Biti žena na netu
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 52
  1. #1

    Biti žena na netu

    Koliko Vam je drage dame činjenica da ste žena na netu donela neprilike?

    Koliko puta ste "upale" u nezgodnu situaciju,npr.neko Vas je startovao,dosadjivao,maltretirao zato što ste žena?

    Da li su žene na netu "slabiji,nežniji pol" ili je situacija možda obrnuta?

    A koje su dobre strane?

    Šta je to što ste dobile?
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Biti žena na netu

    Milsim da ovakva pitanja mogu da legnu i onima koji se predstavljaju kao žena... Šalu na stranu, bila žensko ili muško, na ovakvim mestima si uvek nekako "izložen" raznima... Problem sa ovakvim vidom komunikacije, nije samo laka mogućnost prevare u obliku lažnog predstavljanja ili slično, nego i nemogućnost čitanja iz pogleda, osmeha, ili jednostavnije rečeno nedostatak neverbalne komunikacije... Zbog toga često puta dolazi do nesporazuma... Neko se našali misleći da će to biti shvaćeno i prihvaćeno na pravi način, a onaj drugi već van sebe jer je celu stvar shvatio kao surovi napad na svoj integritet... S druge strane, i na pacijente se lako naleće... (Imala sam tu "čast")... Jednostavno, niti možeš objasniti da nisi zainteresovana, jer je odmah lična uvreda u pitanju, niti se možeš našaliti na njegov račun iz istih razloga, niti smeš biti grub i napušiti budalu jer ne znaš koliko je budala i ne bi nešto da ga nosiš na duši... Ali, bilo kako bilo... Žensko sam, i srećna sam što jesam sa sve pacijentima ili bez njih... /E ako sam opet omaš`la temu ima da `otimice izmaltretiram (skoro) sve muške na forumu/
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  3. #3

    Odgovor: Biti žena na netu

    gledajuci realno, i u relanom svetu nailazimo na pacijente, samo sto su ovde oni mnogo opusteniji i direktniji ne znam bas kad bi mi neko u realu postavio pitanje: "Mogu li da te je*em?" mislim, ima sigurno, ali Bogu hvala, nisam nailazila bas na toliko direktne, samo slicne..
    mislim da je ovde pol donekle zanemraljiv, posto uverljivije mozemo da ga isfoliramo mogu da napravim muski profil pa da muvam samu sebe npr. ali time ja postajem pacijent
    iskreno, bas ne znam za neke dobre stvari toga sto sam zensko na netu mozda samo en obracam paznju, ali ono..
    znam po sebi, dosta sam opustenija ovako nego u realu, to sigurno, posto sam po prirodi prema nepoznatima stidljiva.. mozda mi je dobra strana toga sto sam zensko an netu samo to sto eto, mogu da se hvalim kako sam sisata i guzata, a vi meni morate da verujete, jer vas ne bih lagala.. (ili mozda bih )
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #4

    14 Odgovor: Biti žena na netu

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    mozda mi je dobra strana toga sto sam zensko an netu samo to sto eto, mogu da se hvalim kako sam sisata i guzata, a vi meni morate da verujete, jer vas ne bih lagala.. (ili mozda bih )
    Istina je negde tamo


    Ne mogu upasti u nepriliku,
    ukoliko sama ne stvorim situaciju za takvo nešto.
    Može to da bude nepromišljena izjava,
    pogrešna procena, nečiji ''loš dan''...

    Koliko puta ste "upale" u nezgodnu situaciju,npr.neko Vas je startovao,dosadjivao,maltretirao zato što ste žena?
    Jednom,
    i bilo je sasvim dovoljno
    da se naučim pameti. (valjda )
    Da li su žene na netu "slabiji,nežniji pol" ili je situacija možda obrnuta?
    Žene i u RL-u smatram za jači pol,
    tako da isto važi i za net.
    A koje su dobre strane?

    Šta je to što ste dobile?
    Dobre strane, dobitak - mnogo dobrih ljudi,
    kao i pozitivne energije.
    (uz dugogodišnju selekciju ).
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #5

    Odgovor: Biti žena na netu

    Nisam žena...ja sam nebeska pojava dobro..ženskog roda

    Da mi nešto specijalno smeta..pa i ne smeta mi,dok toliko vremena provodim na netu.

    Nezgodne situacije...pa nije ih bilo ...nadam se da ih neće ni ubuduće biti...

    Ovde nas ne delim na slabiji i jači pol,prosto,nas delim po karakteru:jači-slabiji,dobar-loš..itd.

    A ono što je dobro su ljudi...koji šalju pozitivnu energiju,ma ko oni bili,i ma gde se nalazili .

  6. #6

    Odgovor: Biti žena na netu

    Nešto se ne osećam obeleženom kao žensko na netu.
    Virtuelni svet možda jeste drugačiji, ali je ipak samo slika realnog sveta, možda tek predimenzionirana.
    Svoje Ž na netu nosim sa jednakom lakoćom (teškoćom) kao i u stvarnom životu. I kao što se u svakodnevnom životu nosim sa smaračima, gušačima, pi*kopaćenicima, ženomrscima, ... tako se to nosim i ovde. I sve to smatram samo delom života. Prosto, na neke likove se ubaciš u režim "ignore" i nema neprijatnih situacija.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Biti žena na netu

    ...ne mislim da je biti zena na netu,
    drugacije od - biti muskarac,
    sa svim tim se nosim,kao i u realnom zivotu.
    Sa lakocom se mogu izboriti sa svim onim stvarima,
    koje mi smetaju ,kao i u stvarnom zivotu,
    nije bilo nezgodnih situacija,ali i da se dese resive su

    A ono sto je dobro je pozitivna energija,koju uglavnom svi
    poseduju jer da nije tako,ja sad ne bi bila ovde...

  8. #8

    Odgovor: Biti žena na netu

    ...nije lako biti žena na netu... ...ne mogu da odgovorim na petinu poruka koje mi stižu...

  9. #9

    Odgovor: Biti žena na netu

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...nije lako biti žena na netu... ...ne mogu da odgovorim na petinu poruka koje mi stižu...
    Prosledi meni

  10. #10

    Odgovor: Biti žena na netu

    Kao potpuni laik i tipičan muškarac sa ovih prostora, usudio bih se reći da nekako verujem da ima dama kojima je u nekom stvarima lakše da budu žene na netu nego u običnom životu. Naime, uveren sam da su, i pored velikog stepena emancipovanja našeg društva, žene i dalje u značajno podređenom položaju u odnosu na muškarcu, posebno u sticanju kontakata i ostvarivanju novih poznanastava. Moralno bezbedne od malograđanske sredine, lakše im je da se upušte u konverzaciju sa različitim osobama, pa i pojedinim muškarcima. Zatim, relativno efikasno mogu da se reše nasrtljivaca i da imaju veću slobodu u selekciji osoba sa kojima žele da kontaktiraju...

    Naravno ovo je jedan smo mali aspekt na položak žene na netu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    Odgovor: Biti žena na netu

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Prosledi meni
    ...pomoći ćeš mi?...

  12. #12

    Odgovor: Biti žena na netu

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...pomoći ćeš mi?...
    P'da, ako je tebi teško meni nije misl'm da budem žena na netu

  13. #13

    Odgovor: Biti žena na netu

    ja volim što sam žensko, baš volem!
    i na netu i u životu uopšte..super se osećam u ovoj mojoj koži, a bome se dobro i snalazim..

  14. #14

    Odgovor: Biti žena na netu

    Pa šta ja znam,ne osećam se nešto prozvanom
    Kako u RL tako i ovde.....ni malo drugačije ,da je drugačije ne bih bila ovde!
    Ćuti i prenesi dalje....

  15. #15

    Odgovor: Biti žena na netu

    Imala sam u par navrata neke problemčiće ali ništa nerešivo, zato i postoji 'Block'.

    E sad mogu i da budem bezobrazna pa da kažem: ko to na netu može biti 100% siguran da sam žensko???

    Ne vidim da sam ugrožena time što sam žena, jer verujem da i muškarci doživljavaju sve i svašta isto kao i žene.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta vasi ukucani rade dok ste vi na netu?
    Autor diktatorka u forumu Porodica
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 09.07.2015, 21:29
  2. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 12:53
  3. Biti il' ne biti?
    Autor SQUAW u forumu Porodica
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 10.02.2011, 18:00
  4. Koliko vremena provodite na netu?
    Autor greda23 u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.05.2008, 02:33
  5. Ko ce biti sampion u F1?
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.07.2007, 04:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •