ATV vozila- Quadovi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19
  1. #1

    ATV vozila- Quadovi

    ATV vozila postoje vec 25 godina, mada su kod nas tek poslednjih par godina u opticaju.

    Zahvaljujuci i zakonu koji ce tek od nove godine dozvoljavati registraciju ovih lepotana, nama ljubiteljima i vozacima, ne preostaje nista drugo nego da jos malo sacekamo, za razliku od zemalja u nasem okruzenju gde je to odavno moguce.

    Onaj ko je jednom probao da se provoza ovim tipom vozila, uvek ce zeleti da se provoza ponovo, jer Quad u prevodu znaci zabava 100%.

    To vazi i za mene koja se vozam vec puna tri meseca i nameravam da se ovu zimu dobro zabavim sa svojim ljubimcem.
    Ako vas bilo sta zanima, slobodno pitajte, verujem da sada vec posedujem i odredjeno znanje o njima.





    Sta mislite jel mi bilo lepo?
    Poruku je izmenio Necromancer, 31.01.2015 u 14:32

  2. #2

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Zar ne misliş da ako ste se izborili za registraciju vozila treba da poştujete saobraajne propise ?
    Kako bi izgledalo da doteramo svi dzipove u taj parki pa da ga izoremo
    Ne znam ko ti ga je kupio ali je trebao da te posavetuje kako se vozi
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #3

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    E ljudi koje su cene ATV kod nas? Ja sam mislio da ponesem jedan iz Australije ali je prevoz preskup pa da mi neko kaze koliko su dole i gde mogu da se kupe.
    If I didn't have bad luck I wouldn't have any luck

  4. #4

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Napomena:
    Slike u parku su radjene za potrebe pravljenja reklamnog materijala Nacionalnog parka i u saradnji sa nacionalnim parkom, posto ce ubuduce samo ATV vozilima biti dozvoljen prolaz kroz Nac.park ( ekoloska vozila, sa euro3 standardom, i jako malom potrosnjom).
    Idealna za ekoloski turizam, lov, ribolov, razgledanje znamenitosti, obilaske terena..

    Zar ne misliş da ako ste se izborili za registraciju vozila treba da poştujete saobraçajne propise ?
    Kako bi izgledalo da doteramo svi dzipove u taj parkiç pa da ga izoremo
    Ne znam ko ti ga je kupio ali je trebao da te posavetuje kako se vozi
    Stvarno ne bi bilo u redu da vi sa dzipovima dodjete da nam izorete park.
    Bolje da se dogovorite pa recimo neku njivu izorete, e to bi vam vec bio posao.
    Ali, ako nekad budete lepo hteli da se provozate, i zabavite, dobrodosli ste u nas klub.

    E ljudi koje su cene ATV kod nas? Ja sam mislio da ponesem jedan iz Australije ali je prevoz preskup pa da mi neko kaze koliko su dole i gde mogu da se kupe
    Cene se krecu od 1500-2700e zavisno od modela (Novi Sad). Za sve ostalo na privatne poruke.
    Poruku je izmenio SQUAW, 18.11.2008 u 12:54 Razlog: obrisana reklama

  5. #5

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Gde mogu da nadjem dobar polovni ATV u Srbiji
    i ako mozes da mi preporucis neki model do 1500 evra
    unapred hvala

  6. #6

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Citat marijana021 kaže: Pogledaj poruku
    ATV vozila postoje vec 25 godina, mada su kod nas tek poslednjih par godina u opticaju.
    Zahvaljujuci i zakonu koji ce tek od nove godine dozvoljavati registraciju ovih lepotana, nama ljubiteljima i vozacima, ne preostaje nista drugo nego da jos malo sacekamo, za razliku od zemalja u nasem okruzenju gde je to odavno moguce.
    Sta mislite jel mi bilo lepo?
    Deluje zanimljivo, rado bih se provozao
    Pa zar do sad niste mogli da ga registrujete?
    Vidim po Pancevu ga voze na "zelene tablice".
    Drug je policajac i zaustavi jedno takvo vozilo i iznenadi se sa tim tablicama, pa pozove stanicu da pita za "instrukcije" i dobio odgovor "Jel ima kacigu?" - "Nema" "Kazni ti njega, mani ti registraciju, da ti ne objasnjavam sad"

    @ Kal_el
    Saobracajni propisi se ne primenjuju na livadama - parkovima, po nasem zakonu...
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  7. #7

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Da bi ga registrovala na normalne tablice moram da sacekam novi zakon, koji kako kazu samo sto nije.

    A ko moze nek registruje STELTA na Bosanske tablice, ako moze.

  8. #8

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Ako je neko zainteresovan da vidi nasa ATV vozila, mozete nas naci 28.12. u centru Novog Sada, pored Miletica, delicemo deci paketice, tradicionalno kao deda mrazovi na motorima.

  9. #9

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Super je to ali odakle mi tolika lova a voleo bih da sam vlasnik jednog takvog motora i da vidim kako izgleda voziti se njime, a mislim da je super osecaj.

    Mozda ako budem uspeo da se organizujem skoknem do NS-a da ih vidim uzivo, jedan tip iz kuce koja je blizu moje zgrade ima jedan ali nikako da ga "ulovim" kada nije u pokretu da popricamo u Quadovima.

  10. #10

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Meni to lici na jedan od vasara tastine.. Mislim, ima li jos koji uslov za clanstvo u klubu, osim da imas dovoljno para da ga kupis? Dobro, da ti kupi tata za 18ti zato sto si, recimo, naucio da vezujes pertlu
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #11

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Charlie Harper
    Odgovor: ATV vozila- Quadovi
    Super je to ali odakle mi tolika lova a voleo bih da sam vlasnik jednog takvog motora i da vidim kako izgleda voziti se njime, a mislim da je super osecaj.

    Mozda ako budem uspeo da se organizujem skoknem do NS-a da ih vidim uzivo, jedan tip iz kuce koja je blizu moje zgrade ima jedan ali nikako da ga "ulovim" kada nije u pokretu da popricamo u Quadovima.

    Sada su okolnosti ipak mnogo lakse za kupovinu, jer sve banke daju rate, za zaposlene, a pri tom visinu i broj rata odredjuje korisnik.
    Ako moze jedan savet, niko nije odmah kupio najveci, i najbolji motor, nego je poceo sa malom kubikazom, ucio, skupljao novac, i vremenom unapredjivao vozilo.
    Znam dosta ljudi koji su krenuli od Tomosa, a sada voze Kawasakija.
    Svrati slobodno, ako budes mogao, a ako ne, mogu da ti posaljem broj pa se mozes i telefonski raspitati o svemu sto te interesuje.

    Lilith_021
    Odgovor: ATV vozila- Quadovi
    Meni to lici na jedan od vasara tastine.. Mislim, ima li jos koji uslov za clanstvo u klubu, osim da imas dovoljno para da ga kupis? Dobro, da ti kupi tata za 18ti zato sto si, recimo, naucio da vezujes pertlu

    Nisi razumela, nema to nikakve veze sa tastinom, u pitanju je ljubav prema motorima, i uslov za clanstvo u klubu je malo novca, ali puno volje i zelje da se nauci. Jer nauciti dobro da vozis bilo sta, nije lako.
    Moras voleti i imati zelju.
    Klub je i osnovan upravo zbog toga sto ima puno klinaca i mladih koji nemaju novaca da sebi kupe motor. Kod nas ce moci da nauce da voze, i usput da se dobro zabave, za malo novca.
    Za ucenike srednjih skola bice napravljen poseban poligon na kome ce uciti osim voznje quada i osnovna pravila u saobracaju, kako bi jednog dana bili dobri vozaci.
    Ako zelis da probas, dobrodosla si kod nas u klub.

  12. #12

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Dobro Nisam mislila da je potrebno neko posebno umece da bi se time upravljalo. Deluje lako, na prvi pogled. Laik sam.
    Pretpostavljam da je lakse od dvotockasa? Sta ti kazes?
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #13

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Pa zavisi.
    Ako si vec vozila motor ili kola bice ti lakse da savladas voznju.
    Ja sam pre ovog vozila motore, i opet mi je trebalo vremena da se prilagodim novim uslovima ( 4 tocka, drugacije ugibljenje, kocnice..)
    Ali jednom kad se savlada( za one koji su vec vozili motor ili kola to ide relativno brzo) predstavlja veliko zadovoljstvo.
    Nasi quadovi imaju menjac ( 4 brzine i rikverc).
    U toku su nabavke manjih quadova ( manje kubikaze i automatici) za ucenike srednjih skola i one koji nikada nisu vozili.
    Meni je bilo lako, zato sto imam iskustva, ali pocetnicima ipak treba vise
    vremena, i sigurna sam da im je lakse da prvo krenu sa 4 tocka.

  14. #14

    Odgovor: ATV vozila- Quadovi

    Evo nekih uopstenih podataka o mom modelu:



    OPIS: lančani pogon,p/z disk-kočnica, 4 brzine + rikverc,podesivi amortizeri, gepek i štitnik za ruke.

    MOTOR: 250ccm, vazdušno hlađen (termostat+fen) jednocilindrični,četvorotaktni, manuelno kvačilo.

    Max. Snaga (kw/r/min): 11/6500

    Max. Brzina (km/h): 80

    Start sistem: elektricni

    EEC setrifikat, EURO 3 standard, potrosnja goriva 2,5l bezolovnog!!!
    Vrlo ekolosko vozilo, u Nacionalnim parkovima ce biti dozvoljena upotreba samo ovakvih masina u buducnosti.

    U voznji se ponasa odlicno, nikad nisam bila zadovoljnija svojim vozilom od ovog.
    Ljudi cesto misle da je kvad nestabilno vozilo, ali to nije tacno.
    Prevrnuti se nije nemoguce, ali ako se normalno vozi je tesko.
    Na terenu, posto su moje gume zemljane se ponasa jos bolje, nema te uzbrdice na koju ne mogu da se popnem, a da to pozelim.

    Ovih dana vozam se iskljucivo po terenu, i
    fenomenalno je!
    Toplo preporucujem svima da probaju ovakav tip voznje.

    Veliki pozdrav svima!
    Od mene i mog Majstor zuce






  15. #15
    koliko kosta ovaj crni atv neki do 1500 eura i da li moze da se placa na rate

    koliko kosta 200 ccm da bude oko 1500-1800 eura ako moze i na rate da se odplacuje znam da se na rate izadje kamata pa ispadne oko 2000 eura
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 20.09.2009 u 20:41 Razlog: spajanje poruka

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zaprežna vozila u centru grada
    Autor alokin74 u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.09.2007, 22:41
  2. Vozila leš majke u kolicima za pijacu
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.09.2007, 23:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •