsko i letnje "nastelavanje" frizidera
    Ja drzim stalno na "eco"...ali sada (leti) vise hladi neg' zimi...tako da mi se juce desilo da razbijem jaje..a ono zaledjeno unutra

    Je l' treba da pojacam ili smanjim...ne'am pojma u cemu je stos
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #9

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    treba da se smanji, i to pod uslovom da termostat nije podilkanio
    ... tada će ti trebati majstor

    zatim jaja se drže u gornjem delu frižidera
    ... po mogućnosti na vratima
    tu je temperatura nešto niža

    znaš kako kaže jedan od marfijevih zakona: "Kad ništa drugo ne pomaže, pročitaj uputstvo"

    ako se zagubilo, daj tačan naziv frižidera pa će gi izgooglamo

  10. #10

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    E

    Ma nije termostat otisao (pu pu)...nego (izgleda) ja sve radila pogresno...

    Aj' to "eco" nego metnula jaja gore (sto bi rekli na vr')

    A uputsvo imam, kako da nemam...ali je na nekim cudnim jezicima..a ono "nase" je red srpski red madZarski

    A model je Indesit total frost (a sada isla da gledam ima l' neke brojke ili slovca..ali cvrc...mozda pozadi, no ja ne merem ga sama pomaknuti)

    No, hvala...probacu malko da smanjim (ima i podeok koji se zove "holiday"...pa cu metnuti negde izmedju
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #11

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    (ima i podeok koji se zove "holiday"..
    to je kad nisi duze vreme kuci, kako bi odrzavao neku konstatnu temperaturu i ne bi se pokvarilo ono malo hrane sto obicno ostavljamo kuci u friz kad odemo vani na duze vreme....

    ne znam dali ima dugmice napolju na frizu...kod mene ima iznad vrata i sem onaj termostat unutra koji je na zadnji zid frizidera, za regulaciju temeprature koristimo i njih....


  12. #12

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    Znam da je holiday kada si "na godisnjem'...mislila da smanjim na "nesto izmedju"...

    Nema kod mog nista unutra, sve je iznad vrata i posebno se regulise friz posebno gornji deo...

    Hvala
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #13

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ... A model je Indesit total frost (a sada isla da gledam ima l' neke brojke ili slovca..ali cvrc...mozda pozadi, no ja ne merem ga sama pomaknuti)...
    trebao bi da bude ovaj:

    BA 35 FNF P


    ako jeste, odavde možeš pokupiti: "Instructions for use - PDF" (sa sve propratnim slikama)

    Isto to, al' u HTML formatu (bez slikovnog uputstva): KLIK

  14. #14

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    Jes'...to je taj

    Hvala ti puno...sada jos da proucim

    (ko bi rek'o da je to neka nauka )
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #15

    10 Odgovor: Pomoc oko svacega!

    Ovako, molim ako neko zna...sve sam uprskala. Imala sam tonu muzike na iPodu...ali sam tu muziku prebacivala preko drugog kompa...sad sam na svom instalirala iTunes...i nisam uopšte radila sinkronizovanje jer me je upozorilo da bih mogla da izgubim sve podatke. Upalim danas ponovo, da vidim kako ću i šta ću, trebala mi neka muzika. Međutim, odjednom NEMA NIŠTA: I ja ne znam gdje je sad to nestalo. Ni kako da ga vratim, ako uopšte mogu... Jedna giga omiljene muzike...nestala...i nemam toga ni pola na kompu. Ako BILO KO zna kako bih se mogla izvući...bila bih mu vječno zahvalna.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Mala pomoc ;)
    Autor kissigirl u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.05.2012, 16:15
  2. pomoc
    Autor Banchi u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.04.2010, 19:37
  3. Pomoc msn
    Autor Sasa_LP u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.04.2010, 14:49
  4. Pomoc oko emulatora za PS2
    Autor Sasa_LP u forumu Igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 11:49
  5. Pomoc oko prevoda
    Autor Painkiller u forumu Online savetnik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 14:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •