Da li ste se nekad osećali zaboravljeno?? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 34
  1. #16

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Jesam.

    U jednom, ne tako davnom periodu učinilo mi se da od telefona, poruka, poziva a i dolazaka nije moglo više normalno da se živi i pomislih da su mi se svi komplet koliko ih ima popeli na vrh vrha perčina ...
    naravno ... poželela sam da sebe dobrovoljno izolujem tako da nikoga ne čujem i ne vidim ...
    na neodređeno vreme...
    Rekoh "SvimaTimaTamoNjima" da idem u Crnu Goru i da ću im se ja javiti kada kupim novi broj ...



    Kakva je to neizdrž tišina bila ...

    "vratila" sam se brže bolje "iz Crne Gore" za tri (nepuna) dana

    Nikom tu ništa nije bilo jasno ... a meni najmanje

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #17

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Da ...
    ali to sve nestane dok ne odem u kupatilo i ugledam ogledalo
    tamo sam brojniji
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #18

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Redovni razgovori telefonom, po nekoliko SMS-a dnevno i onda odjednom,... tišina.
    Danima je telefon ćutao,...kad jednom SMS.
    Skočim ushićen pun nade, kad ono: legla plata .
    ...jel dovoljno zaboravno?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  4. #19

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Pa jesam,dogodilo se u par navrata,to je normalna pojava kada se zazelimo nekoga,a ne znamo dal se taj neko zazeleo nas. Lepo je kada se posle nekog vremena,taj neko seti
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #20

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Jesam mnogo puta,ali sam posle pomislio pa ako je neko zaboravio na mene znaci da mu ne znacim puno u zivotu i da nema svrhe da se obazirem na takve situacije,posto takva osoba verovatno nije vredna mojih osecanja.

  6. #21

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Ima tih trenutaka..

    To su oni trenuci koji dođu nenajavljeno i zabole.. Oni trenuci kad pomislim kako me nitko ne voli, kada mi fali zagrljaj, topla riječ/pitanje 'kako si', nešto.. tako jednostavno i malo ali meni i mojoj duši potrebno.

    Bilo je tih situacija a i bit će još. Protiv toga ne možemo jer.. I kada smo okruženi društvom - možemo biti zaboravljeni.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #22

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Ima toga. Ali na prvom mestu to budu momenti kad se ja nekoga setim i pozelimda je tu sad i odma i ako se tog trenutka ne javi, onda ne misli na mene. To sto ce se javiti za 5 minuta ili 5 sati nije vazno. Ako se ne desi tada, ja sam tada zaboravljena. To su moji momenti.

    Inace dolaze jako retko, vise imam problem sa tim da nemam vremena za sebe samu kad bih zellela, ali nekako balansiram
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  8. #23

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Bio je to period mog uvođenja u njegovo društvo.
    Došla mu je dragiraca iz detinjstva, pripadnica dijaspore. Bazali smo po gradu celu noć. U svom kafiću nam se pridružio neki novi lik (kog sam upoznala to veče ili sam ga eventualno videla pre toga jednom ili dva puta). U neke već sitne sate, doveze nas do Bistroa i kaže „E, zavrće me stomak. Idem kući da serem, pa ću doći“. I mi ga čekamo. Ni sms, ni poziv, ni pisma, ni razglednice. Ali, sa njim ili bez, ja se dobro provela.
    Osećala bih se poprilično posrano i zaboravljeno zbog jednog običnog sranja da nisam u njegovoj drugarici to veče našla svoju srodnu dušu. A njemu smo dupe pomerili zbog toga. I rekao je da već vidi porodični usud: otac mu i dan danas plaća ceh što je izašao iz kafane da se malo rashladi, seo u fiću i otišao kući, a ženu, tada devojku, zaboravio.

    Pored ovoga, par puta mi se dešavalo da se osećam zaboravljeno. Da mi baš neko treba, a da me nemi telefon sve više baca u bedak. Na svu sreću, postoje oni koji valjda umeju da me namirišu i uvek se pojave baš tada da odagnaju ovo osećanje.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #24

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    uu ima toga nekad,los osecaj samo

  10. #25

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Naravno. Ko nije?
    Obično kad sam bez kinte, bez posla, bez zdravlja, bez raspoloženja, retko me se sete.
    I volim što je tako. Podseti me da smo u biti uvek sami onda kada su nam drugi najpotrebniji.
    Zato kad mi je lepo mogu da pevam i sama, isto kao što i ćutim kad je loše.
    Svima po zasluzi.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #26

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Jednom me muž zaboravio na benzinskoj pumpi.
    Ne znam da li se to računa
    Poruku je izmenio _baba_, 05.02.2014 u 07:07
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #27

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Jednom me muž zaboravio na benzinskoj pumpi.
    Ne znam da li se to računa
    Ako te je namerno ostavio tamo, onda se ne računa. Dakle, ne računa se
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #28

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Naravno da sam se osećao zaboravljeno. Ne jednom.

    U ratu mi je to najviše smetalo. Recimo, slušam vesti na radio aparatu i kaže neki (ne sećam se tačno ko) od generala: Na teritoriji Hrvatske nema više niti jednog vojnika JNA(sic!). Kažem ja svojim strešinama: Ljudi, ovi su nas zaboravili!!!

    Osim toga, deo svog života sam prove na jadranskim otocima. E, to je jedan sjajan osećaj da si zaboravljen...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #29

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Nisam se nasao u toj situaciji za sad

  15. #30

    Odgovor: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

    Osecao sam se zaboravljen dok sam bio u ratu jer mi nismo bili u tom ratu pa sam se osecao zaboravljeno
    jer su me sigurno zaboravili jer da nisu oni bi rekli da mi jesmo bili u tom ratu posto sam i ja bio u tom ratu a da su se setili da sam i ja bio u tom ratu oni bi sigurno rekli da smo i mi bili u tom ratu.

    Desi se cesto da se osecas zaboravljen.
    Eto moj slucaj , naprimer.
    Od prilike do prilike... .od situacije do situacije...od ....od coveka do coveka.

    Ljudi su ljudi a covek je covek.

    A to nije isto.

    Ljudi je vise a covek je samo jedan.

    Samim tim su velike sanse da budes zaboravljen ili da se barem tako osecas.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lepota - nekad i sad
    Autor Isahara u forumu Lepota
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.12.2022, 13:41
  2. Šajkaška i Šajkaši - nekad i sad
    Autor nenad.bds u forumu Bačka
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 00:11
  3. Poznate ličnosti - nekad i sad
    Autor Necromancer u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 02.06.2010, 21:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •