Braću ne donose rode?
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    09 Braću ne donose rode?

    Za današnju decu kažu da se rađaju sa fakultetom.
    Pitanja koja nam postavljaju nas često ostavljaju bez teksta,a samim time i bez adekvatnog odgovora.
    Koliko ste iskreni u odgovorima kad su teme "škakljive" i pitanja tipa:"A kako sam izašla iz tvog stomaka mama?"
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  2. #2

    Odgovor: Braću ne donose rode?

    potpuno iskreno i otvoreno odgovaram na svako pitanje moje dece..bez ustezanja i okolišanja, samo gledam da prilagodim uzrastu, da mogu da me razumeju..jer jedno ima 3, a drugo 13 godina..

    nema tabua, stvari nazivamo pravim imenima i oni su naučeni da bez stida pitaju sve što ih zanima i da dobiju kompletan odgovor..
    možda je u nekim momentima neobično, ali po mom mišljenju jedino ispravno..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #3

    Odgovor: Braću ne donose rode?

    U našoj kući nema tajni ni tabu tema. O svemu razgovaramo i stvari nazivamo pravim imenima. Naravno da bude vrlo simpatično kada te dete u prepunoj pošti pita "a šta je to seks?" ili ti posle u gradskom autobusu u špicu kaže:"ti si mi bolje objasnila šta je seks od tate, valjda se ti bolje razumeš..." Kada su prošle godine neki klinci u školu doneli Plejboj a moj sin komentarisao kako on nije pogledao išli smo odmah da ga kupimo. Sve je to normalno, ali psiholozi ( a imam ih u porodici i bave se psihologijom dece školskog uzrasta) kažu da deca sa kojom se roditelji bave na takav način budu uskraćena za tzv "urbanu socijalizaciju", time ih lišavamo sticanja saznanja sa drugarima... Da li će mu nešto faliti što ne lista kradom časopise za "velike dečake" ne znam ali volim što ima poverenja u nas, što nas pita i što priča sa nama o svemu što ga interesuje ili muči...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

Slične teme

  1. Vratiće se rode
    Autor silvia u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 12.10.2017, 13:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •