Pomoc oko svacega! - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 63 od ukupno 63
  1. #61

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    da li neko zna gde mogu da nadjem audio zapise LJube Moljca?
    one njegove zezalice ako znate na sta mislim
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  2. #62

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    1.Ako se desi da vam zagori šerpa,ne paničite i ne pokušavajte zicom da skinete tragove.Dovoljno je da je vratite na zagrejanu ringlu prethodno dolivši pola vode pola sirćeta i ostavite da proključa 5 minuta.Nakon toga sklonite šerpu sa ringe i rezultat će biti vidljiv.
    2.Kad lupite glavom o ivicu stola ili vam dete zalupi vrata a niste pomerili prste (to bolii!) odmah na bolno mesto pospite malo šećera u prahu i sačekajte da samo zasuši i otpadne pa isperite udareno mesto hladnom vodom.Otoka neće biti,kao ni bola.


  3. #63

    Odgovor: Pomoc oko svacega!

    Pogledajte kako da rešite "problem" cipela koje škripe dok hodate, kako da se otarasite neprijatnog mirisa iz obuće, šta da radite ako su vam cipele uske, kako da izbegnete žuljeve...

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Mala pomoc ;)
    Autor kissigirl u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.05.2012, 16:15
  2. pomoc
    Autor Banchi u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.04.2010, 19:37
  3. Pomoc msn
    Autor Sasa_LP u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.04.2010, 14:49
  4. Pomoc oko emulatora za PS2
    Autor Sasa_LP u forumu Igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 11:49
  5. Pomoc oko prevoda
    Autor Painkiller u forumu Online savetnik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 14:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •