Fast Food - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 39 od ukupno 39

Tema: Fast Food

  1. #31

    Odgovor: Fast Food

    Reklama zbog koje će vam presesti Mekdonalds


    Grupa američkih lekara, okupljena u Odboru za odgovornu medicinu - PCRM, priprema se za objavljivanje TV spota koji bi mogao da pokvari apetit klijentima "Mekdonaldsa", a na veliku štetu tog popularnog lanca brze hrane.

    Video snimak bi trebalo da bude emitovan u četvrtak u Vašingtonu, u okviru reklamnog bloka tokom veoma popularne TV emisije "Dnevni šou" (Daily show).
    Radnja tog spota se odvija u mrtvačnici gde žena jeca nad preminulim gojaznim muškarcem starim oko 40 godina koji drži napola pojeden hamburger u ruci, a oko njegovih nogu se pojavljuje čuveni logo "Mekdonaldsa" i tekst: "To je bilo sve što sam voleo", kao aluzija na "Mekdonaldsov" slogan "To je sve što volim" (I'm Lovin' It).

    Na kraju te antireklame za brzu hranu se čuje i glas koji kaže: "Visok nivo holestrola, povišen krvni pritisak, srčani napadi. Večeras jedite vegetarijansku hranu".

    Emitovanje spota se planira i u drugim velikim američkim gradovima kao što su Čikago, Detroit, Hjuston i Los Anđeles.

    Taj video klip je izazvao veliko negodovanje uprave "Mekdonaldsa" koja ga je okarakterisala skandaloznim, lažnim i netačnim.





    MONDO
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #32

    Odgovor: Fast Food

    Nije da ne volim, volim, ali znam da i nije baš zdrav, tako da ga izbegavam. Od fast fooda najviše volim pečeno belo meso iz KFC-a. Ne znam sa čim pohuju to meso, ali je jako ukusno...sve onako krcka, topi se u ustima.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #33

    Odgovor: Fast Food

    Big mek
    Gurmanska kod mene u Prvomajskoj
    I oni kinezi kod Sava Centra
    e sad sam još I gladna 😭😭😭

  4. #34

    Odgovor: Fast Food

    Ja OBOŽAVAM tu vrste hrane. Pice, sendviči, pljeskavice, giros, palačinke, tortilje, nebitno. Ako je nezdravo, masno i vruće, daj, volim, jedem. Ali je jedem nekoliko puta godišnje, ako i toliko.

    Prvo, ne daju mi se pare za nešto što ću da pojedem brzo i neću se najesti. Ja volim da jedem, i mogu mnogo da pojedem, a od tih mućkalica se neću najesti. To možda ima veze sa tim što sam 'alava i što ne umem da uživam u hrani nego je pojedem brzo. Ne jedem da me mine glad, jedem da ne budem gladna, a većina hrane sa štandova mi samo umiri glad dok ne dođem kući pa se najedem kao čovek, minus kinta koju bacim na picu/sendvič/soju u lepinji. Nisu to ne znam kakve cene, ali sasvim dovoljno da mi bude žao dam lovu.

    Drugo, drugarica mi je radila u jednom kiosku brze hrane. Lično sam je videla kako pere noge u lavoru punom očišćenog krompira Ali ona ga je čistila, pa joj pola opraštamo. Nema možda veze sa brzom hranom jer je pekara, ali takođe videh šta je sve pozavršavalo u onoj nesrećnoj smesi za hleb. Znoj, jedan slinac, parče nokta... Mislim, uopšte ne dovodim u pitanje šmek koji će sve to da da hrani, ali hvala, nisam okrenuta pikantnoj hrani.

    Ako bih birala omiljenu hranu, obožavam picu iz picerije Korleone u Novom Sadu. I sendviče iz nekog štanda koji je na uglu Braće Ribnikara i Bulevara oslobođenja, pre ulaska u Lasla Gala. U McDonald's-u sam jela dva puta. Jednom kao klinka, drugi put pre nekoliko godina. Skupo, male porcije i neukusno.
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #35

    Odgovor: Fast Food

    Retko konzumiram fast food valjda što svaki dan imam kući šta da jedem skuvano ali
    volim da pojedem i pljesku i punjenu belu vešalicu i neki dobar index sendvič.
    Zadnji put sam pre mesec dana jela giros kod Spensa uveče nakon posla, takva se prilika zadesila.
    Bio je njam, najm.. mada verujem da ima i boljih na nekom drugom mestu.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #36

    Odgovor: Fast Food

    Брза храна која је увек уз вас
    Ime: 3f3013a5a85f9be57b0d01d205769a32_header.jpg Pregleda: 142 Veličina: 268.5 KB
    Пас ће те увек разумети

  7. #37

    Re: Odgovor: Fast Food

    dobro je ponekad i to probati
    meni je dobar recimo čizburger

  8. #38

    Odgovor: Re: Odgovor: Fast Food

    Nije Mek los, dupli cizburger, veliki pomfrit, velika kola bez leda i sladoled. Drive in i sve smazes u kolima dok muzika svira a napolju duva kosava a bakice se klizu na zadnjici.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #39

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Fast Food

    Hahaha bakice se klizu? wtf? basss bezobrazan lol ,elem ja volim fast food mada neam para za to ,tj neam para za bilo sta .. no , ima u Minuti neka kombo ,ciz,pomfrit i pepsi za 170din ,sto uopste nije strasno ,a mogu reci da ima maltene identican ukus sa Mekom. Ko nije bio neka proba,ali na zalost sto neko rece gore ,sve to ima dobar ukus al se nemoz najesti od toga ,tj mozes al onda ode 1 crvena..

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Jamie Oliver's Food Revolution
    Autor SQUAW u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 22.11.2010, 16:06
  2. Food art
    Autor ZOE u forumu Umetnost
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 23.05.2010, 14:29
  3. The Fast and the Furious (1, 2 ili 3?)
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.09.2007, 11:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •