Koliko je lepota ZAISTA bitna?? - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 126
  1. #16

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    - malo ću vam se ušunjati na temu ženske...

    Iz muškog ugla devojka MORA fizički da privuče momka da bi načinio naredni korak...

    Ako želiš dublju vezu ( pogotovo kad se zalazi u 30-e) naravno da sa tom devojkom moraš imati dosta zajedničkih tačaka kako bi postojale teme za razgovor, jer ipak biramo partnera-devojku po tome koliko imamo slične poglede na svet i u kojoj meri su nam stavovi o najbitnijim životnim pitanjima bliski, tj. podudarni.

    Lepota i ukus su različiti od osobe do osobe i o njima nevredi raspravljati. Različiti kriterijumi lepog i čine da se par dopadne jedno drugom, što je u redu.

    Lepota je prolazna a ono u nama ostaje dok smo živi...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  2. #17

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Nikad nisam mogla da budem sa tipovima sa kojima nisam imala o čemu da pričam. Ne bih, sa druge strane, mogla da budem ni sa nekim ko mi je totalno neprivlačan fizički.
    Ako bih morala da biram, imala bih platonsku ljubav sa "pametnjakovićem", a u krevet bih odvukla "telo" .

  3. #18

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Samo se setim komentara mog druga: "Da ga nisi upoznala kako si ga upoznala, i da te nije zaveo prichom, ti njemu na ulici ni dobar dan ne bi rekla".....

    I to je istina...
    A do tad su bili sve neki lepotancitji.... Slatki, medeni...

    I ni prema jednom od njih nisam osetjala ono shto sam prema ovom, niti me je bilo koji od njih toliko privlachio.... Kao magnet, nisam mogla da verujem! Uf... neverovatan osetjaj...

    Uz to smo mogli da prichamo satima i satima i satima....

    Mnogo mi je bitnije shta je u glavi, nego neke druge stvari....
    Chak je i moj "postulat" zvani "samo da ima lepo lice" pao u vodu.... potpuno.....

    Znachi.... nemash pojma shta sve moze da ti se desi, dok te ne snadje....
    Realno gledano, ruzan muskarac koji je meni najlepshi na svetu.....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  4. #19

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Ma kakva lepota ako nema duha...

    Imala sam celi raspon od stiglica do buca(blago receno),lepih kao Apolon do onih ruznih(za jednog bila zarucena) i meni je svaki bio ki upisan jer je u sebi imao ono nesto sto me ocaravalo,imao je duh...

    Sta ce mi Brad Pitt ako ne ume da sastavi dve recenice i da one imaju smisla,ako ne ume da me nasmeje,razume,da se raspravlja samnom,da me pogleda i da reci nisu potrebne...

    Lako je za fasadu,sustina je bitna
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #20

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Imamo oci da gledamo,hm,lep je ,zgodan je,nije lose..itd..ali ja vise volim da gledam unutra,kako govori,kako misli,volim da se moze s njim razgovarati pametno,i takodje da se moze zajedno smejati,ko meni govori pametno i zna da me nasmeje,meni je taj najlepsi,nema veze kako izgleda,ni ja nisam neka lepotica
    No me toques

  6. #21

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Pa što se tiče mene lično, nikad mi izgled muškarca nije bio bitan koliko njegova duhovitnost i način ponašanja...Sve drugo pada u vodu ukoliko me ne dobije na komunikaciji...
    A muškarci imak malo više značaja pridaju spoljnom izgledu...mada ih ne krivim...

  7. #22

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Sve drugo pada u vodu ukoliko me ne dobije na komunikaciji...
    Potpuno tačno i lepo sročeno.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #23

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Koliko si stvoris psihu za ovakvo pitanje toliko je bitna ljepota svakome ponaosob.
    Danas otvaram oči,nakon svih ovih godina...
    niti ja voljeh tebe,nit si ti mene voljela...
    samo stara navika je ostala...

  9. #24

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Pa nije presudna!Bitno je sta covek ima iznutra.Da je duhovit i snalazljiv u svakim situacijama.Da moze da ti kaze pravu stvar u pravo vreme,da te oraspolozi kad si tuzna, da te postuje i voli,da ima druge vrednosti koje su bitnije...

    a lepota? danas jesi sutra nisi!Nesmatram je jako bitnom
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  10. #25

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Bitan je duh unutarnje stvari,a lepota je nesto sporedno,jer ako covek nema smisla za razgovor za razumevanje itd,a ako je ipak lep onda i ta lepota pada u vodu mislim vise nije ni bitna

  11. #26

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    ....lepota je polazna i prolazna kategorija i u toj meri je i važna....

  12. #27

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ....lepota je polazna i prolazna kategorija i u toj meri je i važna....
    Apsolutno se slažem...

  13. #28

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Kada je reč o lepoti, nemam nekih ograničenja, ali da se ogradim, ne može biti neki gabor da se razumemo!
    Ne padam na neku extra lepotu, bitno je da bude nešto na njemu, što samo meni upada u oči, a drugima taj odabranik možda i nije baš savršen (a da li ih i ima takvih? ) ali ipak mislim da cilj ljubavi nije naći savršenu osobu,nego nesavršenu osobu voleti savršeno!!!
    Kao što sam rekla uočim nešto što me naročito privlači i uglavnom se koncentrišem na osvajanje.

    Mada mogu reći da mi se dopada kad ima lepe oči, osmeh, ruke...
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  14. #29

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Lagala bih ga bi rekla da mi izgled nije vazan...ali, naravno da vise znacaja pridajem onoj unutrasnjoj lepoti!! Sto se tice spoljasnjeg izgleda..osoba koja mi se svidi,ona bi trebala da bude lepa meni i da zadovoljava moje kriterijume lepote, a ne kriterijume ''sire javnosti''!! Naravno da ce me prvo privuci fizicki izgled..ali to niije ono presudno, i to nije ono sto ce me zadrzati duze vreme sa odredjenom osobom!!!
    jellena

  15. #30

    02 Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Lepota, nije presudna, bitno je da ta osoba ima karakter i duhovitost sa kojom me privuci.

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko ste zaista zaljubljeni?
    Autor vlado u forumu Ljubav
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 25.11.2023, 09:59
  2. Lepota - nekad i sad
    Autor Isahara u forumu Lepota
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.12.2022, 13:41
  3. Koliko je bitna predigra?
    Autor Ivana-psy u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:35
  4. Šta je za tebe lepota?
    Autor Nefertiti u forumu Lepota
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:13
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •