Akcioni heroji
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Akcioni heroji

    Licno ,ne wolim akcione filmowe,tek eto poneki...ponajmanje sa owim swemogucim lljudima,koji 'ne znaju za bol' ali od swih njih izdwojio bih eto Bruce lee-a i zan kloda jer sam te filmowe gledao kao malisa a ostalo

    Znaci Bruce Lee..

    Jackie Chan-budalina..jes da je proucawao akrobatski stil borbe i swe ali je sseljak i njegowa famozna izjawa: 'ne koristim specijalne efekte,ja sam specijalan efekat' to majstore ah kuku

    Zan Klod Van Damme- u 19 godini je bio ewropski sampion u karateu..trenirao i naucio tajlandski fazon borbe pred snimanje filama za film
    JEt Li-ni jedan njegow film ne wolim niti sam gledao,jer owog glumca smislit ne mogu,eto i kad je izjawio:sto moji partneri iz tima rade jednom,ja radim 3 puta..kreten naduwani

    Stiwen Seagal-ne wolim ga ,ne wolim brae..zato sto je superman eto zato..sto mu se nista ne moze,sto je kao atomski mraw mada je wodio skolu u japanu..i poznaje swe wjestine..ali ne wolim atomskog mrawa..ne wolim..i ima ima borbeni kredo za respect stwarno: ziwi dostojanstweno i moralno prema swim ziwim bicima..'bas je sladak..

    tako,ne wolim filmowe owih glumaca,wec rekoh..ali eto mozda neko ima..
    Poruku je izmenio egzotic, 10.11.2008 u 22:50

  2. #2

    Odgovor: Akcioni heroji

    Bruce Lee mi je van konkurencije

    Ne gledam često te tabačine u najavi, ali Džet Uđem Prebijem I Odem Li mi je postao jako simpatičan nakon filma Danny the dog

    Žan Kloda ne mogu da gledam uopšte. Deluje mi k'o šaban neki. Ove druge i 'ajde mada ću se radije odlučiti za neki drugi žanr.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Akcioni heroji

    ja npr. obozavam Dzeki Cena ne volim svaki film, uglavnom ove novije, gde ne moraju da ga sihronizuju na engleski kad ga ukombinuju sa neki ko mu lezi, kao sto je Kris Taker, dobijes extra film gde zaista mozes i da se nasmejes
    ostale koji potpadaju u isti kos.. znaci, Sigal koji ubija sa dva poteza ruke (iz zgloba naravno), Zan blabla Dam, covek koji je u stanju sve u filmu da poubija dok on krvari do smrti (ubice i ormar ako mu stoji na putu), Stalone, koji je uvek neki osvetnik i ubija sve redom (i jedan od redjih koji je imao i drugacije uloge, ne samo tabadzijske), Svarceneger manje vise je on meni komican zbog svog austrijskog naglaska sa kojim zvuci opasno, ali meni Terminator ne bi bio to sto jeste da nije njega Asta la Vista, bejbi..
    i naravno, Cak Noris, kojem se klanjam do imbecilnosti

    i da jbt, Brus Vilis kako zaboraviti coveka koji spasi sve po tri puta u filmu
    Poruku je izmenio starsica, 12.11.2008 u 14:56 Razlog: Brusilica :uzbud:
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #4

    Odgovor: Akcioni heroji

    Nije neki akcioni heroj ali Jason Statham u The Transporteru..

    Treba ga pomenuti

  5. #5

    Odgovor: Akcioni heroji

    onda je to i forest witaker,i mat damon wal kilmer i sto ti ja znam...curt russel...tako da....
    a da ne pominjem robert de nira i al pacina..

  6. #6

    Odgovor: Akcioni heroji

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Nije neki akcioni heroj ali Jason Statham u The Transporteru..

    Jason Statham je gde 'oćeš i nećeš

    Ja se orijentisala na tabadžije prvo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Akcioni heroji

    Junak kojeg je osmislio u svojim knjigama Miki Spajlejni, Prljavi Hari je meni još kao klincu dok sam čitao pisane romane o njemu u Vijesnikovoj ediciji Trag bio neobično simpatičan. Posebno mi se dodala to što su romani o Prljvam Hariju pisani u prvom licu...

    Klint Istvud ga je, kao što je to opšte poznato, sjajno replicirao na velikom platnu.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #8

    Odgovor: Akcioni heroji

    owo je otislo predalekodobro....paaaaaa,naj akcioni heroj je al pacino koji mnogo stwari sredi,al ipak na kraju umre,ubiju ga ili slicno...jedina glawna uloga koja u swakom filmu maltene, umre

  9. #9

    Odgovor: Akcioni heroji

    E ovako. Od akcionih heroja, za razliku od većine, ne volim Brus Lija. Razlog je ono skičanje, vrištanje i naprezanje svih žila u telu kada zada fatalni udarac. To mi smeta toliko da njegove filmove nerado gledam.

    Džeki Čena volim da gledam, ali ne baš svaki film. Slažem se sa Starsicom da su mi draži noviji filmovi od starijih, ali to nije toliko da ne mogu da ih gledam. Takođe mi se dopada što sam radi akcione scene, pa neka se hvali koliko hoće, bar ima petlju za razliku od drugih koji samo pokupe slavu. Respekt za to.

    Džet Li može da prođe, mada nisam odgledao mnogo njegovih filmova.

    Žak Klod Van Dam. Kad sam bio osnovac njegova uloga u filmu je siguran znak da je u pitanju filmčina. Nažalost kad sam završio osnovnu završio sam i sa gledanjem njegovih filmova. Vidim da ga forsiraju na TV-u ali uzalud.

    Čak Noris. On mi je na spisku za izbegavanje zajedno sa Stivenom Sigalom.

    Brus Vilis je na listi onih koje gledam sa uživanjem, mada ima poneki film koji ne mogu da svarim.

    Terminator ne bi bio to što jeste da nije Švarcenegera. Nažalost to je jedini film koji ne mogu da zamislim bez njega. Ostali nisu ništa naročito.

    Za kraj se pitam kako je uspeo da vam promakne čovek koji je pobio više ljudi od svih gore navedenih zajedno. Ko je to? To je jedan i jedini:


    Dolf Lundgren. On mi spada u istu kategoriju kao i Van Dam, ali je on jedini za koga ne znam da je snimio film koji nije akcija.

  10. #10

    Odgovor: Akcioni heroji

    Od starijih Brus Vilis mi je bas super. Nije previse nabildan (u poredjenju sa Stalone i Svarcija), ali ume da se snadje s nevaljalim momcima.

    Od novijih Dzet Li - dobar je

    Jason Statam - najbolji je


  11. #11

    Odgovor: Akcioni heroji

    Citat Dejan B kaže: Pogledaj poruku
    Dolf Lundgren.
    Jbt, jeste moja drugarica se strasno pali na njega, ne znam zasto LM, ne volim ga, sto kaze Dejan, ne znam zasita nijedan film koji je snimio a da nije spasavanje sveta, tuche, mrche i takoooo..
    I pomenula bih Mel Gipsona u "Smrtonosnom oruzju" posebno deo kad mu ispadne guzica al' je to akcija, a?

    I naravno, Dzejson Stetham, uvek i svuda
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Akcioni heroji

    Bud Spencer (& Terence Hill)
    Ko Paja i Jare, samo sto jos i biju

  13. #13

    Odgovor: Akcioni heroji

    Nažalost, uopće mi nisu zanimljivi ti akcijski heroji. Ali, da moram reći tko mi je podnošljivi.. Odabrala bih Jackie Chan-a. Svi ostali su nabildani magarčiči (ups..).

    Nažalost, kad god igra film sa Stevenom Seagalom, primorana sam se dići i otići u drugu sobu jer moj suprug ovoga ne propušta pogledat
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Slične teme

  1. Zasto svi super heroji nose gace preko odece???
    Autor exploited u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 10:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •