U kojoj zemlji se prave najbolji automobili? - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Gde se proizvode najbolji automobili?

Učesnika ankete do sada
55. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Italija

    2 3.64%
  • Nemačka

    27 49.09%
  • Koreja

    0 0%
  • Japan

    16 29.09%
  • Amerika

    1 1.82%
  • Švedska

    4 7.27%
  • Francuska

    3 5.45%
  • Engleska

    2 3.64%
  • ostalo

    0 0%
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 35
  1. #16

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Kada je u pitanju kvalitet i pouzdanost automobila naravno NJEMACKA....a ostalo su sve igracke.Moje misljenje

  2. #17

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Vozim Opela, i prezadovoljan sam-stoga glasam za Nemacku proizvodnju automobila.
    ...................

  3. #18

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Mislim da o ovome netreba polemisati: Nemacka i Japan.
    Love comes again......

  4. #19

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Automobili se dele na:
    a) nemacke
    b) ostale

    Hehe, jako dobro napisano...slažem se

  5. #20

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Za one koji znaju Japan,a za one sa predrasudama i svima onima kojima je auto produžetak polnog organa Nemačka...

    Ali ne mogu se prevideti neki modeli BMW-a i Mercedes-a,to stoji,a PORSCHE takođe ima svoj rejting,ali složićemo se da se ovde misli na komercijalnija vozila za širu ljudsku populaciju...

    Jednom Honda uvek Honda...

  6. #21

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Za one koji znaju Japan,a za one sa predrasudama i svima onima kojima je auto produžetak polnog organa Nemačka...
    Ja nemam predrasude, niti mi auto služi za "produžetak polnog organa"

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ali ne mogu se prevideti neki modeli BMW-a i Mercedes-a,to stoji,
    A Opel, Golf ?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    ali složićemo se da se ovde misli na komercijalnija vozila za širu ljudsku populaciju...
    Pa da slažemo se sa tom rečenicom, zato i dajemo komentare.

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Jednom Honda uvek Honda...
    Imala sam ja Hondu CRX 1.6i 16v, 1990. godiste, da slažem se sa tobom da je honda "jednom honda", ali ima i mnogo komercijalnijih auta od Honde

  7. #22

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    KoleZinice draga... Opel,Ford,Citroen i Peugeot žive od komercijalnih vozila,prevedeno JEFTINIH,a VW je malo prerastao toliku jeftinoću u izradi svojih modela,ali pošto mu samo VW ime kaže da je za narodne mase,morali su da puste Špancima i Česima da to ime malo više opravdaju...

    Što se tiče Golfa nemam reči,ali ako budeš upoređivala novog Accorda sa Golfom onda ćeš shvatiti koliko dobijaš za iste pare...A o starom Accordu koga svako pametan u Bg vozi poslednjih par godina da i ne pričam,jer košta koliko Golf bez klime i bez podizača stakla i sa 68 ks Nemci su počeli,naučeni od Mercedesa da naplaćuju i piksle kao dodatnu opremu... ali ako si sedela u novoj bubi shvatićeš da su fazon auta bez piksle ukrali od našeg Yuga...



    Usput najprodavaniji strani automobili u USA su Accord i neki Toyotini modeli,a zašto? Pa prosečno accord ostaje 15 minuta GODIŠNJE u servisu,a to ljudi vole... Prošlo je vreme loše limarije kod japanaca osamdesetih godina,sada su garancije na karoseriju i lak par godina veći nego kod Mercedesa i BMW-a

  8. #23

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Pa prosečno accord ostaje 15 minuta GODIŠNJE u servisu,a to ljudi vole...
    Ih, di je tu draž?! Kako da auto postane član porodice ako se na bavite njime!? Pogledajte Kubance - već 40 godina voze iste automobile!

  9. #24

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Сложићу се са Нероновим мишљењем у вези јапaнских аутомобила. Ко је само једном на дуже или мало дуже стазе возио јапанце, а при том мислим на ударну тројку - Хонда, Тојота и Мазда (а међу њима мислим на оно што сам ја возио, што значи од 98год па на овамо) зна о чему причам – скоро савршене машине, а у односу на остале, а па чак и швабе из фамозне јаке тројке Ауди, Меца и БМВ су далеко отишли, што сваке године и саме швабе признају и потврђују у својим јавним испитивањима квалитета. Дизајн сјајан, механика сјајана, све одлично оца им јапанског! Возио сам Мазду 6 дизела дуго, врхунски аутомобил, а задњих метар дана ђирам Акорда бензинца... А на најновији Акорд ми се диже одмах притисак, перфекшшшн!

  10. #25

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Ne znam postoji li neki forum u Srbiji na kome se ne raspravlja da li su bolji Nemci ili Japanci.......dosadno. Za nase uslove preskupi i jedni i drugi ali evo, ujak ove godine (kao i nekoliko prethodnih) bio u poseti familiji u Hercegovini i Crnoj Gori, presao oko 3k za dve nedelje sa "famoznom" II '86 god. na gas, nije imao nikakvih problema, mada ga odrzavanje godisnje kosta otprilike koliko i nekog novog punta, fabije, korse...
    Naravoucenije, plati pa se klati, a to bolji su ovi ili oni malo je bezveze, kupis auto koji ti se svidja, u kome ces se dobro osecati, dal ce preci 10k vise ili ce odrzavanje biti malo skuplje ili jeftinije nije toliko vazno

  11. #26

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    u Velikoj Britaniji,i to ASTON MARTIN,,ostalo su plasticne igrackice

  12. #27

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Glasao sam za Italiju jer talijani stvarno proizvode najljepse i najbolje automobile.

    Glaso i pogledo....kad ono kod vas talijani skoro najgori.
    Sve je stvar ukusa.

  13. #28

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Ne znam gde se prave..ali znam da volEm japance...
    E sad, ako sam promasila temu...
    Sensible & Sensitive

  14. #29

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Citat Helen kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam gde se prave..ali znam da volEm japance...
    E sad, ako sam promasila temu...
    Prave se i Japanci gde stignu,kao i mi... Promašila si temu,ovo je za Vratiće se rode... Šalim se,nego dok čekam kredit za 'ebene Fabie jurim sebi kola,ako mi ne odobre i pošto nema odgovarajućeg Japanca tj. Honde Civic,trenutno mogu da razmišljam o ova tri,a videćemo koji ostane u životu... 147 je skoro nova unutra,a opet 166 mi jednom spasla glavu,a i omatorio sam ,pa ne mogu drugačije imati snošaje ako ne odajem utisak moći i veličine... Pašće srednja opcija tj. 156

    p.s. ćerka mi voli 407 novu,međutim ovaj moj kum od kuma nastrada u sličnom preksinoć,pa ne bih zarad malera...





  15. #30

    Odgovor: U kojoj zemlji se prave najbolji automobili?

    Tesko je to reci.....
    Pininfarina je kreator...
    Rolls-Royce je engleska kompanija....u nemackom vlasnistvu....

    http://www.autoblog.com/2008/08/19/p...oyce-hyperion/

    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kineski automobili
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.05.2011, 23:45
  2. Službeni automobili
    Autor Turkmenbashi u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 19:43
  3. Šta vam se svidja u zemlji u kojoj se nalazite!?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 20.01.2010, 22:42
  4. Leteci automobili??? Moguce???
    Autor Fraga u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.01.2008, 14:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •