Koliko je lepota ZAISTA bitna?? - Strana 9
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikaz rezultata 121 do 126 od ukupno 126
  1. #121

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Nikada nisam bila u vezi sa muškarcem samo zato što je lep i zgodan. Lepota u punom smislu te reči ima opravdanje kada govorimo o stvarima koje postoje samo zato da bi bili lepe.

  2. #122

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Danas,jedino bitna.Zanemarljiva samo ukoliko prevagu nosi finansijsko stanje.Uzas,ne znam sta me vise iritira.I licno se uverila.Koleginicina cerka ima decka,zajedno nekih godinu dana,pre negde je slusam kako objasnjava da to nije nista ozbiljno,trenutna veza dok ne naidje nesto bolje,pogledajte nju ,i njega,ne ide,ona je daleko lepsa...a i on ima samo platu.Ostala mi je nada da ona ne misli tako,vec samo uobrazena mama,jer sve ostalo izmedju njih mi je delovalo skladno..

  3. #123

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Danas, sa ovim iskustvom bi rekao da postoje dve vrste osobe, jednima je lepota bitna, drugima nije. To se menja godinama zivota i trenutnim zeljama.
    Recimo (a pisat cu samo o zenama), mlade zene, devojke traze lepotana, verovatno zato jer jos istrazuju i ne znaju koje karakteristike da traze u muskarcu.
    Bisex devojke traze skoro po pravilu lepog muskarca, zele samo hedonisticko uzivanje u seksu.
    Starije zene ako traze avanturu, laksu vezu, biraju lepog muskarca.
    Kada zena trazi muskarca na duze staze, e manje lepi muskarci tek tu imaju neku sansu. No, lepotu moraju namestiti drugim vestinama, muskarac ce vec po svom nahodjenju igrati mr. snalazljivog, zastitnika, sposobnu zanatliju, pametnog ili saljivdziju. Ako se i dolaze, ne mora da bude lep.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #124

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Nažalost sada je bitna devojkama i momcima, vrlo malo ih je koji ne stavljaju akcenat na lepotu. Iskreno i sama nekada nesvesno kada naidjem na dvoje pomislim, uh on nekako ne ide uz nju, ili obrnuto.
    Ali to je samo neki vizuelni utisak, nikako odraz mog stava.
    Nema pravila...sve može biti ok i ako je lepota bila prioritet ali i ne mora.
    U svakom slučaju, privlačili su me šarmantni, pametni, veseli momci...
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  5. #125

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Jedan moj kolega je rekao otprilike - "Unutasnja lepota je najbitnija."
    A onda je razmislio i dodao - "A da li je zbog unutasnje lepote iko ikada nekom prisao da ga upozna?"

    Lepota nije samo genetska osobina. Postoje osobe sa izvanednim genetskim nasledjem, ali nisu lepe.
    Vidjao sam osobe sa lepim telom ili licem, ali nisu bile lepe, zato sto su na primer imale pokvarene zube (ili ih nisu sve imale), imale su stil oblacenja pokojne babe, bile totalno neuredne, licile na lutke u izlozima i sl. Njihov spoljni izgled je definitivno odavao i njihovo unutrasnje stanje.

    Lepota jeste bitna, lepi ljudi imaju popust u mnogim situacijama, drugi ljudi su im naklonjeniji i vise prijateljski raspolozeni.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  6. #126

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Sens ti si carica....Kasno sam se uključila na kafu s tobom...ali mišljenja nam se poklapaju...iopet kad se dobro razmislim možda sam uhvatila premiju a da toga nisam svesna))))))))))))

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789

Slične teme

  1. Koliko ste zaista zaljubljeni?
    Autor vlado u forumu Ljubav
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 25.11.2023, 09:59
  2. Lepota - nekad i sad
    Autor Isahara u forumu Lepota
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.12.2022, 13:41
  3. Koliko je bitna predigra?
    Autor Ivana-psy u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:35
  4. Šta je za tebe lepota?
    Autor Nefertiti u forumu Lepota
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:13
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •