Poslednji SMS koji ste dobili... - Strana 3
Strana 3 od 89 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 1321
  1. #31

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    Jebem te gluvog sto se ne javis?
    :mad.as.hell:

    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #32

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    Our love to you! We're at the ocean, 8 am, bitch is still sleeping to sound of ocean waves thru open balcony door, and I'm having a couple breakfast beers. Ha, ha, ha! Hey, dipshit don't even know for sure which hand, left or right, Serbs wear wedding ring on! Hahaha! So can you just tell to me pls, so I can say later like... ok... HA! Cool.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #33

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    Vreme desavanja: nocas oko 3 sata

    Putem neobee "web-to-sms" servisa posaljem poruku izvesnom clanu Vojvodinacafe-a ()... Naime, ovaj clan ne moze da doceka da bude prikljucen na neobee adsl, a i neke od nas vole da iskoriste svaku priliku da ga probude kad god su u prilici (), te mu ja posaljem poruku sledece sadrzine:
    "Obavestavamo Vas da cemo doci da Vas prikljucimo na nas adsl sistem... odma' " (il' tako nekako )

    Na to mi drug clan odgovori:
    "Gospod(j)o, slobodno dodjite odma' da mi to setujete! Molim Vas da me pritom poljubite u dupe moje NEOBEEchno!"

    Maaan, jos se smejem
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #34

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    Od moje cure( ):

    DOLAZIM PO TEBE ZA MINUT!

    (dosla je za 6 minuta )

  5. #35

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    ujaaaa... i ti nedostajeeeees! al nosam i ja tebe u dzepu! sa sve borovnicama da ne ogladnis xixixi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #36

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .............................:-) ceo display smajli prodje dok od mene tebi dodje. Elem ako me neko uskoro ne probudi imacu vodeni krevet
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #37

    07 Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    POCRNIO SAM,SUNCE ME PEKLO,PALILO I ŽARILO. Zaspao sam na luftiću i kad sam se probudio bio sam crven kao rak.Komada puna plaža samo sam slinio okolo kao onaj pas soljoštene gubice. Hotel je bio prva liga,klimatiziran,čist,hrane i pića u izobilju-neograničeno. Samo da je društvo bilo bolje,mada se ne žalim niti na postojece. Kako ste mi Vi, planirate li ići na kakav odmorčić? Kako ti provodiš ove ljetne vruće dane ? Poslat ću ti koju sliku s mora pa ju molim . Kad ih presnimim na kompić. Puno Vas pozdravljam i hvala ti na ljepim porukama... Baj-baj!!!!!!!!!!!

  8. #38

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    I onda upalis motorku
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #39

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    "sta ti je s prokletim mobitelom?"



    moomoo meee jooouu

  10. #40

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    E R... svaka ti dala.Mi smo kod donjeg bara,neces nas promasiti!
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  11. #41

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    nije bas da je poslednji al je stigao jutros u 5

    'Ajde, Srbuleeee... na piskenjeeeee, brzo!

    mislio sam da su dosli vanzemaljci da me pokupe kad je ovaj blesavi mob poceo da vice u to doba
    pamti pa vrati
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #42

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    Citat swba kaže:
    pamti pa vrati
    Citat i onda on kaže:
    Ili mi se cini, il' Mrvica ode u setnju

    Ovako vracas?
    Sorry, drug, my message alert tone is sooo fuckin' quiet



    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #43

    11 Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    J.bao te telefon!!!
    nattydread is coming to dinner

  14. #44

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    Nakon sto me drug zvao da dodjem kod njega na kafu i da dovedem Mrvicu sa sobom, a ja se setila da on ima macku i napomenula mu da je dobro poznata stvar kako se pas i macka slazu, on je konstatovao:

    "Pa, sta? I ti i ja smo se onomad voleli kao pas i macka, pa mi kasnije mal' falilo da te muvam!"

    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #45

    Odgovor: Poslednji SMS koji ste dobili...

    Nije poslednji, ali sam se jako smejala "Izvesni" odavde je, misleci da ce me probuditi (yeah, right! ), poslao poruku sledece sadrzine:

    "Svako jutro jedno YAYE organizmu snagu daje Ja kup'jo sooka i kobas'ce da se izgotivimo, ono praaavo"

    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 3 od 89 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Poslednji SMS koji ste poslali ..
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 249
    Poslednja poruka: 30.01.2012, 22:51
  3. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  4. Najoriginalniji spam koji ste dobili
    Autor sladoledzija u forumu WWW
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 22.10.2009, 15:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •