Utakmice SCG - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 50 od ukupno 50

Tema: Utakmice SCG

  1. #46

    Odgovor: Utakmice SCG

    Znaš kako Swbo, ja ne mislim tako. Od 22 igrača 6 ili 7 ima preko 30 godina (dvojica golmana). Znači, imali smo reprezentaciju u relativno najboljim godinama. I nije u redu dovoditi neke igrače koji se nisu pokazali u kvalifikacijama i koji nisu učestvovali u njima. Meni je ta priča o dovođenju igrača iz naše lige toliko smešna i žalosna, da je to strašno. Pa pogledaj samo šta je sinoć Dudić (do ove sezone igrao u Zvezdi) uradio. Natripovao se da je Jevrić. Znači za tako velike utakmice su potrebni i veliki igrači, koji igraju van granica Srbije (pa makar to bila i Rusija), jer poseduju neophodno iskustvo. Zamisli na šta bi tek ličila utakmica sa Argentinom da je na teren istrčao tim sastavljen od igrača iz Meridijan lige. 20:0 bi popušili. Mogu oni trčati do prekosutra, kada protiv sebe imaju tim sastavljen od igrača koji igraju u najjačim evropskim klubovima. Nema šta, nismo najbolji i ne treba oko toga praviti dramu, a još manje vređati igrače i selektora. Posle Boškova, Đorovića, Savićevića i ostalih kriminalaca koji su nas vodili, Petko je najprijatnije osveženje. I žao mi je što više nije selektor. Naročito, jer imamo mesec dana da nađemo novog. Prvu utakmicu Srbija igra 16. avgusta protiv Češke. Znači, jako je malo vremena. NAPRED PLAVI!!!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  2. #47

    11 Odgovor: Utakmice SCG

    na kraju sam navijala za obalu slonovace, toliko su me nasi iznervirali. shvatam ja i povrede, i desetkovanost ekipe, ali gluposti bas ne shvatam (tipa igranje odbojke, opustenosti kad se zabije gol i onog naseg klasicnog trckaranja po travi). kao da nitko od nasih ne igra vani, pa jadnici ne znaju kakav se fudbal igra. hajde da im covijek oprosti ovo prvenstvo, ali sta da kazem i za sva ona prosla...uvijek ista prica...ma bijesna sam... daj boze da se nesto promjeni 16. avgusta, ali ja vise optimista nisam.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Utakmice SCG

    Citat Kunic kaže:
    Znaš kako Swbo, ja ne mislim tako. Od 22 igrača 6 ili 7 ima preko 30 godina (dvojica golmana). Znači, imali smo reprezentaciju u relativno najboljim godinama.
    Zar mi oduvijek nemamo reprezentaciju u najboljim godinama i svi se redovno vuku ko crijeva sto neko rece.

    Nisam neki fudbalski strucnjak, samo se pravim pametan malo ... ali definitivno ja bih dao vecu sansu upravo mladjim igracima. Pocev od samih kvalifikacija pa nadalje.

    I sta god da bude iza ovoga stojim
    Citat Kunic kaže:
    NAPRED PLAVI!!!
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Utakmice SCG

    Citat swba kaže:
    ali definitivno ja bih dao vecu sansu upravo mladjim igracima. Pocev od samih kvalifikacija pa nadalje.
    Ne bi se kvalifikovali batice i onda bi bio kriv selektor što nije zvao iskusne igrače. A kada zove iskusne, kriv je što nije zvao mlađe.

    Činjenica je da je na spisku moglo da se nađe nekoliko drugih igrača, umesto povređeneg Vukića kog je zvao da mu se "oduži" za kvalifikacije, Dušana Petkovića kog je zvao jer mu je otac (ali to opravdam i razumem), Baste koji se nije pokazao na EP za mlade...

    Npr. Paunović je ove godine eksplodirao u Španiji, Dejan Petković standardno dobro igra u Brazilu, a nikako da dobije poziv itd. Ima nekoliko takvih primera.

    Ali opet sa druge strane, nemamo mi toliko kvalitetnih igrača. Ja stvarno verujem da je Petko pozvao najbolje (po svom mišljenju). Da su odigrali utakmice kao pojedine u kvalifikacijama, sada bi sigurno bili među 16 najboljih. Ali naiđe ti loš dan i jebiga. Samo da smo izvikli zasluženi vog protiv Holandije, garantujem da bi sada bilo sve drugašije... Ali... Da je baba muško zvala bi se Duško.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Utakmice SCG

    Ma sramota.Izgubiti casno je jedna stvar,a biti napunjen sa 6 "komada" je zaista tragicno.No, najvise od svega me zaboli sto ameri ispadose bolji od nas-a oni su inace balerine u fudbalu
    Brat mi je pricao da je na americkom kanalu koji je prenosio tekme Srbije,taj jedan komentator stalno pominjao losu situaciju u nasoj zemlji,nedostatak motivacije ,i svasta nesta jos.I stvarno trenutno jedino za sto mogu da se uhvatim , i da ih branim.Recimo kada pogledam kako Stankovic igra "vani",i onda uporedim sa onim sto je pokazao na prvenstvu...
    Inace sto se tice sastava igraca..mislim da su neki vec bas matori,i prosto nemaju energiju da trce, da se bore..
    Mada, kada se malo bolje razmisli, i da nismo tako ispusili,opet je tu cinjenica da ne bi daleko stigli.Nervira me samo jedna stvar,stalno cujem ljude kako govore" Ni Brazil nije vise kao sto je bio", "Italijani losi,svakako nisu kako prije"-a svi ti timovi dobijaju poene. Uvijek bilo,i bice.
    Evo sjecam se par nekih ljudi koje sam znala iz Brazila.Kod njih je soccer nesto sveto.Djeci se od malih nogu govori da trebaju da igraju. Dok recimo moj drugar kada se izjasnio da zeli da bude fudbaler cale ga klopnuo po glavi i rekao "ma ***** ti matrina drz' se knjige" I,znam da ima mnogo takvih slucajeva.I takodjer znam kakva misljenja mi imamo o nasim fudbalerima
    Sto hocu da kazem nikada mi necemo imati taj vatreni borilacki duh
      Vrh

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Zabranjene utakmice pasa jamara!?!
    Autor Alexander 37 u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.11.2007, 10:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •