Najbolji glumac - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 72 od ukupno 72
  1. #61

    Odgovor: Najbolji glumac

    robert de niro
    al pacino
    jeremy irons




    ta tri ne bih puno nabrajao , mada ima dosta izvanrednih glumaca .



    nasi....


    rade serbedzija
    paja vujisic
    laza ristovski



    mladji me bas nisu nesto odusevljavali, samo tu i tamo pomalo...
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  2. #62

    Odgovor: Najbolji glumac

    entoni hopkins
    dzek nikolson
    al pacino
    son pen
    travolta (u periodu kad je omatorio)

    nasi?
    Bata Stojkovic,Lazar Ristovski,Bogdan Diklic,Miki Manojlovic...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #63

  4. #64

    Odgovor: Najbolji glumac

    Rober De Niro
    Al Pacino
    Tom Henks
    Entoni Hopkins
    Ron Jeremi
    Sve volem

  5. #65

    Odgovor: Najbolji glumac

    od starijih definitivno na prvo mesto stavljam gospodina Hopkinsa i Pacina!
    Iz kategorije nasih glumaca izdvajam pokojnog Vujisica!
    neunistiva zlojebaba!

  6. #66

    Odgovor: Najbolji glumac

    Robert De Niro, Johnny Depp, Clark Gable, Richard Gere, Robert Downey Jr.

    Od nasih, Bata Stojkovic, Bata Zivojinovic, Nikola Simic, Dragan Nikolic
    Budućnost će se desiti, bili mi spremni ili ne.

  7. #67

    Odgovor: Najbolji glumac

    Tom Henks
    Entoni Hopkins
    Harison Ford
    A, što se tiče naših spisak bi bio podugačak
    Danilo bata Stojković
    Dragomir gidra Bojanić
    Bogdan Diklić
    Bora Todorović
    ......................................

  8. #68

    Odgovor: Najbolji glumac

    ВОЈИН ЋЕТКОВИЋ
    Одбијам улоге кад ме је срамота да их играм
    Данас је успешан и награђиван, остварио је десетине позоришних улога, али најзадовољнији је док игра насловну улогу у Шекспировом „Отелу” у Југословенском драмском позоришту. Најмање је очекивао од филма Зона Замфирова, мисли да ни редитељ Здравко Шотра то није слутио, а био је то најгледанији домаћи филм у последњих неколико деценија, који му је донео огромну популарност.
    Ime: Vojin-Cetkovic.png Pregleda: 118 Veličina: 287.1 KB


    Имао је среће да је снимио четири-пет веома популарних серија – Породично благо, Мој рођак са села, Рањени орао, Монтевидео... али највећим професионалним успехом сматра чињеницу да више није лик којег игра, већ је добио име и презиме. Породично благо се по ко зна који пут репризира, Мој рођак са села је недавно још једном привукао ТВ публику која је изнова препознавала његову суптилну а моћну игру. Не крије да је имао веома личан однос према главном лику Миломиру Вранићу, потпуковнику Војске Југославије, обавештајцу који почиње нови живот на селу: „Ту улогу сам посветио свом ујаку, а доживео сам је најличније. Ту има и доста мене. Када сам први пут прочитао сценарио, та улога је за мој укус била мало више националистички обојена. Казао сам писцу Лалету Павловићу да не могу да говорим ништа иза чега као особа не могу да стојим. Био је то веома отворен разговор, добро смо се разумели, и он је само рекао да му на тражим да нешто дописује. Договарао сам се и са редитељем, Марком Маринковићем, објаснио сам му да ја не могу да играм само официра, већ морам да играм његов проблем. Тако сам играо човека који је остао веран својим идеалима, недовољно јак да истера то до краја. Иначе је проблем кад играте дело живог писца, јер није згодно да га штрихујете. Али је и неминовно. Штрихујете Шекспира и Чехова, јер не можете другачије да их играте. Жао ми је што Лале Павловић после тога није још нешто написао, што још нешто његово није одиграно.“
    Мисли да је тек у последњих четири-пет година добро стао на обе ноге кад је о театру реч, да је ту коначно свој на своме. На питање шта би био мотив да не прихвати улогу, одлучан је:
    „Најпре одбијам ако ме је срамота да то играм. Срамота зато што је лоше написано, што је лоша продукција, што је реч о телевизији на којој не желим да се појављујем... Сада одбијам и ако треба да играм са неким са киме не желим да играм, јер ми је веома важно ко су ми партнери, са киме ћу проводити недеље или месеце заједно на снимању. Добар део свог професионалног живота провео сам са људима који су ми наметнути, које нисам бирао, а сада сам већ у годинама када на то не желим да пристајем. На моју срећу, има мало људи са којима не бих радио. Има и оних са којима сам и пријатељ, али не бих са њима радио. Није ми више битан само крајњи резултат, већ и то како ми је док радим. Има неколицина позоришних редитеља са којима не бих радио.“
    Када глумац има неколико представа на репертоару у матичном позоришту, игра и у другим театрима, снима за телевизију... како се то усклађује у кући у којој прима плату? Да ли је заиста проблем да се представа стави на репертоар јер не може да се направи добра подела будући су добри глумци стално заузети? Војин Ћетковић објашњава да је он 22 године у Југословенском драмском позоришту и да пре свега има обавезу према својој кући.
    Пише Вера Јовановић
    Poruku je izmenio Meggy, 07.08.2015 u 15:18
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  9. #69

    Odgovor: Najbolji glumac

    Robin Vilijams, Nikolson..
    Donaći Zoki Radmilović, Paja Vuisić, Miki Manojlović

  10. #70

    Odgovor: Najbolji glumac

    Marlon Brando i Brad Pit su ``najspontaniji``, mada najvise volim De Nira.

    Pavle Vujisic
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #71

    Re: Odgovor: Najbolji glumac

    Tom Henks
    Jason Statham
    Denzel Washington
    Leonardo DiCaprio
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #72

    Odgovor: Re: Odgovor: Najbolji glumac

    Ričard Barton
    Marlon Brando
    Piter O' Tul

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Najbolji glumački par?
    Autor Goga u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 04.12.2018, 09:12
  2. Ti glumac/glumica? Uzasno...
    Autor starsica u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 19.12.2011, 23:56
  3. Glumac je glumac je glumac
    Autor bigrancer u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 19.06.2009, 00:06
  4. Najbolji fudbaler
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.05.2007, 15:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •