Adsl
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Adsl

  1. #1

    Adsl

    Imam jedno pitanje.?Da li bi mogao ADSL kod mene da se ugradi,posto zivim na selu,pa me zanima..da ga nekupim za dz..ako nemoze on sta bi mogao od neta da ugradim,a da je brzo?
    Veliki pOzZZzzZ
    There is no rules!!!

  2. #2

    Odgovor: Adsl

    Pa vidi ovako, ne znam odakle početi , ne znam gde ti je selo, al gde god da je uzmeš broj nekog provajdera ptt, eunet, sezampro, etc ili odeš na njih sajt bolje, učukaš tamo neki formular da ti provere da li postoje tehničke mogućnosti, brzo ti jave, tržište brale, uzmeš 512/64 dosta je to, mož i skinuti nešto, a nije skupo, oko 1300 RSD i cepaš. Eto odgovora

    adsl rulez

  3. #3

    Odgovor: Adsl

    E ovako ,ja sam iz sela Aleksandrova,to je selo u vojvodini,blizu granice sa rumunijom,najblizi grad mi je zrenjanin i to 40km i Kikinda oko 30km,pitao sam za adsl i rekli su da ne moze...e sad koji bi ja net mogao da ugradim?
    There is no rules!!!

  4. #4

    Odgovor: Adsl

    Preostaje ti jedino da cekas da budu stvoreni tehnicki uslovi za ADSL, ili da proveris da li postoji mogucnost za wireless internet, mozda? Poseti sajtove razlicitih provajdera (BaneK ti je neke vec pomenuo), pa proveri, svi oni imaju sluzbe podrske koje mozes kontaktirati....pozz

Slične teme

  1. Faks kući da nabudžim na ADSL- može li se to?
    Autor BaneK u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 19:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •