Pohvali se svojom jelkom - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Pda, jelka je "Kao" prirodna i ogromna je, jako je teško skontati da je veštačka.
    Postovaću slike i ove jelke na kući, samo da se domognem onog malog digitalca

  2. #17

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Prelpe su vam jelke i dekoracije. Ja sam jos uvek dete u vezi toga moje cerke nisu zainteresovane, ali kada ja iskitim, onda im se svidja.
    Planiram to za vikend, pa cu staviti sličicu.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  3. #18

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Gluplju i kretenskiju jelku nisam nikada imala
    Odbijam da gledam u njenom pravcu....

    Budi pametan i pravi se lud

  4. #19

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Jel' se ja mogu pohvaliti maminom jelkom?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #20

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Pogledala sam sve jelke sada i mogu da velim da svaka ima svoj čar o ono što je najbitnije, predstavlja osobu koja ju je kitila.

    Sve su dobre.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #21

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Tamah i ja da stavim svoju jelku......pretrazih celu kucu da nadjem aparat i setim se odnela ga cera....bice jelka kad ona dodje 8 januara.......

  7. #22

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Nemam sliku svoje jelke, potrudicu se da stavim njenu fotku ovih dana, ali recimo..Imam jednu jako dobru i lepu vestacku jelku, ne volim vestake, ali ajde sad, dobra je kopija. Ne volim kada je pretrpana, okicena je sa sivim i plavim kuglama, takodje su na njoj masnice u kombinaciji teget sa sivim zvezdicama po njima. Obavijena je satenskom sivom i plavom trakom, vrh je u obliku sive mat zvezde, meni se dopada
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  8. #23

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    ukrasavanje me je ove godine samo iznerviralonaime posto gajim jednog plastikanera iz tri dela uspela sam negde da zaturim treci deo jele sa sve njenim postoljem.Posle visecasovnog pretumbavanja kuce i pravljenja haosa dodjoh na genijalnu ideju da je ubacim u neki stari cup koji inace sluzi kao ostava za kisobrane.potrajalo je bogami dok sam se izborila sa njom, namestila sam je tako da se trenutno krivi pod najmanjim mogucim uglomi nakitila je pretezno zlatnim kuglama i masnicama.Za sada izgleda bas lepo
    ivancica

  9. #24

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Ove godine smo nabavili jednu dovoljno veliku jelku spram prostora,
    momci su kačili sve i svašta na nju,
    na kraju sam morala da je ''malko'' doteram...



    Ovo je jedna od bezbroj slika kraj jelke... koristili su svaki momenat da se uslikaju kraj nje


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.12.2008, 20:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •