Kada nisam s' onom koju volem - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 57
  1. #31

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    I da dodam još.Pa šta ako ljudi sebi traže nekog čije će reči učiniti da se osećaju dobro...to nije za osudu i stid.

    Kad patim za osobom koju volim lakše mi je kad je u mojoj "blizini" neko ko kapira moje reči..bila to drugarica,komšinica ,poznanik ili neko sa ovog foruma recimo.Lakše nam je kad se razumemo i podelimo misli.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  2. #32

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    KAda nisam s onom koju volem...prvo 'oću d'izumrem, pa se rasplačem, pa kenjam, pa je mrzim i tako u krug.

    Kada nisam s tom nekom osobom, dođe mi da iščupam sva sredstva komunikacije iz struje, da istrošim sve baterije, da mi ne radi ništa, a onda da kažem, garant me zvala, samo mi bio isključen fon i tako to, ne radi mi internet i tako te neke stvari, lepe i korisne.

    Kada prođe taj talas, prvi, onda sledi sabiranje, krivim sebe i ceo svet, pa onda krivim nju, pa onda sudbinu.

    Uglavnom, ostanem sam sa sobom i bol otupi, a ja i dalje znam da nisam s onom koju volEm.

    Ne znam, tako to valjda ide, barem kod mene.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #33

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Kao prvo, drugo...deseto....ja se apsolutno nisam pronašla u tvom postu...suvše sam dugo na netu da mi nisu svakojaki primerci PREpoznati....

    Pitanje...može?
    Ko ti je dao pravo da Ti govoriš u ime nekih?
    Tvoju priču oko gurua ne kapiram, a niti me zanimaJu nečije insinuacije....

    Koliko sam imala prilike da vidim, članica Glorija je prva reagovala na tvoj post, prepoznala se....zdušno se potrudila da opovrgne tvoje insinuacije, i složila bih se sa njom....
    ...ako imaš šta da kažeš, reci u svoje ime....a naše razloge posete foruma, molim te, ostavi nama samima....

    I da, da ja mislim da si toliko ispod mene....ne bih ti se obratila...odavno bi mi čučala na ignore....tako da batali me tih priča...

    p.s. ovo se odnosi na čistu iluziju
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #34

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Svi su ovde zato što su žestoko usamljeni, niko srećan neće jahati netom, jer net je šarena laža koja obećava sve, a ne donosi ništa.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #35

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    @Bazilej

    Nemoj tako. Upravo večeras sam odbila dobru ponudu za druženje. Nisam usamljena baš kao ni ti, i mnogi drugi, al' nekako volim da pišem, da razmenjujem mišljenja ne samo na netu već inače. Neki mi čak zameraju da sam previše pričljiva. A gde ja to mogu biti ako sam usamljena i ako nemam s kim pričati?

    A zašto volim nekoga s kim nisam, e to ne bih znala objasniti. Možda će biti bolje da ispišem misao Paskala "Srce ima razloge koje razum nikada ne može da shvati".

  6. #36

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku

    Kad patim za osobom koju volim lakše mi je kad je u mojoj "blizini"
    Osećaj patnje je znak,alarm, da nešto nije kako treba....a ne suživeti se "lakše" sa svojom patnjom u njegovoj/njenoj blizini.
    Život je kratak,dragocen i sve je prolazno...što pre se to shvati,to bolje po nas.
    Voleti sebe pre svega,baš zbog toga....možda zvučni narcisoidno ali neophodno.


    p.s.
    Kad nisam sad trenutno s'onim koga volem....ubijam vreme u druženju na Vcafe-u.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #37

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    @Bazilej

    Nemoj tako. Upravo večeras sam odbila dobru ponudu za druženje. Nisam usamljena baš kao ni ti, i mnogi drigi al' nekako volim da pišem, da razmenjujem mišljenja ne samo na netu već inače. Neki mi čak zameraju da sam previše pričljiva. A gde ja to mogu biti ako sam usamljena i ako nemam s kim pričati?
    Ne znam, usamljenost po meni nije odsustvo ljudi, nije to vezano za fizički kontakt, više je stanje duha, koje svakoga zadesi kad tad.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #38

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Vredi li živeti ?
    Naravno! Dokaži sebi da voliš time što ćeš voleti i kada nije uz tebe .
    Inače, zar je ljubav trgovina?
    Kada sam bio mlađi, znao sam baš da "odem u q...". Doduše, nisam prestajao da volim i uvek mi je trebalo nekoliko meseci bar da se unormalim. Čak i tada sam bio dovoljno bistar da joj ništa loše nisam želeo.
    Kasnije, sam praktikovao da nastavim po svojim osećanjima, usvojio moto "dame biraju" i samim tim nikada se nisam "merio" sa drugim muškarcem ( bez svrhe je, jer dama bira po sopstvenim merilima).
    Ukratko, kada nisam s' onom koju volem, ona može računati na mene kao na odanog prijatelja. Nikada nisam "bežao" u krajnost pa nekoga "mrzeo" što nismo zajedno.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #39

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku

    Kad patim za osobom koju volim lakše mi je kad je u mojoj "blizini"
    Osećaj patnje je znak,alarm, da nešto nije kako treba....a ne suživeti se "lakše" sa svojom patnjom u njegovoj/njenoj blizini.
    Izbacila si moju misao iz konteksta time što je nisi navela do kraja.

    Drugo,osećaj patnje nije alarm već stanje duše.

    Treće,kad čovek pati nije nužno da bude sam.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  10. #40

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam, usamljenost po meni nije odsustvo ljudi, nije to vezano za fizički kontakt, više je stanje duha, koje svakoga zadesi kad tad.
    Usamljenost je upravo odsustvo komunikacije s ljudima šta god da je uzrok tome i ne dešava se svakome. Usamljeni ljiudi nisu zadovoljni za razliku od samih. Usamljeni su bez ideja, a kod ostalih ideje se tek u samoći rađaju ili realizuju.

  11. #41

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Citat GlorijaDruga kaže: Pogledaj poruku
    Usamljenost je upravo odsustvo komunikacije s ljudima šta god da je uzrok tome i ne dešava se svakome. Usamljeni ljiudi nisu zadovoljni za razliku od samih. Usamljeni su bez ideja, a kod ostalih ideje se tek u samoći rađaju ili realizuju.
    Kako li dođosmo samo od tugovanja za s'voljenim/om,preko samaca do usamljenika.
    Neko bre ovde pomešao lončiće...babe i žabe..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #42

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    I da dodam još.Pa šta ako ljudi sebi traže nekog čije će reči učiniti da se osećaju dobro...to nije za osudu i stid.

    Kad patim za osobom koju volim lakše mi je kad je u mojoj "blizini" neko ko kapira moje reči..bila to drugarica,komšinica ,poznanik ili neko sa ovog foruma recimo.Lakše nam je kad se razumemo i podelimo misli.
    Nije za osudu, slažem se...jer ko ima pravo da sudi?...ali je vrlo sebično, naročito ako je lažno, ako je iluzija u pitanju...
    Nikada nisam volela da gazim preko tuđih leševa...zarad' da bih se osećala dobro....
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #43

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku

    Drugo,osećaj patnje nije alarm već stanje duše.

    Nije šija neg' je vrat.
    Taj osećaj "duše" i jest zapravo alarm koji treba da se oglasi u glavi čoveka,
    da ga razbudi i razdrma iz tog lošeg stanja po njega samog...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  14. #44

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku


    Nije šija neg' je vrat.
    Taj osećaj "duše" i jest zapravo alarm koji treba da se oglasi u glavi čoveka,
    da ga razbudi i razdrma iz tog lošeg stanja po njega samog...
    Svidja mi se kako razmisljas, samo sto ja ne umem tako.
    Dodji janje kad se žito žanje




  15. #45

    Odgovor: Kada nisam s' onom koju volem

    Kada nisu s onom koju volU, muskarci im vrlo brzo nadju adekvatnu zamenu koja ce da ih utesi pa ih ta tuga brzo prodje
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kajem se što nisam...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.10.2014, 23:35
  2. E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...
    Autor simke u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 31.01.2012, 14:49
  3. Ne volEm, pa zavolEm..
    Autor yige_gui u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 12.01.2011, 17:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •