Da li vodite racuna o svom kompjuteru? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 36 od ukupno 36
  1. #31

    Odgovor: Da li vodite racuna o svom kompjuteru?

    Mislim da ako o necemu vodim racuna, onda je to sigruno o racunaru...cak je to jedina stvar o kojoj toliko brinem ,nekada mu i tepam ...sve sto se tice sredjivanja je meni prava poslastica
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #32

    Odgovor: Da li vodite racuna o svom kompjuteru?

    Naravno
    redovno ga istim i podmazujem briskam i mazim
    nekad ga dam drugaricama da ga koriste i vrlo su veşte pa mi pokazu neke veştine s prstima koje nisam ni sanjao da postoje ...
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #33

    Odgovor: Da li vodite racuna o svom kompjuteru?

    Naravno.
    Računar mi služi ne samo kao moje društvo i izvor obaveštenja već jako često i kao pomoćnik prilikom sređivanja drugih.
    Skoro UVEK je u top stanju iako ima mali milion programa koje testiram ili koje koristim često.
    Netačno je da treba često "reinstalirati", osvežiti Windows i slične gluposti. To je samo za one koji ne znaju popraviti i koji ponavljaju iste gluposti kojima urnišu sistem. Meni je izazov naći "kvaku 22" i rešiti problem .
    Iskreno, računar je mašina koju se trudim uvek držati u najboljoj formi jer i živim od računara.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #34

    Odgovor: Da li vodite racuna o svom kompjuteru?

    Veoma...uvek cist i sredjen, i spolja, i unutar njega (dokumenti, muzika, filmovi. slike..)

  5. #35

    Odgovor: Da li vodite racuna o svom kompjuteru?

    ...došlo vreme da uzmem stvar u svoje ruke...organizovala sve,odnela,kupila,platila,donela..
    Sad mogu da ....fijuuuu
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #36

    Odgovor: Da li vodite racuna o svom kompjuteru?

    Kako da ne. Kad počne da se gasi, znam da se nakupila prašina, pa ga onda otvorim, sve po pe esu obrišem, usisam i onda sam mirna jedno vreme. Defragmentaciju uradim kad se setim...toliko
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Vodite ljubav, a telefon zazvoni...
    Autor Lady S u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 24.02.2015, 01:13
  2. U svom srcu ponovo rođen/2 rođenja čoveka..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 13.08.2009, 18:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •