Ljubav na drugi pogled... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Citat Milicica kaže: Pogledaj poruku
    Ljubav se ili desi ili ne, e sad na koji pogled...prvi...drugi...nije ni vazno...vazna je ljubav....
    ...koji pogled?...

    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #17

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Jednom mi se čak desila i na prvi pogled ili.... Vruć ljetni dan...ja idem prema tramvaju...ispred mene lagano ide visok, plav ...onako atletske građe..dupence savršeno...vidim ide i on na tramvaj..a ja malo kaskam te požurim da stignem, uđem na druga vrata. On mene nije vidio. Ali u tramvaju, sretnu nam se pogledi, on sladak. Ja omamljena miomirisima sugrađana. Sve se završilo na tome.(pomislih) Ja izađem na svojoj stanici. Bezbrižno idem prema stanu, na mostu dobijem "kuc kuc" o rame...kad ono "gospodin slatko dupe" izašao za mnom...elem...poslije kafice skontam da je skroz ok, te smo hodali jedan izvjesni period vremena. Ovo je ustvari bila ljubav na prvi pogled dupenceta... offtopic
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #18

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    E ja ne brojim poglede...Nije me strefila ljubav na prvi pogled ne znam da li da mi bude drago ili zao
    Meni je potrebno malo vise vremena ....
    Ako bi brojala poglede onda bi to bilo na 6 pogledimam vremena ....nece pobeci...a ako ode dzabe bi se trudila znaci da nije bio neko posebno vazan
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #19

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Jednom mi se čak desila i na prvi pogled ili.... Vruć ljetni dan...ja idem prema tramvaju...ispred mene lagano ide visok, plav ...onako atletske građe..dupence savršeno...vidim ide i on na tramvaj..a ja malo kaskam te požurim da stignem, uđem na druga vrata. On mene nije vidio. Ali u tramvaju, sretnu nam se pogledi, on sladak. Ja omamljena miomirisima sugrađana. Sve se završilo na tome.(pomislih) Ja izađem na svojoj stanici. Bezbrižno idem prema stanu, na mostu dobijem "kuc kuc" o rame...kad ono "gospodin slatko dupe" izašao za mnom...elem...poslije kafice skontam da je skroz ok, te smo hodali jedan izvjesni period vremena. Ovo je ustvari bila ljubav na prvi pogled dupenceta... offtopic
    ...zanimljivo...medjutim,ne bih se slozio da je to u pitanju bila,ljubav...u mom selu se to zove teranje...100 puta u toku dana mi se desi "ljubav na prvi poged"...pogotovo leti...jer sevaju dupenca,sisici,legsovi i ostali delovi tela koja nas teraju na "kuc kuc"......medjutim,ne moze covek sve fa postigne...jer da moze...bio bi u zatvoru...mislim...zbog silovanja...
    ...ljubav na prvi pogled ne postoji...postoji znatizelja...posle ide strast...upoznavanje...zaljubljenost...pa tek onda ljubav...ko kaze drugacije...i on je u teranju...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #20

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    ne wjerujem u to,jer mi se nikad nije desilo

  6. #21

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Prvi susret...i niste bili ni malo zainteresovani...
    Medjutim, posle duzeg vremena,kad ste je bolje upoznali,
    sve se promenilo...

    Verujete li u sansu i varnice, na drugi pogled ?
    bilo je...
    uf, ruzan je... ima i ruzne prste, smeshno hoda, smrdi na cigarete, treba mu kompletna promena stajlinga i kupovina nove garderbe, deluje mnogo nervozno.....
    ne svidja mi se uopste...

    ali smo se zato mentalno pronalazili extremno... ta njegova "nervoza" i adrenalin su pocheli da me loze i eto.... ne da sam se zaljubila nego nisam znala za sebe chovek kog sam apsolutno obozavala i nisam vise ni pomislila da mu menjam stajling i sl.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  7. #22

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    ja se vise nikada necu zaljubiti na prvi pogled, a ni na drugi, sesti, deseti...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #23

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    ne..dzaba, ako me neshto ne fisne po drobu prvi put kad nam se pogledi sretnu, odustajem...
    iskljuchiva sam znam, ali praksa potvrdjuje...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #24

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    to shto me fisne po drobu mozz oma da se proveri na strunjachi o chem se radi.... ako dotichni ima meuda da mi stane na crtu .... sve ostalo samo posle kile soli.
    & underpaid......

  10. #25

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    kojim god imenom to nazvali, ako se ne oseti na prvom susretu, ne postoji popravni.......
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  11. #26

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    mislim da to ne postoji...ali mozda postoji na treci ne wjerujem zaista u takwe ljubawi..moze bit strast,ali ljubaw..ma dajte molim was

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Ljubav na prvi pogled
    Autor blondiens u forumu Ljubav
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 01:21
  2. Pogled u prazno
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 20.03.2010, 10:55
  3. Pogled, osmeh, dodir, reč ili...
    Autor DrinChe u forumu Ljubav
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 18.07.2009, 18:54
  4. Spektakularan pogled u unutrašnjost tela
    Autor SQUAW u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.10.2007, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •