Pitanja, pomoc...saveti - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 36
  1. #16

    Odgovor: Pitanja, pomoc...saveti

    Moja kuca ima skoro godinu dana. Mesanac je snaucera i terijera (loodiloo ) Pre desetak dana krenulo joj je prvo teranje. Zanima me koliko to dugo traje i kad je kritican period, tj. kad moze da ostane skotna, kao i to koliko cesto kuce imaju teranje. Hvala unapred .
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  2. #17

    Odgovor: Pomoć za kornjačicu

    Citat nino87 kaže: Pogledaj poruku
    Potrebna mi je pomoc oko vodene kornjacice,nikako nezeli u vodu.stalno je na ostrvu.Ako se neko razume neka mi pomogne.
    Da li si siguran da je kornjaca vodena?? Da nije kopnena (sumska)?? Jedino sto mi pada na pamet , ako je kornjaca stvarno vodena, je da voda nije hemijski cista. Ne znam da li znas da kornjace kao i ostali gmizavci dosta vremena provode u suncanju... Pa mozda zato mislis da nece u vodu....

  3. #18

    Odgovor: Pitanja, pomoc...saveti

    Citat Cecara kaže: Pogledaj poruku
    Moja kuca ima skoro godinu dana. Mesanac je snaucera i terijera (loodiloo ) Pre desetak dana krenulo joj je prvo teranje. Zanima me koliko to dugo traje i kad je kritican period, tj. kad moze da ostane skotna, kao i to koliko cesto kuce imaju teranje. Hvala unapred .
    Hm... ne postoji nikakvo pravilo, ali teoretski.... Teranje kuje traje 21 dan. Sam polni ciklus je podeljen u cetiri faze: proestrus , estrus, metestrus i anestrus. U periodu od 9-tog do 16-tog dana je najvece verovatnoca da ce kuja ostati gravidna.


    P.S. Teranja se javljaju 2 puta godišnje.

  4. #19

    tigrice

    Kupio sam dve tigrice pre 2 ipo meseca,tad nisam znao nista pa ih nisam ni pustao van kaveza.Prekljuce sam ih pustio i tek za dva dana su mi se vratili u kavez,da li preporucujete da ih opet pustim?I jos me zanima kolikih dimenzija kavez da bude za dve tigrice?hvala unapred

  5. #20

    Odgovor: tigrice

    Pa zašto si čekao dva dana kad si ih mogao odmah vratiti u kavez...sam. Recimo, ugasiš svjetlo, zapamtiš gdje su, i TUP....one ne vide u mraku, ne vidimo ni mi, ali smo malko mudriji.

    Jedan normalan kavez je sasvim dovoljan za njih... sa što više onih šipkica. Da mogu da prave vratolomije, ogledalce, jedno-dva-tri obavezno.

    Ako imaš volju i želju i mogućnost da ih što više držiš van kaveza...bit će bolje i za tebe i za njih...prije će se pripitomiti. Jesu mužjak i ženka ili su istospolne ptičice?

    Sretno sa tigricama..ja ih obožavam.
    Poruku je izmenio Bombica, 02.09.2009 u 23:02 Razlog: citat
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #21

    odgajivacnica papagaja

    ***unapred se izvinjavam ako postoji ovakva tema ili joj ovde nije mesto

    Znate li za neke dobre odgajivacnice papagaja u Vojvodini gde se mogu naci rucno hranjeni Zakoi ? Zanimaju mi i Fiseri ali pretpostavljam da njih ima u skoro svim odgajivacnicama. Hvala.

  7. #22

    Odgovor: odgajivacnica papagaja

    Mogu ti poslati telefon na pp, ako zelis....
    Ali da znas, za Zako se ceka bar sest meseci do godinu dana
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #23

    Odgovor: odgajivacnica papagaja

    Uglavnom se ceka ali na nekim mestima gde sam se raspitivao moze i odmah da se dobije ali nisam nestrpljiv (bolje naci pravu pticu i kod pravih ljudi nego zbrzati nesto). Svi predlozi i sugestije su dobrodosli . Moze na private . HVALA!

  9. #24

    Odgovor: Bernski planinski pas - Bernese Mountain Dog

    Imam 8 prelepih štenada bernskog na prodaju ako nekoga interesuje nek mi se javi
    Poruku je izmenio silvia, 23.04.2010 u 13:55 Razlog: tel

  10. #25

    Odgovor: Pitanja, pomoc...saveti

    Pozdrav svima!
    Imam stene rotvajlera, staro 2 i po meseca.
    Pocela sam da ga setam, ali se "necka". Ide nekoliko koraka, pa sedne i nece da se pomeri...jako je tvrdoglav
    i da... kad mu skinem povodac ide za mnom a kad mu stavim, nece da se seta.
    Da li mozete da mi objasnite u cemu je fora?
    Hvala unapred.

  11. #26

    Odgovor: Pitanja, pomoc...saveti

    Cao Tijana.... Fora je u tome sto je sve to za njega novo... povodac.., ogrlica... novo okruzenje.... jos uvek je stene mlado i plasljivo.... prvo ga trebas navici na ogrlicu.... i povodac.... pa posle kreni sa njim u setnju. Ja stene obicno vodim u setnju sa nekim starijim psom dok se ne navikne.... Nemoj da se nervirash... bice sve ok... samo nemoj nista na silu.... i obrati paznju na ishranu... stene je sad u razvoju da ne dodje do rahitisa... Pozdrav!!!!!

  12. #27

    Trazim psa

    Pozdrav svima, ja sam nov ovde.

    Ovako, mene interesuju pretezno rotvajleri. Trazim vec dugo i nigde nemogu da nadjem. Znaci treba mi stene rotvajler, musko. Ako neko ima neke informacije molim nek se javi. Ili ako imate jos neku tako opasniju rasu postavite na forum poruku.

    Hvala unapred!

  13. #28

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Sutra mi stize malo kuce... Da li bi mogli da mi date neke savete kako da se brinem o njemu, sta treba da radim, kako da ga hranim?

  14. #29

    Odgovor: Pas ili mačka?

    neznam gde bi ovo smestio pa cu ovde mozda ce kome trebati
    moj macak sad nedavno dolazi odnekud kroz dvoriste sav ide u srek.
    dali je otrovan,bolestan prebijen mislim se ja.
    komsija vice ovog su ko kanda otrovali
    sta da radim vec je vece
    kaze imam ja broj telefona od monike brukner sa azila za zivotinje pa cemo pitati njenog veterinara
    sreca odmah se javlja ispricamo sta se desava,odgovara
    prvo probajte ovo smuckajte jako slanu vodu i onda mu otvorite usta i nasilu da to popije
    receno ucinjeno nije proslo ni par minuta macak se zestoko ispovracao i kao zivnuo,kazemo ovom sta se desava on rece dobro je macku ce uskoro biti bolje ali mu svakako dajte jos u mleko samo malo vrlo malo antibiotika ili nekog aspirina istucajte sitno ali ne puno i bice kao nov
    enoga lola jedna opet po krovovima i ko zna gde kao da mu nista nije bilo

  15. #30

    Odgovor: Pitanja, pomoc...saveti

    Zdravo svima hitno treba pomoc
    Cula sam da se u NS vrsi besplatna sterlizacija macaka
    sad me interesuje da li neko zna tacnu adrsu ili bilo kakav kontakt broj?
    Posto moj macak kao i svi macori ludi tuce se i naurotican je postao,zenka je fina mada ne bih da 2 puta godisnje imam male mace
    Unapred hvala
    See beauty in everything

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 25.09.2014, 12:44
  2. Browseri - pitanja, problemi, saveti
    Autor yige_gui u forumu Softver
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 07.05.2014, 13:56
  3. pomoc
    Autor Banchi u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.04.2010, 19:37
  4. Pomoc msn
    Autor Sasa_LP u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.04.2010, 14:49
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.06.2009, 18:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •