Prećutkivanje u vezi - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 80
  1. #31

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Kada počne da ti služi za kupovinu lekova u apoteci i kuvanje čaja,a i obrnuto,naravno da je iskrenost najiskrenija i da nema prećutkivanja,najviše zbog istine da sve i da hoćeš nemaš šta da prećutiš...

    Ima slučajeva ubistava supružnika,i nedavno jedno beše u poznim sedamdesetim,jer od silne iskrenosti počnu sa setom da se sećaju davnih vremena i izlanu i ono što nekad prećutaše.... I sad tvrdim da što stariji sve se jače zaljubljuješ ako ti neko da priliku,a i ljubomora je kod onih koji boluju od iste veća u tim godinama koje su za smrt,a najmanje za ljubomoru...

  2. #32

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Odgovor mi je isti kao i na pitanje "Da li lažete?"
    Elem, ne lažem, tj. ne izgovaram laž.
    Ali prećutkujem ono na šta mi se ne daje odgovor.
    Isto važi i za vezu.
    Daleko od toga da mislim da ono što treba da se sazna može biti skriveno. Saznaće se kad-tad. Ali izgovoriću kada za to dođe vreme.
    A prećutaću zato što još u sebi nisam "skockala" ono što treba da bude rečeno.
    Čim sama to usložim, biće izgovoreno.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #33

    12 Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Eeeee, moja kuma rece:
    "Sme sve da jede, a nemora sve da zna"
    A ako bi kum sve pojeo, sta bi trebao da zna...onda bi rasturio vrata kad bi prosao kroz njih

  4. #34

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    precutala sam da ae volim.....ostalo sam mu sve rekla sto sam mislila...sto je trebalo i sto nije..

  5. #35

    Prećutkivanje u vezi

    Da li mu baš sve kažete?

    Mislite li da li je u redu,nešto ostaviti i za sebe,ili mu baš sve treba reći?

    Srećni su oni koji mogu da podele sa partnerom,sve stvari koje bi mu rekli,a da on to ne shvati kako ne treba.Ima li takvih?

    Ne malo puta sam zbog svoje iskrenosti i momenta u kom sam se nalazila,pomislila,da nije trebalo baš sve da mu kažem...ali da nisam,to ne bi bila ja .

    I da li vam se dešavalo da neko zloupotrebi vašu otvorenost?

    Da li postoje posledice,ako mu baš sve kažete?

  6. #36

    Odgovor: Da li baš sve svoje misli delite sa voljenom bićem?

    Koleginice mi kazu da sam luda zato sto bas sve pricam sa muzem.A tek kad su cule da sam mu dala punomoc na racun u banci...hitno su sazvale sastanak za ''opamecivanje'' i izasle sa jedinim predlogom ,da cim se nesto posvadjamo iscepam tu punomoc.
    Luda ili ne,takva sam.
    Mislim da sve delimo.I dobro i lose.Nekad mi smeta sto je on malo zatvoreniji i ne zeli sa svime da me opterecuje,pa precuti i bitne stvari za koje misli da bi me povredile,ili uznemirile,ali takav je.Razumemo se i to je najbitnije.
    Nije se desilo da je zloupotrebio nesto sto sam mu rekla.Iskrenost mi je na prvom mestu(verovatno zato sto sam vaga u horoskopu),pa polazim od sebe.Ako ocekujem od njega nesto to isto moram i sama pruziti.
    Poruku je izmenio jovuk, 26.09.2008 u 22:11 Razlog: dopuna
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  7. #37

    Odgovor: Da li baš sve svoje misli delite sa voljenom bićem?

    narawno da treba swoje misliti dijeliti sa swojim woljenim bicem,sa swojim ziwotom,sa swojim srcetom,sa swojom 'bebom' ali..ali...cowjek nije cowjek,ako nesto ne zadzi za sebe

  8. #38

    Odgovor: Da li baš sve svoje misli delite sa voljenom bićem?

    Ta otkud ću mu sve reći... Ponekad "imam svoje mišljenje, ali se ni sama s njim ne slažem"...
    A da mu zaista sve govorim, ugušila bih ga pričom garant, pa ili bi pomodreo, ili bi utekao... Ni ja ne želim da znam baš sve što on misli. Nekako volim tu dozu privatnosti koju smo oboje uspeli da očuvamo i zadržimo bez obzira što smo već godinama zajedno. Bliski smo i svoji, ali nismo "množina" po svaku cenu. Svako ipak ima pravo da bude prvo svoj, pa tek onda ide zajedništvo. Mene su ranije malo nervirali momci "pijavice" koji da su mogli skenirali bi mi mozak, ili me slali na detektor laži... Dajem ono što želim da dajem, a koliko će to biti zavisi i od njega.
    Na kraju, volim da smo jedno za drugog uvek "otvorene knjige" koje u sebi kriju i tajne, i nepredvidivosti, ali i izvesnost koju cine ljubav, prisnost i zainteresovanost. Stvarno ne bih volela da ga "čitam kao bukvar", iako ga razumem, i neke delove napamet znam. Mnoge žene se baš time ponose, a to može da znači da uz sebe imaju suviše jednostavne muškarce. Volim malko zamršenija štiva...
    Poruku je izmenio izabelitta, 27.09.2008 u 01:20
    Vrag odneo šnalu...

  9. #39

    Odgovor: Da li baš sve svoje misli delite sa voljenom bićem?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Ta otkud ću mu sve reći... Ponekad "imam svoje mišljenje, ali se ni sama s njim ne slažem"...
    A da mu zaista sve govorim, ugušila bih ga pričom garant, pa ili bi pomodreo, ili bi utekao...
    to sam ja nekad i namerno radila...da bi "utekao",tek da nasluti koji sam smor od žene...ukoliko je bivalo potrebe za tim

    Volim malko zamršenija štiva...

  10. #40

    Odgovor: Da li baš sve svoje misli delite sa voljenom bićem?

    Ne bas sve,nesto mora ostati i tajna,koju cuvam samo za sebe

  11. #41

    Odgovor: Da li baš sve svoje misli delite sa voljenom bićem?

    ne sve,uvek nesto ostane samo za mene....pa nemora sve on da zna...

  12. #42

    Odgovor: Da li baš sve svoje misli delite sa voljenom bićem?

    I kada mislimo da smo potpuno iskreni i kada to zaist i želimo da budemo, pitanje je u kolikoj meri to stvarno i jesmo...

    Moje mišljenje je da je iskrenost relativan pojam zasnovan i na našim iracionalnim komponentama ličnosti, intiligenciji, mudrosti, karakternim osobinama pa i ličnim interesima. Zatim, nisu nam svima potpuno isti lični sistemi vrednosti, pragovi tolerancije, afiniteti i brojni drugi činioci koji nas određuju kao čoveka. Nešto što je nama važno, to ne mora biti i drugom, nešto što nas pogađa, drugom može biti bezazleno...

    Zato sam uveren da treba biti obazriv sa tom tzv. iskrenošću, ne samo da bi se nešto sakrilo, već prvenstveno da na najbolji način saopštimo pojedine suštinske stvari našem partneru...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #43

    Odgovor: Da li baš sve svoje misli delite sa voljenom bićem?

    kAda biH sve svOJe misLi poDeLIla sa volJeniM biCem....viShe ne biH iMaLa vOlJeno bIcE....

  14. #44

    Odgovor: Da li baš sve svoje misli delite sa voljenom bićem?

    Srećni su oni koji mogu da podele sa partnerom,sve stvari koje bi mu rekli,a da on to ne shvati kako ne treba.Ima li takvih?
    Izuzetnom partneru mozete bas sve reci. Podeliti i najdublje tajne, i najtajnije zelje.
    To je nesto najlepse na svetu, tada se dva bica toliko stapaju da deluju kao jedan. Neogranicen izvor pouzdanosti, neznosti, mira i briznosti, verovatno i dozivotne srece.

    Problem je jedino sto takvu srodnu dusu nalaze samo retki...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #45

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    pa sta znam..pokusavam da vecinu stvari podelim sa njim..ali postoji nesto sto nikada ne bi trebao da sazna jer u protivnom ne bih vise ni cao cula od njega..
    uzivaj u zivotu
    iskoristi sve sto ti pruza
    i nikada se nemoj kajati

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istina u vezi
    Autor sanjivica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 23:25
  2. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  3. Kompromisi u vezi?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 12.07.2012, 12:05
  4. Pitanja u vezi zdravlja
    Autor ZOE u forumu Zdravlje
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 12:16
  5. Kakvi smo u ljubavnoj vezi?
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •