Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    Ja sad ne znam da li su to moje traume iz detinstva,ali moj slucaj je ovakav..znaci kad god negde putujem,ili kad odem negde,uvek me uhvati potreba za odlazak u tolet..isao sam ja na razna snimanja itd,ali se ispostavilo da nije nista,a kao mali(prvi razred osnovne)sam imao problem sa nekom bakterijom,sad ne znam tacan naziv ali ovako nesto"Salmonela"..pa me sad zanima da li je u pitanju nervoza,i kako da to resim..
    There is no rules!!!

  2. #2

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    ne verujem da ti je Salmonela ostavila tako dugotrajne posledice
    ali od nervoze, tj. treme hoce tako je i meni Boze sacuvaj pred neki ispit, pre nego sto odem ne mogu da ustanem sa WC solje i inace mi je pred putovanje bilo kakvo tako
    meni je nrvoza, a verujem i vecini, posto organizam tako reaguje..
    a ti ako smatras da je to zbog nekih trauma iz detinjstva, trebalo bi o tome da prvenstveno porazgovaras sa psihologom (skolski je uglavnom veoma dobar )..
    a doduse, mozes i sam.. pokusaj da ne razmisljas o tome toliko, jer je nevoza jedan od faktora zbog kojih se osecamo tako
    nisam ti ja neka pomoc, iznosim po sopstvenom primeru, a tebi, ako se ne osecas dobro, najbolje ce da pomogne razgovor sa nekim ko je za to strucan
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    Hwala ti puno,a ja sam tako razmisljao ko ti,ali...al nije moguce da meni cim idem negde odmah da me uhvati nervoza,zvog cega??stvarno ne razumem...
    There is no rules!!!

  4. #4

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    Mislim da Vršac 14 može da ti pomogne... Što se ne obratiš čoveku?
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  5. #5

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    ma ne sekiraj se zbog toga..to je najnormalnija reakcija organizma i to većine ljudi..
    neko se preznojava, nekog uhvati grč u želucu, a neko se zakuca za Wc šolju..

    ne razmišljaj o tome na taj način, nije ti ništa..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #6

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    Citat Painkiller kaže: Pogledaj poruku
    Ja sad ne znam da li su to moje traume iz detinstva,ali moj slucaj je ovakav..znaci kad god negde putujem,ili kad odem negde,uvek me uhvati potreba za odlazak u tolet..isao sam ja na razna snimanja itd,ali se ispostavilo da nije nista,a kao mali(prvi razred osnovne)sam imao problem sa nekom bakterijom,sad ne znam tacan naziv ali ovako nesto"Salmonela"..pa me sad zanima da li je u pitanju nervoza,i kako da to resim..
    Odgovor DA Ali pre nego što ovako paušalno uspostavimo Diagnozu,Neophodno sa lekarom napraviti (Amnenezu)Detaljnije razgovarati znači opisati tekobe kada ti se to dešava,koliko često.Dali si jako nervozan opisati,dali ti dolazi mučnina nervoza želutca,
    Dali te hvata panika pre odlaska,Dali se znoiš,Nemir u rukam vlažne,Češće urinira nego obično.E to bi bilo 50% mogćnost nervoze.
    Uzrok se tražiti od Detinstva do vremene kad je nastale ove tekobe.
    Početi od Detinstva,Kad si pohađao školu za vreme učenja ispita Dali si i tada imao ove tekobe.Dali kad si trebao doneti neku važnu odluku isto manifestuje.itd. sve su to Pitanja na koje treba dati odgovor.Na osnovu datih odgovora može se doći do nekog zaključka.
    Dali Nervoza prouzrokuje gore navedene tekobe.Ako imate veći deo odgovora Preporuka porazgovarati sa Psihologom.Koje konkretne mere treba preduzeti.Sa jednim razgovorom nećeti biti izlečeni Predstoiće vam niz poseta lekaru.
    2.Neznam koja snimanja ste napravili.
    Dali ste pregledali kulturu(stolice)Bakterie, Flora,itd Dali ste osetljivi na Laktozu sir mleko jaja šećer.Da zakljućim Ako vam ućestalo više nego ranije Obavezno posetite Lekara.
    PS.Dali ste često koristili Antibiotika.
    Svima prepuručujem bez preke potrebe i bez lekara nemojte koristiti Antibiotike,Koliko koristi toliko su i štetne za floru u crevima,
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  7. #7

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    Sada ne. Bar mislim. U ratu je nekoliko puta malo trebalo pa da i u praksi dokažem tvrdnju:
    - Usrao se od straha!

    Mislim da ima takvih ljudi koje nervoza protera. Međutim, pouzdano znam da ima i osoba, ne mnogo, koje dugotrajna nemogućnust da se isprazne čine vrlo nervoznim.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #8

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???


    kod mene izaziva potrebu za odlaskom na pecanje....
    mir, tisina i blejanje u vodu....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  9. #9

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    Ukoliko si podlozan nervozi i stresu, moze biti uzrok.
    Uglavnom ne pomaze nista, ali simptome mozes umanjiti ishranom i nekim lekovima.
    Ipak simptomi mogu ukazati i na pocetni stadij jedne vrlo ruzne bolesti.


    Ja ovo cisto, laicki...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #10

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    To se meni ranije desavalo i to jako cesto,sve je to na nervnoj bazi.To je normalno i prolazno.Desavalo se kad udjem u dom zdravlja ili cim osetim miris zubara to me hvata.Nervoza se kod svakog manifestuje na drugaciji nacin,sve je to od osobe do osobe,meni se desavalo da mi podrhtava zeludac,osetim peckanje u stomaku kao da gorim iznutra,neka trema,ali sve prodje.Mene je bar proslo,mislim proci ce i tebe sigurno,samo se trudi da ne razmisljas puno o tome

  11. #11

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    Ja uvek pred neki bitan dogadjaj u zivotu najpre presedim na solji neko vreme iako uopste nisam tremaros

  12. #12

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    Da izaziva...ja imam dve drugarice koje su pred svaku utakmicu kad krene zagrevanje, po 5-6 puta odlazile u wc...čim krene utakmica...nema nervoze i ne idu u wc do kraja utakmice.

  13. #13

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    I ja takodje.Prvo wc pa onda idemo dalje....

  14. #14

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    Oooooo da.....i zna da bude veoma nezgodna....

  15. #15

    Odgovor: Da li nervoza izaziva potrebu za cest odlazak u tolet???

    Citat Vlada Vasic kaže: Pogledaj poruku
    Oooooo da.....i zna da bude veoma nezgodna....
    ...osetis peckanje,a?...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Nervoza i apetit
    Autor Apolonija u forumu Psihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.09.2009, 11:05
  2. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.12.2006, 17:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •