Ko je kriv?

Prikaz rezultata glasanja: Ko je kriv za poniženje?

Učesnika ankete do sada
10. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Selektor

    0 0%
  • Igrači

    0 0%
  • Selektor i igrači

    3 30.00%
  • Mediji

    2 20.00%
  • Navijači

    0 0%
  • Svi zajedno

    3 30.00%
  • Niko nije kriv, mi smo loši

    2 20.00%
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Ko je kriv?

  1. #1

    Ko je kriv?

    Ponovo je pukla šestica. Ko treba da snosi odgovornost?
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ko je kriv?

    Odgovornost leži u potrebi da budemo najbolji iako to nismo.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ko je kriv?

    Pih, bar da sam uplatila nesto k'o prosli put kad je pukla sestica...



    -Krivi su oni sto ne trce, vec se šećkaju k'o babe neke po terenu. Na 3:0 pogledam ja kompletnu postavu na terenu: nasi u relaksacionoj setnji, a Argentinci k'o osice... kao da oni gube.
    -Fali nam pola igraca
    -Oni koji ne fale, zarade crveni karton na najgluplji moguci nacin
    -Lopta se u napadu ne daje iza ledja igracu, nego ispred, da trci za njom.
    -Lopta se generalno ne daje nazad kad se krene u kontru.
    -Pre nego sto izvedes slobodnjak, treba da odlucis da l' sutas na gol il' samo ubacujes u sesnaesterac
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ko je kriv?

    Poraz protiv Holandije je uglavnom Petkovićeva krivica, a poraz protiv Argentine samo logičan nastavak prvog poraza.

    No, ima vremena, kad Sava odigra još jedno 100 utakmica, kad se on i Kežman još par desetina puta sudare u šesnaestercu, kad još nekoliko ovakvih poraza doživimo... Možda ćemo shvatiti da fudbal ne igraju imena. Možda će Žigić negde u tridesetoj godini da se izbori za mesto u timu.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ko je kriv?

    nisam za nista glasala.. jer jednostavno mislim da nismo dovoljno jaki da se natjecemo sa nekim kao sto su Argentina, Brazil, Njemacka i slicne ekipe..

    moje misljenje je da uopste nismo trebali da idemo na to prvenstvo.. boli nas uvo.. a ne 'vako bruka! i ispada da opet za nista nismo sposobni
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ko je kriv?

    Citat Pcela ubica kaže:
    Možda ćemo shvatiti da fudbal ne igraju imena.
    Da, bre, vazno da u svojim klubovima mogu da igraju kako treba Treba, bre, pustiti ove mlade i neafirmisane igrace da igraju, neka sticu iskustvo ako cemo vec da gubimo.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ko je kriv?

    Citat Meggy kaže:

    Da, bre, vazno da u svojim klubovima mogu da igraju kako treba .
    Tačno. Gledam ovog Stankovića na ova dva meča i čudom se čudim kako taj čovek može biti ključni igrač jednog tako jakog kluba kakav je Inter.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ko je kriv?

    Ko je kriv?

    Mislim da su za ovakav katastrofalan poraz krivi i igraci i selektor. Selektor koji je potpuno pogrijesio taktiku na oba dosadasnja meča. Nismo imali nikakvu sredinu terena. Savo i Kezman su trebali da budu filovani loptama, a ne da oni idu nazad i da organizuju igru (?)... A igraci koji su dosli da se šećkaju, a ne da igraju. Neshvatljivo je kako ne mogu da "potrče" na terenu i da makar pokušaju da igraju fudbal. U oba dosadasnja meca su izgledali kao rekreativci... Ako su mislili da ce se prodati posle SP, malo su se preracunali. Svima je danas drasticno opala cijena
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Ko je kriv?

    Mediji, jer se samo tamo pricalo o nekom cetvrtfinalu i polufinalu. Cak su neki manijaci isli dotle da su spominjali i pobedu u finalu. A nas Srbe je bar lako naloziti.

    E, a na utakmici protiv Argentine su krivi oni sto su se setali po terenu. Nije problem i da izgubimo 10:0, ali da se vidi trud, pa da kazemo "Jeste, bolji su, svaka cast domacine."

    A ne, mi mislili ako smo se plasirali, da smo automatski i prvaci. E pa dragi fudbaleri, malo ste se zajebali.

    Cak i da uzmem gomilu olaksavajucih okolnosti (tipa - povreda Vidica i Dragutinovica), 6:0 je mnogooooo.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

Slične teme

  1. Što mislite tko je kriv za raspad Jugoslavije?
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Politika
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 12.03.2010, 14:28
  2. Adam ili Eva...ko je kriv?
    Autor leptirić u forumu Religija
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 09.07.2009, 21:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •