Kako da uradim sledeće? - Strana 2
Strana 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 232
  1. #16

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    dŽindijanac, probaj sledeće: Dvostruki klik na My Computer, u levom prozoru klikni na plusić pored ikonice Control Panel, pa zatim klikni na Printers and Faxes. U desnom prozoru bi, nakon toga, trebalo da se pojavi spisak svih tvojih instaliranih štampača, pri čemu je samo jedan od njih (taj koji si poslednji instalirala) čekiran kao podrazumevani (default) štampač. E sad, probaj da desnim klikom na neki drugi štampač i izborom opcije "select as default" ili nešto slično, neki drugi štampač odabereš kao podrazumevani, pa zatim probaj opet da koristiš taster Print Screen i javi šta se dešava. Ako ne uspe, moraćeš da mi na PM javiš svoj ID na MSN-u, ICQ, ili whatever Instant Messenger u r using, kako bismo prešli na online po dršku (namerno ostavljen razmak ).

    P.S. Imaj u vidu da sledećih sat i kusur neću biti available, jer me upravo komšinica zvala na kafu!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  2. #17

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Hehe i komshinica zove po drshku? Aferim! Ziv bio junache!

  3. #18

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat gogothegreat kaže:
    Kakvo, bre, formatiranje hard diska?!? Cancel-uj to ODMAH!!! Šta si to stiskala? Objasni malo opšurnije.
    pa naravno da sam bila dva sat online, kad dva sata nisam mogla da ga odblokiram.. ma na znam bre sta mu je.. zadnjih par dana mi se stalno zamrzava.. i ja pred koji dan odem do chike koji se kuzi u to.. i on kaze da treba da kupim neki hardrajv za bek ap svih fajlova.. i ja kupim.. i kao prebacim sve fajlove na to cudo.. to je velicine malo vece od pakle cigareta..
    i tamo u uputama pise za to formatiranje diska

    elem, dalje mi je chika rek'o da moram da 'ocistim' nesto (ne znam jel se bas tako izrazio ) kao u stilu da bude prazan kao onda kad se kupi.. ali ja, jel' te, nemam taj cd koji sam navodno dobila kad sam kupila igracku (zbilja se ne secam nikakOvog cd/a) i onda mi je rek'o da mogu da ga kreiram (start>programs>recovery tolls>create recovery disc) potom kad to kreiram idem ponovo start>aksesoris>system tools>system recovery

    ja krenula sinocke da kreiram taj disk.. al' kaze da mi za to treba 8 praznih cd/a ili 2 za DVD nista nisam skuzila, pa sam odlozila to.. rek'o da prvo priupitam nekog ko zna...

    nije virus, kaze chika Norton da je sve po tom pitanju ali nesto shteka.. osetim to


  4. #19

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Nisam neki stručnjak, ali mi se čini da ne bi trebala ništa sama da radiš!!! Ako ne možeš ni sa chikom da se sporazumeš, kako ćeš tek ovde! Bez ljutnje, ja to iz najbolje namere, ali ako oćeš da nastaviš sa operacijom srećno!

  5. #20

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat Bacvanin kaže:
    Nisam neki stručnjak, ali mi se čini da ne bi trebala ništa sama da radiš!!!
    pa ne bi sama reshavala kad bi te chike bile jeftinije.. 'vako moram da pljunem poprilicno $$ ako ce mi oni ista pomazu.. a to mi ne pada na pamet
    a posto se zna da vechni studoshi kinte u dzepu nemaju, moram se idem po principu 'snadji se druze'
    mada jos nista nisam poduzela po pitanju problema moje igrachke

  6. #21

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Samo mislim da je bolje da nadješ nekog uživo da pogleda o čemu se radi, jer neverujem da ovako kako si objasnila iko može da ti pomogne. A može da se desi i da se pogrešno sporazumeš i napraviš još goru stvar! Moj savet bi ipak bio da zoveš neki servis, ako nemaš nikog drugog da ti pomogne. Možda na kraju ipak ispadne jeftinije! Pozdrav!

  7. #22

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    ups, nisam citao drugu stranu ali nema veze, mozda nekom ztreba

    @squaw: zamena za printscreen, veoma efikasan program, imash tryout verziju 15dana
    http://www.techsmith.com/snagit.asp

  8. #23

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    nemam problem, imam pitanje

    koristim lisicu, iliti mozilu.. i sad kad mi neko poshalje preko mesindzera neki link i ja kliknem na link, link se automatski otvara u exploreru.. mozhe li se to automatsko otvaranje podesiti za mozilu, a? a? a?
    moomoo meee jooouu

  9. #24

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    nemam problem, imam pitanje

    koristim lisicu, iliti mozilu.. i sad kad mi neko poshalje preko mesindzera neki link i ja kliknem na link, link se automatski otvara u exploreru.. mozhe li se to automatsko otvaranje podesiti za mozilu, a? a? a?

    Klik na: Tools

    U padajucem meniju: Options

    Prvi tab: Main

    Ovde imas Startup, Downloads i System Defaults,

    U System Defaults treba da je cekirano Always check if firefox is the default Browser on startup i klikni i na Check Now

    u novom prozoru pitanje: Firefox is not currently set as Your default Browser. Would you make it Your Default Browser? klikni na Yes



    Ovim ce svaki put kada kliknes na neki link umesto explorera da se otvara Firefox.
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  10. #25

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    it vorks

    falaaaa
    moomoo meee jooouu

  11. #26

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Pomoć, kako da uradim sledeće:
    Pokušavajući da skinem neki klip, pojavila mi se ikonica na žutog trougla na donjoj liniji plavoj i to u desnom uglu gde imam još ikonica koje se mogu videti ili sakriti, ova linija mislim da se zove task bar.To nebi bio problem da sam je želeo, na svakih pet-šest minuta se aktivira pravougaonik manjih dimenzija na kome piše:
    Sistem aklert itd, aktiviranjem njega dobijam ponudu da skinem securitu toolbar 7,1. a u okviru njega spy locked program, koji štiti od spyware i spam infetcing, kada to pokušam onda se traži 49 dolara. Koji mi je problem , pa nemogu dosadu da očistim nikako, nemogu da nađem gde je instalirao se, ni preko vindovs komandera pretražujući svaku stavku, preko kontrol panela takođe , nema ga, kad desnim klikom pokušam da dobijem opciji da ga obrišem(preko ikonice), on se ponovo otvara i nudi isto, imali leka, ili ponovo instalacija vindovsa?

  12. #27

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Možeš da pogledaš u System startup-u
    verovatno se tamo uglavio
    A ima i dosta specijalizovanih programa za uređivanje taskbar-a
    jedan od njih je WinPatrol i urediće ti start-up i task-bar

    Tip programa : šerver
    mislim da najnovija verzija radi i na visti, ali nisam siguran

  13. #28

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Ovo definitivno mirise na "viruscic", tacnije prevara koja se zove smitfraud. SmitFraud je naziv za infekciju ciji su simptomi prikazivanje raznih poruka koje pokusavaju da vas ubede da je vas sistem inficiran i da vam je za ciscenje potreban neki program koji naravno treba platiti.

    Jednom sasvim slucajno sam se i ja bio susreo sa tim
    za detalje pogledaj http://www.vojvodinacafe.com/forum/s...ead.php?t=2118

    Pokusaj sa klasicnim uklanjanjem , iskljuci System restore prvo , podigni windows u safe modu i detaljno skeniraj komp sa antivirusom kao i anti-spyware programima. Te programe vec svako zna, ali po meni najbolje ti je da probas kasperskog i avast kao AV i spybot i ad-aware za antispyware , mada i AVG antspyware je dobar.

    Na kraju skini smitrfraudfix odavde recimo http://siri.urz.free.fr/Fix/SmitfraudFix.exe

    i prati uputstvo sa ove stranice http://siri.urz.free.fr/Fix/SmitfraudFix_En.php

    A nesto slicno imas objasnjeno i ovde http://www.precisesecurity.com/adware-spy/splock.htm

    Srecno
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  14. #29

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    morrib...

    Probaj da problem rešiš deinstaliranjem / uklanjanjem te napasti uz pomoć CCleaner-a.

    Prvo moraš videti kako se zove taj antispyware program koji ti iskače u desnom uglu taskbar-a.

    Link za skidanje CCleaner-a:

    http://www.filehippo.com/download_ccleaner/

    Kad ga skineš, instaliraš i pokreneš, uradi sledeće:

    1) idi u opciju Tools / i pritisni dugme Startup... probaj da pronađeš .exe fajl tog programa i sve njegove servise (npr. za Update, upgrade...) i sve ih jedan po jedan označi i pritisni dugme Delete Entry i tako ćeš ga skloniti iz StartUp-a.

    2) Sledeće je da ga deinstaliraš, idi na Tools / Uninstall / pronađi program, klikni na njega i pokreni Run Uninstaller...


    - naravno da treba uvek da imaš aktivan Antivirus (nod32, Kaspersky, Avast, Pandu... ili neki drugi), a i Windows Firewall drži uključenim i imaćeš mnogo manje problema
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  15. #30

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Heej ljudi, hvala vam puno ubio sam ga ko granom, nema ga. Sutra mu dajem prvi utorak, ha. Ubio ga SmitfraudFix. Dosadni upao preko satelitske (prog DVB).
    Ja vam mogu pomoći ako vam treba pomoć pri proizvodnji vina i rakija.
    Još jednom hvala puno!

Strana 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ćete sledeće kupiti?
    Autor Sonja u forumu Moda
    Odgovora: 146
    Poslednja poruka: 16.10.2017, 16:30
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Šta biste voleli da budete u sledećem životu?
    Autor SQUAW u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 13:54
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •