Korpa i kako je po(d)neti! - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 40
  1. #16

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Muškarci su kao tramvaj . . .
    Uvek kasne? ( )

    Šta znam...ne sećam se da sam dobila neku "korpu" verovatno se nisam preterano zanimala time čim nisam zapamtila

  2. #17

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Uvek kasne? ( )
    ...ako ti pobjegne jedan, uvijek naiđe drugi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #18

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Hmmmm...sve zavisi od osobe...ako mi se neko bas, bas svidja onda se malo teze podnosi... osecaj je uzasan..nije lako ni kad primas ni kad dajes korpu

  4. #19

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Kao sto rekoh nisam imao problema sa korpom.Ali sam je redovno ja primenjivao.Dakle pokusao sam sebe da postavim u polozaj da me je neko sutnuo i dosao sam do zakljcka:
    Najlakse podneti korpu je da odmah tog momenta uhvatite neku drugu piletinu i zaliti sa nekim zestokim picem.
    Jer ako popijete puno tek posle 2 dana ce te se setiti da ste sutnuti.Pre ili kasnije znaces i moras se suociti sa time i mislim da je kad prodje neko vreme.Dva sata,1 dan,2 dana to lakse podneti.
    Dajem zakljucak:
    Da se ne bi osteili sutnutim i odbacenim odbacite vi prvi,i zadajte taj udarac lakse je napadati

  5. #20

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Nikad nisam dobila "korpu".
    Uglavnom sam ja izlazila iz veza, kad su pocinjale da umiru i nije im bilo spasa.
    Nekako me je uvek vise bolela ona druga strana, koja je ostajala ostavljena zbog mene.

  6. #21

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    C, c, c...retko ko je dobio ? Mda...umreh od smeha .
    Da dobijao sam je...i nekada je bolelo do ludila . Kasnije sam nabavio "zmajevu kožu"...i lako uspevao da to amortizujem. Umetnost je u tome da sve treba pokušati pogledati i sa vedrije strane. Retkost je da nešto dobro dođe bez trnja kao i nešto loše bez blaga. Mada...mnogo zavisi i od načina kako ste je dobili . Ako je to bilo civilizovano, iskreno i sa merom...svima je bolje .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #22

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Ma lako...prezivim ja to na brzinu..a mozda se samo i zavaravam...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  8. #23

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Hmm..korpa je uvek bilo i bice Jedna manje vise..samo glavu gore i hrabro nastavimo dalje...ja je zaboravim za par dana kao da je nisam ni dobila...

  9. #24

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Pa, nisam neka plačipička al teško ,...a kako bi drugačije lečio ožiljke po srcu?
    U životu sam ih se nadobijao, a i ja sam dosta puta prekidao agoniju. Al moram priznati da je uvek na kraju taj gorak ukus,
    ne bitno koja si strana u "sukobu". Često mi je lakše bilo da popijem korpu, nego kad sam trebao ja da prekinem vezu, jer
    sam se zabavljao s divnim ženama i svaku sam voleo najviše na svetu.
    Nije me nešto interesovalo sportsko zabavljanje, tako da sam se od korpi mojih dama dugo posle oporavljao.
    Na mene lično kraj veze znači i gubitak samopouzdanja. Kraj se oseti. Svaki problem koji sam lako rešavao, u hodu takoreći,
    kad se kraj veze približi postaje velik i težak. Ne znam gde udaram, na koju ću stranu,...A pošto sam preemotivan, mada to
    niko ne bi ni pomislio, ko me sa strane gleda,...dugo, dugo, posle nosim obloge na srcu.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  10. #25

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Jesam,osecaj cudan i to mi se jednom dogodilo. Taj decko mi se mnogo svidjao,dugo smo se druzili i ja sam skupila snage da mu dam po neki znak. Posaljem moju sestru da ga pita da li mu se ja svidjam,a on je odgovorio da me gleda kao sestru . Mnogo sam bila tuzna,al proslo je,neka makar je ostalo lepo prijateljstvo.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  11. #26

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    prvo sam pomislila da se radi o potrosackoj korpi
    i taman se naostrila
    kad ono,vidi vraga
    apropo korpe druge vrste ...ne seca se baka sine
    poslednje muvanje bese davne 18.. i neke
    i zavrsilo se brakom...nije se mnogo opirao

  12. #27

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Citat AmIa kaže: Pogledaj poruku
    i zavrsilo se brakom...nije se mnogo opirao
    Naravno, sigurno je slika na avataru trrenutak prosidbe!

  13. #28

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    a tek da vidis vencanu sliku

  14. #29

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Svi smo mi ponekad bili odbijeni u našim udvaranjima, odnosno dobili smo korpu.
    (...)
    Da li ste nekada dobili korpu i kakav je to osećaj kada budete odbijeni?
    Samo jednom. Tad sam bila mlada, brzopleta i neiskusna. Ajd' kao da probam i obrnutu ulogu udvaranja. Nije mi isla uz ten, a ni uz sHtiklu - i naravno da sam nabasala direkt na "istopolno" usmerenog. Blam, bre! Nije toliko bilo strasno to odbijanje koliko je bilo strasno saznanje da pojAm nemam o ljudima. E od tada sam cvrsto odlucila da ako vec neko mora da deli korpe, onda cu tu opciju kaparisati za sebe - uz vredno ucenje, naraFski.

    Nakon pocasnog studiranja krenula sam da delim korpe. Najcesce iz ciste znatizelje. Htela sam da vidim reakciju. I akciju, pre i nakon reakcije. Iz provokacije. Iz zelje za igrom. Tesko su mi padale igre sa amaterima, bas bas tesko. Nisam mogla, a ni dan danas ne mogu da se igram sa ljudima koji nisu svesni da se igraju. A ima ih, Boze moj, i danas ih susrecem. Njih uglavnom uplasim pre nego sto mogu da povuku prvi potez. Nikada mi nije bilo zadovoljstvo igrati se sa neravnopravnima.Uvek bar jedan nivo iznad, jel'te.

    Igrati se, podrazumeva da su involvirani svesni igre, a i nekih nepisanih pravila. Samo u tom slucaju igra ima smisao. Pa i korpe...u toj igri.

    Neke igre su mi sada smesne, najverovatnije i onima koji su ih igrali sa mnom. To je ceh koji smo platili onomad za sve ono sto smo sad. Eto tako su i nekadasnje korpe dobile vrednost prelepih buketa...
    Mislim, tako ih bar ja tretiram sada.

    Never confuse movement with action.

  15. #30

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    vidi se to u startu, da li ide, ili će biti jako teško ili nemoguće ... samo treba biti realan
    ako neće ići ili će ići teško - brzo se povlačiš, čuvaš dostojanstvo maksimalno i ostavljaš ipak dozu misterije "šbb kbb"
    ... pa možda neki drugi put, ako budu povoljnije okolnosti

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •