Birate li stalno pogrešne partnere? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 70
  1. #16

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Maybe God wants you to meet many wrong people before you
    meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.

    (Gabriel Garcia Marquez)

    Mislim da ima istine u ovome...

  2. #17

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    mislim da definitivno ima istine u ovome....

    mi ljudi smo takvi.... shvatimo koliko je neshto dobro tek kad upoznamo neshto gore od toga i tek onda shvatimo koliko je to shto nam se mozda chinilo loshe ustvari dobro...

    ma, pogubih se sva....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  3. #18

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    sve one su delovale da su one te osobe sa kojom ces biti happy, ali kad te stisne neka frka , gde trebas zrelo razmisliti onda vidis da je to samo veza za provod , disko izlasci , kako cemo lako cemo , rostiljanje i vec sve sto dolazi sa tim godinama , a sa druge strane dok biras ....... sta ti ostane ? i sednes u jedan kutak mirni bez muzike u de duru , i razmislis sta zelis da dobijes od onog sto imas kad otvoris taj ( jelovnik ) sta je na meni-ju . i onda kazem sebi ako moram provesti ceo zivot u zajebanciji sa takvim osobama onda bolje da se i ne zenim , vreme prolazi ti i dalje uzivas sa takvim osobama koje su pune zivota dok nisu stale na ludi kamen. i klap klap iznenada se pojavi osoba koja je joj pa to je ta zaljubis se i srce lupa li lupa bas ko ja sad . ali evo ona je cekala jednog ovakvog a ja jednu takvu .

  4. #19

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Iskreno recheno ne mislim da je to sluchajno. Jednostavno uvek je uzrok u tebi, nema tu puno sreca - nesreca. Ljudi imaju kriterijume da ih se ne bi pridrzavali, prichaju jedno, a rade shesto totalno nesvesni. Ili srljaju ka onima koji su toliko ochigledno pogrshni da je to nemoguce ne videti. I chesto svi to vide sa strane i svi cute.. A ponekad im je i bolje, jer josh ispadnu ljubomorni..
    E sada cu verovatno navuci bes zenskih clanica foruma , ali slazem se sa svime gore navedenim....

    Mislim da svi problemi tipa 'pogresan' partner, su posledica naseg EGA, svi smo mi pomalo skloni da pravimo sebe idealnima, i vidimo greske svih ostalih, ( a bitno je napomenuti da samo ostali vide nase stvarne mane. Mi i ako smo ih svesni, verovatno cemo ih ignorisati, ili pripisati nasem partneru.- to je zato jer si ti takav.) Pa na neki nacin i ova druzenja na forumuma, se mogu pripisati tome, jer ovde ja mogu biti idealan, a da niko stvarno ne sazna pravi istinu, lakse je ispricati se, otvoriti dusu nekome koga si upoznao preko net-a, jer je verovatnoca da cete se sresti u stvarnom zivotu veoma mala. A i ma sta vi ovde napricali o partneru, to je ipak samo jedna strana price, zar ne?

    Sa druge strane, idealan partner ne postoji, pomislite samo, realno, stvorite sliku vaseg idealnog partnera....da li je to sto ste zamislili realno? Da li vi mozete biti to sto ste zamislili?


    Ali takodje se slazem sa time da neke osobe 'privlace budale', ali to je samo zato jer su im neki prioriteti u zivotu pomesani. Prvo resi sta ocekujes od zivota, i na osnovu toga probaj da odaberes partnera.

    Ja sam u braku 12 godina (sa istom zenom... ) i znam da je ona daleko od idealnog, ali ni ja bas nisam "super prilika"...i naucili smo da postujemo jedno drugog, i dobre i lose strane, i mislim da je sada nasa veza cak daleko cvrsca nego sto je u pocetku bila (pri tome ne mislim na decu, mada je i to jak faktor u odrzavanju veze)

    A nase (moje i njene) idealne prilike su mozda tu negde, medju vama, na ovom forumu, i dobro je, tu i treba da ostanu, jer idealne su samo dok ih ne upoznamo.
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  5. #20

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    U pocetku ne zna se kakva je osoba,posle se vidi sve,i gotovo,ne trazim vise niti cu dozvoliti da me traze,nema vise greska
    No me toques

  6. #21

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Napisatju samo dva komentara koja su mii dali....
    - Kako je mogutje da se od deset ponudjenih stvari uvek i nepogreshivo uhvatite za najtezu!?
    - Auuuuu..... Shta li njemu fali kad ga ti razumesh!?

    MLogo volem da se igram psihijatra....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  7. #22

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Ne ne privlačim budale!
    To tek naknadno postanu, ali im je kasno da se kaju.

    Svaka medalja ima dve strane, pa tako i partner.
    Vidimo da je pogrešan tek kad okrene leđa.

  8. #23

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Nikada. U smislu da bih mogla i sada da se zamislim sa svakim od njih. Niti je tu bilo svadja, niti filmskih srceparajucih or ljubomornih scena, ja sam se sa svojim bivsima nekako opusteno i drugarski razilazila, jer je to postajalo vec toliko opusteno da npr sa jednim nikada nisam ni raskinula jednostavno smo se poljubili kao da se vidimo sutra, a onda prestali da se zovemo... dobro, taj je bio teska budala... a malo sam i ja... in fact, ja mislim da je on zaboravio i da poseduje telefon

    Pogresni su bili samo oni koji su hteli da budu partneri, al' nekako im sve nesto nije islo A nisam ni ja bas prava i za svakoga.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #24

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Ne- sve moje partnerke su bile prave...U tom momentu.
    Pametniji ne poputajte vie- situacija je alarmantna.

  10. #25

    11 Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?



    Stvarno ne kapiram. Uvek naidje neki konj. Bez princa.

    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  11. #26

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    verovatno svi na pocetku mislimo da bi taj ili ta mogli biti pravi..a onda kad bolje upoznas osobu, shvatis da je to daleko od onoga sto trazis...
    mada, koliko god pogresnih nadjemo, verujem da negde, postoji ono pravo, bas za nas....
    ...to sto vidis, to dobijes.....

    ...ja sanjam o stvarima koje nikada nisu bile, i pitam se...zasto da ne ..?!


  12. #27

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    A ko kaže da ja uopšte biram?
    I kako znaš da su uvek pogrešni?

    Šalu na stranu kad sam ja birao nisu bile pogrešne partnerke
    problem je što sam ih izgleda birao u pogrešno vreme

    Moja životna priča
    Uvek se u pravo vreme, nađem na pogrešnom mestu.
    Eto, i Amerikanci su otišli na mesec bez mene
    To sebi neću nikad oprostiti
    ________________________
    Kako sam prestao da sisam prst -Vuk Vučp

  13. #28

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    TEsko je shvatiti prave i lazne I SVI SU pogresni dok nedodje JEDAN ILI JEDNA PRAVA!BItno je samo pratiti Srce jer bez njega neznamo sta osecamo a bez osecanja nemamo ni razuma i bez svega toga bili bi.... nesmemo ni zamsliti!

  14. #29

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    ti neki arsini se prave godinama
    samo jak karakter svesno moze da ih menja u pravcu koji zeli
    a pri tom da sacuva u sebi dozu nevinosti da ponovo moze da se zaljubi

    mislim da je greska sto nas kao male filuju sa bajkama
    pa je tesko davno usadjeni ideal prerasti u sebi
    a decaci... ostanu veliki decaci samo sto igru sa ulice prenesu na stadione
    )

    sa godinama
    pazljivije biram
    mislim da je ovo sad... dosta dobar izbor...

  15. #30

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Sada je ok.....ali sta ce biti "sutra"???
    Vecito pitanje.
    Zamisli....probudis se posle par godina...i shvatis da si odabrao pogresnu osobu...da ti je zivot isao nekim pogresnim tokom....
    Jeza me podilazi od ovoga...
    Ali.....ovome nas roditelji nisu ucili....niti su nam u skoli davali formule za ovo....
    Ko zna na ovo pitanje da odgovori....?
    Jedino....vreme....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da ponovo birate
    Autor Mish u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 12.09.2019, 21:52
  2. Knjiga kojoj se stalno vraćam
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 18:10
  3. Da li treba stalno pitati:Zasto?
    Autor dankaBg u forumu Filozofija
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 14.03.2016, 21:43
  4. Pogrešna predvidjanja
    Autor Goga u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.09.2010, 00:23
  5. Pogrešno čuli, pogrešno otpevali
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 22.03.2010, 13:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •