Čime su vas osvojile? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 33
  1. #16

  2. #17

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Čime nisu...

    Dok mlad sam bio ja svaki dan me neka osvojiti mogla,kao da sam znao zašto i na šta...osim što sam znao na šta bi nju u koju zaljubih se uvek brzo...jer prirodu žensku ne stigoh upoznati mlađan,a lovac postati bez pravilne upotrebe sačmare jednocevke ne može se,a htedoh,kao i svi moji vršnjaci....tj. škodi il' ko veruje u ljubav tužan umre...

    Kada sam rešio da shvatim poluistinu da se sex odvojiti od ljubavi može počeh praviti greške žešće...A lepo mi pok. majka govorila da je prva najbolja,a sve ostale sve gore...ponavljam se izgleda,al' moram...i to sve znači kako se ženiti počeh ja posle prvog venčanja,prim.aut.

    Znači sada padam na sexualne usluge,s tim da me posle par dana samo treba zadržati da istu ne poželim pored kao nazovi ženu i majku,jer uvek zaboravim tada da ja ni sam sa sobom ne mogu da živim,a kamoli neko sa mnom...

  3. #18

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    mene ženke ne osvajaju, već ja njih

  4. #19

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Iskreno...začudio sam se kada sam osetio da mi je sve bliža .
    Možda je "tajna" bila u tome što je namerno mi gurala pod nos sve u "najcrnjem svetlu", što je suprotno od bilo kakve "namere".
    Sad kad pogledam unazad, osvojila me baš time, mnogim rečenicama koje bi druge žene prećutale. Taj postupak nas je zbližio.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #20

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Sisom.


    Čekaj, nisam to hteo da kažem. Osvojila me je svojim nesvakidašnjim šarmom, tim fluidom koji je kao čarobna izmaglica treperio između nas dvoje, čineći da se osećamo kao jedina bića na planeti, čineći da ni juče ni sutra ne postoje, pretvarajući trenutak dužim od večnosti...


    Ipak, sisom.

  6. #21

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Kuća sa okućnicom, dvoja kola, 5 stanova od kojih su 2 na moru, 10 jutara zemlje (doduše nemam predstavu koliko je to).
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #22

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    mozgom
    cutanjem
    negovorenjem o svojoj profesiji i svom uspehu
    obrazovanoscu
    renesansnim profilom
    tako sam zamisljala Mikelandjela.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #23

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    bazicnim skoro zivotinjskim instiktima, ne trudeci se da ih sakrije . sjajno .


    al' daleko joj bile erogene zone .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  9. #24

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    "Nema potrebe da mi masHes tim sisama ispred nosa, mogu da platim i perfektnije!"

    Ne da me je potreslo, nego me je nokautiralo!
    Never confuse movement with action.

  10. #25

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    "Nema potrebe da mi masHes tim sisama ispred nosa, mogu da platim i perfektnije!"

    Ne da me je potreslo, nego me je nokautiralo!
    Iju! 3V koristi bezobrazne reči!

  11. #26

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Pa da.
    E da svi psuju kO ja lako bi....
    Nego, mene ubise u pojam ovi koji blefiraju bolje od mene...
    Never confuse movement with action.

  12. #27

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Znam kako ti je, koleginice anđelka.

    Sad stvarno: moja lepša polovina psuje više od mene, a još se uzdržava preda mnom, kaže da je blam da psuje onoliko koliko to inače radi. I sad sam u dilemi: da li sam ja jedno fino, neiskvareno stvorenje ili šonja koji budi sažaljenje?

  13. #28

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Ima magareći osmeh, kao magare iz Šreka.
    To joj i kažem s vremena na vreme, ali nije to bilo presudno.
    Od mene ne zahteva pod milim bogom ništa, mislim da je to bilo od ključne važnosti.
    I evo, da je sada tu, da nije u jebenoj bolnici već dvanaest dana, ne bih ni pisao na ovom mestu, niti bih se baktao sa vama, nego bih lepo sedeo s njom i jeo govna o smislu života, ona bi me pitala da li sam svestan koliko nisam normalan i da li bih voleo da budem normalan, makar jedan dan.

    Ja bih naravno rekao da bih voleo, i tu bi se priča oko normalnosti završila, makar na tren.

    Magareći osmeh i nenametljivost, i tako te neke lepe stvari.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  14. #29

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Pa uglavnom pogledom, iskrenoscu, i da bar pristojno izgledaju....

  15. #30

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    istinskom zainteresovanoscu
    direktnoscu
    jasnocom izrazavanja
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •