U kom znaku se nalazi vas Mjesec? - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 101
  1. #31

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Mesec u Devici, u trećoj kući...'ajmo majstori

  2. #32

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat nenita kaže: Pogledaj poruku
    U Devici...
    ....u konjukciji sa Uranom, ali i Plutonom.....i opoziciji sa Venerom i Saturnom,,,kvadratu sa Jupiterom, trigonu sa Neptunom....auuuuuuuuuuuu
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #33

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Mesec u Devici, u trećoj kući...'ajmo majstori
    ne znajuci aspekte Mjeseca a uzimajuci u obzir ovo shto kazhehs rekla bih da si prilichno miran, praktichan i istrajan u svojim namjerama i u odnosima..imash svoje jasno definisane ciljeva i nemash namjeru i ne zhelish da gubish vrijeme..nijesi sanjar, pazhljivo posmatrash i analizirash svoju okolinu (pod vladavinom trece kuce)..Emocije i njezhnost i sazhaljenje ti bash i nijesu jacha strana, ili mozhda ne umijesh da ih pokazhehs..mozhda djelujesh nepristupachno i distancirano..prilichno si usmjeren na unutrashnji - duhovni zhivot. pa ti nijesi stranu depresivni periodi...
    rekla bih da si ljubitelj grchkih mitova i epova..
    majka intelektualka - eventualno zhena koja obozhava da chita i imace prilichan broj literature knjiga u svom vlasnishtvu..
    ti pripazi na rad stomaka - crijeva...

    i? prosuh li se ka' germa?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #34

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    U stvari si pogodila 90% Osim depresije i Grčkih mitova, sve je na svom mestu

  5. #35

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    u, majku mu..Mo u Djevici u trecoj kuci voli da chita takve stvari...mozhda ti josh ne znash da te to zanima
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #36

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Meni je mesec u znaku jarca...
    mada neznam sta to znaci,,

  7. #37

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat zvonchica2 kaže: Pogledaj poruku
    Meni je mesec u znaku jarca...
    mada neznam sta to znaci,,
    Mesec u znaku Jarca je dusha koja tesko na kraj izlazi sa emocijama...Emocije su duboke, dusha jako ranjiva, ali na povrsini je led, kamen....emocije su potisnute...Ljudi sa Mesecom u znaku Jarca vrlo cesto tokom celog zivota imaju osecaj kao nekog tereta na dushi (bol u grudima), sto je zapravo posledica neispoljavanja neznih emocija i talozenja istih negde "iza"..."guranja pod tepih"
    Mesec u znaku Jarca je u svom sopstvenom izgonu...
    Mesec je inace nasa dusa i u zavisnosti u kom znaku se nalazi, u skladu sa tim ce ispoljavati emociju...
    Jarac je hladan, cvrst....stena, kamen, led. crno,...i u tom znaku jednoj dushi nije mesto...
    Naravno, ako postoje neki laki aspekti izmedju beneficnih (dobrih) planeta sa ovim Mesecom, situacija sa ispoljavanjem emocija nece biti tako teska....

    Ovo je uopsteno, tj. vrlo ograniceno tumacenje Meseca u znaku Jarca.....a postoji jos mnogo toga sto bi se o njemu moglo reci

  8. #38

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    U temperamentnom i nestrpljivom Ovnu
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #39

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    U znaku Lava

  10. #40

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Mesec u Lavu u 9. kući, sekstil Pluton, trigon Neptun


    ima neko vreme kako me u'vatilo nešto da iz čista mira počnem da analiziram svoju natalnu kartu...nije me to ranije interesovalo niti sam preterano verovala u " podudarnosti" sa Real Life-om...
    medŽutim... ne znam da li se to tako "namestilo" da sam ja, čitajući tako sve i svašta što ima veze sa raznoraznim pristupima, tj. astrološkim analizama, iščeprkala masu detalja koji itekako imaju "veze sa vezom"...tranzitni uticaji u prethodnih par godina......a u tekućoj se baš iznenadih u par momenata..., kažem par jer sam toootalni laik i to "analiziranje" mi je neka vrsta razonode...neŠta se ne bih udubljivala u predikcije i td....

    no, da ne duLjim...

    ... gore navedeni položaj, odredŽuje šta?
    ...najvaniji znak je - znak pitanja.

  11. #41

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Sve sto je vezano za znak Lava, to znaci "centar paznje"

    Naime, Lav je znak kojim vlada Sunce.....i svaka planeta, racunajuci i Mesec vladaju nekim znakom...
    I kao sto se sve planete vrte oko Sunca, tako i Lav zeli da se sve vrti oko njega...
    Neki od Lavova preteruju pa sebe stavljaju u poziciju Sunca, zaboravljajuci da su oni ipak samo njegova deca, a ne i ono samo... I tu se pojavljuje ona arogancija i ruzna potreba za autoritetom...To je ono sto je negativno...

    A pozitivno je naravno to sto ovi ljudi imaju svoj stav, svoje Ja, iskreni su, jako srcani, topli, verni i odani...

    Pa tako je i lavovska dusa (Mesec u Lavu), ona koja zeli da joj se dive, da je stavljaju na pijedastal, ali zauzvrat pruzaju neizmernu kolicinu topline i iskrenih emocija....
    Ova dusa zna da se izrazi.....

  12. #42

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Mesec u biku
    Moze?

  13. #43

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    u mene

    mesec u biku
    u X kuchi
    u opoziciji s jupiterom
    u kvadratu s ascedentom (lav)

    ovo mi se dopalo
    Mercury is in 25 Degrees Virgo.
    Very thorough and efficient, you pay attention to the minor but important details of any project. You are a careful thinker who can learn complicated, intricate techniques. You are attracted to practical, useful skills and are probably good at working with your hands. You are very critical of yourself and others, sometimes too much so, and you get the reputation of being a nag or of being nit-picky. Your first reaction to any situation is to try to organize, classify and analyze everything!

    true
    Poruku je izmenio maski, 18.10.2009 u 20:27 Razlog: ovo za merkur....
    & underpaid......

  14. #44

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    mesec u kişnim oblacima
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #45

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Mesec u Raku...još nešto treba ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Arheološka nalazišta u Srbiji
    Autor nenad.bds u forumu Kulturna baština
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.04.2015, 10:06
  2. Sportovi Prema Horoskopskom Znaku
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.04.2009, 22:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •