Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu.. - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 38
  1. #16

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Dodajem i Nikolu Malovića-Lutajući bokelj,skoro pa su svi oduševljeni knjigom a ja je nikako ne mogu
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #17

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    marsela prusta ne mogu da smislim, ne ide i ne ide, onda mi je jedno ljeto tetka uvalila alhemicara od koelja, pa nisam bas daleko odmakla, pa jednom me mama navatala sa ljiljanom habjanovic djurovic, i ni nju ni makac, pa sam pocela da citam od pekica novi jerusalem, i ne mogu da se maknem dalje od prve price, mada mi je eto pekic jedan od favorite, ali nekako su mi te price previse teske za trenutno raspolozenje...
    nattydread is coming to dinner

  3. #18

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Dobila sam na poklon knjigu " Tajanstveni plamen kraljice Loane" Umberto Eko,
    vec nekoliko puta pocinjem da je citam, ali ne mogu da odmaknem od desete stranice kanda ce sacekati neko drugo vreme ili cu je jednostavno bataliti.

  4. #19

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Ne znam mene obicno nista ne gnjavi,ne davi i tako to.............
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  5. #20

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Tolkin, Gospodar prstenova,
    dakle svake godine bar jedan put uzmem ga u nameri da pročitam jer, mislila sam, tolikim ljudima se sviđa pa mora da je do mene...
    Ali ne ide, sad mi je lakše, pročitala sam da imam istomišljenike...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  6. #21

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Onaj što je pisao Da Vinčijev kod. Kako se beše zove, da Dan Brown. Sudeći po filmu doduše, jer ništa njegovo nisam čitala. Ali nisam čitala ni Stephena Kinga pa mi je jedan od omiljenih pisaca.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #22

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Kada uzmem neku knjigu u ruke, obično je pročitam, sviđala mi se ili ne...na kraju odlučim da li ću od tog pisca ikad još nešto uzeti da čitam

    Jedino mi se to nije desilo sa knjigom Svetlost u avgustu od Vilijam Foknera. Ne znam zašto, ponela sam je na odmor, sa još par knjiga, stigla do pola, al'...nekako mi nije išla...i to je jedina knjiga koja još uvek ima obeleženo dokle sam stigla sa čitanjem i stoji na jednoj polici i čeka me...

  8. #23

    Knjige čije je čitanje bilo mučenje

    chisto da obavestimo jedni druge shta treba zaobilaziti u shirokom luku

    Proljeca Ivana Galeba od Vladana Desnice

    ana karenjina-lav nikolajevich tolostoj

    stepski vuk-herman hese

    cela nob tematika

    sve knjige nekog lalica

  9. #24

    Odgovor: Knjige čije je čitanje bilo mučenje

    Nikada nisam nešto posebno voleo da čitam, a specijalno nisam voleo pesme. E, od tih pesama nekako mi je ostalo u sećanju da pesme Desanke Maksimović, ne da nisam voleo, nego sam ih smtarao čistom glupošću i bio sam sam sebi pomalo sumnjiv pošto sam jedini ja u razredu odisao otvorenim prezirom prema toj vrsti literuture...
    Poruku je izmenio Kalina, 22.06.2009 u 09:12 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #25

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Jedina knjiga koja mi je ostala trn u oku zbog nemogućnosti da je sa užitkom čitam i od koje mi se i dan danas povraća je "U registraturi" Ante Kovačića. Ostale su išle kao podmazane,sve do dan danas.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #26

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Gospodar Prstenova...na 3. stranici odustala...nisam mogla nikako da pokapiram ko je ko...(ni film nisam pogledala, mada ga imam i to u nekoj prosirenoj verziji)

    Markes..Sto godina samoce...

    Ana Gavalda...Zajedno to je sve (kupila po preporuci, ali nije mi legla)
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #27

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Počinjem da se pribojavam da sam pročitala sve što je vredelo pročitati... Pojma nemam šta mi se dešava ali u poslednje vreme nikako da nađem "sreću"...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #28

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Manov "Carobni brijeg"!
    Sjecam se da sam prvi put zaspao nad njom u srednjoj skoli (logicno, posto je lektira u pitanju), a onda je spavanje bila rutina, nakon svakih desetak stranica. Jednom sam cak osjetio da ostajem bez daha. Ne sjecam se kako sam se izvukao kod profesorice, ali ta knjiga mi je jos uvijek jedini neprijatelj sa koricama.

  14. #29

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Batalila sam "Kolibu"...
    Islo super sve do onog dela gde se on vraca u kolibu i srece Boga, Isusa i Svetog Duha....
    Mislim Bog...zensko, pa jos crnkinja...i trazi da ga zove tata
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #30

    Odgovor: Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..

    Ja Ljubicin Mango ( "Mango" Ljubica Arsić ) davim već mesec dana i ne ide Pokušavala sam u više navrata da je pročitam i jednostavno mi se dešava da odlutam i uopšte ne pratim ono što sam pročitala pa se onda po pet puta vraćam na istu stvar Jutros sam je zvanično otpisala, ...možda neki drugi put, ove godine ne
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oskar Davičo
    Autor SQUAW u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 07.02.2014, 23:04
  2. To mogu i odrasli
    Autor DrinChe u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.07.2010, 10:49
  3. Ne mogu!
    Autor jamiroyu u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 09.06.2009, 14:20
  4. Sve je moguće...
    Autor Goga u forumu Filozofija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 28.12.2008, 22:55
  5. Da li se mogu igrati DOS igre na WIN XP?
    Autor biterlemon u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 19:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •