Pitanja, pomoc...saveti - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 36 od ukupno 36
  1. #31

    Odgovor: Pitanja, pomoc...saveti

    Jecka evo ti broja i e.mail
    veterinarska ambulanta Etjen Misic
    N.Sad ,Matice Srpske 16
    tel:021/525 178, 063/500 700
    e.mail:etiennem@eunet.rs

    zovi,pisi,pitaj

  2. #32

    Odgovor: Naši bebimci

    postoji li mogucnost da mi poklonite jedno stene. Papiri su mi totalno nebitni. Sama sam pa bi mi drustvo prijalo. Unapred zahvalna

  3. #33

    Odgovor: Naši bebimci

    Imam malog mačka kojeg obožavam i koji je uvek veseo i aktivan.
    Ali..zadnjih par dana je letargičan, odbija hranu i vodu, samo dremka i povraća žućkastu tečnost .
    Odveo sam ga kod veterinara, zabrinut zbog moguće dehidratacije (jer gubi tečnost povraćanjem).
    Veterinar je rekao da sumnja na gastritis i dao mu je glukozu i par antibiotika (Centamicin i Dexamethason) kao i nešto Roborante caliev . I sledeća dva dana ću ići kod njega radi terapije.
    Mačak mi je i dalje šutljiv, slabo aktivan, ne uzima hranu ni vodu i povremeno povrati .
    Zabrinut sam i uplašen za maleckog. Ima li neko ideju ili savet pošto sam, čitajući, naišao da maca koja ima gastritis češće uzima vodu dok moj je uopšte ne uzima već dan i po?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #34

    Odgovor: Naši bebimci

    Moj Snupi ima zatvor. Jeci i dreci kad pokusa da kaki, tek ponekad izadje nesto malo (do sada 4 notirana purka), ispovracao je ricinusovo ulje koje smo mu dali.
    Ima li neko iskustva sa tim ili savet?
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #35

    Odgovor: Naši bebimci

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Moj Snupi ima zatvor. Jeci i dreci kad pokusa da kaki, tek ponekad izadje nesto malo (do sada 4 notirana purka), ispovracao je ricinusovo ulje koje smo mu dali.
    Ima li neko iskustva sa tim ili savet?
    probaj sa kuvanim kupusom ,slatkim....spremi ko za sebe,povrce,kupus,paradajz,zamasti dobro
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #36

    Odgovor: Naši bebimci

    Probali juce sa zumancetom i uljem. Polako mu davala na spric da se ne ispovraca. Prevristao je ceo dan, ali mislim da mu je sad dobro, zivlji je. Na dijeti je pa cemo mu kuvati ovo, taman da postane jos gora fart factory.
    Hvala ti
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 25.09.2014, 12:44
  2. Browseri - pitanja, problemi, saveti
    Autor yige_gui u forumu Softver
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 07.05.2014, 13:56
  3. pomoc
    Autor Banchi u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.04.2010, 19:37
  4. Pomoc msn
    Autor Sasa_LP u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.04.2010, 14:49
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.06.2009, 18:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •