Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu.. - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38
  1. #31

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Ja Ljubicin Mango ( "Mango" Ljubica Arsić ) davim već mesec dana i ne ide Pokušavala sam u više navrata da je pročitam i jednostavno mi se dešava da odlutam i uopšte ne pratim ono što sam pročitala pa se onda po pet puta vraćam na istu stvar Jutros sam je zvanično otpisala, ...možda neki drugi put, ove godine ne
    Ma zaljubljena. Vidi se iz aviona

  2. #32

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    U skorije vreme mi se to desilo sa Istorijom sveta u 10 1/2 poglavlja Dzulijana Barnsa, nijr me zainteresovala, nemam pojma zasto
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  3. #33

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Manov "Carobni brijeg"!
    ovu knjigu sam citala valjda godinu dana htjela sam da je zavrsim, ali neki djelovi su mi bili tolikoooo smor da, moram priznati, da sam preskakala neke stranice
    moomoo meee jooouu

  4. #34

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Jednom sam za rođendan dobio sve 3 knjige Princip Nada od Ernsta Bloha.
    Mislim....smorio sam se ko Pinokio u kubik drva !
    Nije da nisam pokušao..i čak mislim da sam uspeo da preživim prvu i deo druge...ali pametniji popušta!
    I tako...završile su kao lep poklon gradskoj biblioteci uz još 20-ak drugih koje nisam želeo imati uvek kod sebe.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #35

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Prvi put pre mnogo godina kada sam počela da čitam Zovem se Crveno, Orhan Pamuk, mislim da sam je razvlačila nekih 4 meseca I nikako da je pročitam...auuu što mi je bila teška pa mučna pa neshvatljiva...onaj osećaj čitaš a pojma nemaš šta si pročitala (kao nekad spremanje Političke ekonomije na prvoj godini faksa)
    Medjutim, prošle zime sredjujući ormare sa knjigama pronadjem tog Frankenštajna i dodje mi da opet ukrstim koplja sa njim...I tako pročitam knjigu za sedam dana
    Čini mi se za svako štivo treba neke godine neko stanje duha I uma da se poklope I nema tog dela koje ti neće 'leći'
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #36

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Ja se davim sa Davidovom caricom od Indije Edžhil dobrih 5 meseci stigla do polovine i nikako... a u međuvremenu pročitala krš drugih, ovoj se "vratim" jednom u par nedelja, pročitam po par stranica i ostavim. Valjda mi, kao što Sans reče, trenutno ne leži...
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #37

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Meni ne lezi Dostojevski.Koju god knjigu sam krenula od njega,nisam je procitala.Ne ide,pa neide

  8. #38

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    "Autostoperski vodič kroz galaksiju"

    Svi mi kunu knjigu, te nema bolje, te to ti je Biblija, te to moraš, te nećeš se tako slatko smejati ni sa jednom drugom knjigom, te ovo, te ono...
    Ja em što pročitah bolje knjige, em sam i Bibliju čitala samo da vidim šta je bilo sa Adamom i Evom, em što ne moram, em se na momente samo nasmešim.

    Nisam nikad bila poklonik SF-a, a ovo mi je Ne volim knjige bez reda. Nemam problem sa mnoštvom likova, imam problem što mi radnja "beži" i ne mogu ništa da pohvatam. Čitam je, mislim, već neke dve godine kad mi dune i negde sam na trećini. Ne znam da li ću je završiti.
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Oskar Davičo
    Autor SQUAW u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 07.02.2014, 23:04
  2. To mogu i odrasli
    Autor DrinChe u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.07.2010, 10:49
  3. Ne mogu!
    Autor jamiroyu u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 09.06.2009, 14:20
  4. Sve je moguće...
    Autor Goga u forumu Filozofija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 28.12.2008, 22:55
  5. Da li se mogu igrati DOS igre na WIN XP?
    Autor biterlemon u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 19:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •