Šta ćeš biti kad porasteš?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 118
  1. #1

    Šta ćeš biti kad porasteš?

    E da vidimo sta ste hteli, ili sta planirate, da budete kad porastete
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Kad porastem postat cu veliki...

    htela sam da budem astronaut, padobranac , ma kao klinka svaki dan sam menjala profesiju (ovako gadljiva, htela sam da budem cak i doktor - klasika), zavrsih kao knjiski moljac - ekonomista

  3. #3

    Odgovor: Kad porastem postat cu veliki...

    Htela sam da budem upravo ono sto i jesam Mada, imala sam i izleta u svet medicine sto me, bogami, drzalo tamo negde do treceg srednje.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Kad porastem postat cu veliki...

    ja sam htela budem privatni detektiv to me bas ono dugo drzalo stalno sam nesto istrazivala i zabadala svoje prste gde sam smela i gde nisam jedno vreme sam htela budem i mornar pa lider neke pobunjenichke grupe (to pod uticajem dedinih prica iz rata )
    nisam imala one zelje tipa balerina, glumica, pevachica ja sam isla u ekstreme.. htela sam radim u dzungli sa lavovima i tigrovima mislimmm.. samo kad se setim
    ne mogu sad da se setim svih nebulozaa.. al kad se setim cu podelim s vama

  5. #5

    Odgovor: Kad porastem postat cu veliki...

    vidi ja nisam odgovorio

    Elem, kako sam bio pod velikim uticajem moje sestre koja je starija od mene nekih 9 godinica zelio sam da budem naravno sto i ona (naravno ne zensko ako je ko pomislio)
    njene zelje, tada, su bile da bude pilot vojnog aviona... danima sam mastao kako ja i ona letimo krilo uz krilo... e onda smo odrasli
    a isto htedoh da budem cika prodavac ko moj tata shodno misljenju da je u radnji SVE njegovo rodila se i ta zelja... pa ko da joj odoli

    mada ja jos uvek neznam sta cu da budem kad porastem
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    11 Odgovor: Kad porastem postat cu veliki...

    ja sam htjela da budem vodoinstalater, jer sam voljela da cackam sa tim srafovima i srafcigerima. a i faks mi nije omasen, samo sto cu umjesto wc solja i lavboa da se backem sa sahtovima i slivnicima - koji raj na zemlji
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Kad porastem postat cu veliki...

    Meni je zelja da postanem elektro - inzenjer ili astronom. Imam jos godinu da razmislim, a sta ce biti videcemo..

  8. #8

    Odgovor: Kad porastem postat cu veliki...

    Ja zelim da postanem turisticki vodic. Ja obozavam da putujem, i zelim da vidim ceeeeo svet, da upoznajem ljude, njihove kulture... To sam sebi zacrtala, i dacu maksimum od sebe da mi se to ostvari.
    Poruku je izmenio Meggy, 01.07.2006 u 21:28

  9. #9

    Odgovor: Kad porastem postat cu veliki...

    -Kad se sve sabere i oduzme (toliko od matematike) politicar

  10. #10

    Odgovor: Kad porastem postat cu veliki...

    Od malena sam zelela da budem glumica, to mi je jos uvek neostvarena zelja. Dobro, nahranila sam dusu u srednjoj, sa dramskom sekcijom sam uradila tri predstave i to je sve. Pored toga: modni kreator, voditeljka na TV-u... Kad sam upisala srednju nosila sam se mislju da upisem ekonomski fax, posle da budem advokat, ali sam upisala ono sto sam odlucila u drugom srednje - psihologiju. Nisam se pokajala i nadam se da nikad necu, to je ono sto zelim da budem, a gde cu zavrsiti to samo Bog zna... Bilo bi lepo da budem psihoterapeut, u nekoj (svojoj) privatnoj ordinaciji ali... videcemo...

  11. #11

    Sta ces biti kad porastes??

    Kad ste bili jos mali i ''zeleni'', sta ste zeleli da budete kad porastete?? Koje su bile vase zelje i snovi? Da li ste ih ostvarili?
    jellena

  12. #12

    Odgovor: Sta ces biti kad porastes??


    Pa naravno, htela sam da budem balerina ili pevacica (ajde zenske priznajte da ste i vi to hteli). To je bilo kad sam bila mala mala. A kad sam malko porasla htela sam da budem pravnik, pa policajka, ( to sve na tatu), pa sam neko vreme govorila kako cu da se udam za bogatasa pa necu nista da radim....
    Ma, svasta sam izmisljala.

    Nije se ostvarilo jer me izgleda mrzelo da ucim... Ostvarilo se to da sam se udala. Ne bas onakav bogatas kakvog sam htela kad sam imala 12-13 god ali ni ovaj ne stoji lose.

  13. #13

    Odgovor: Sta ces biti kad porastes??

    Htela sma da budem glumica i stalno sma bila na pozornici sve do kraja srednje skole...Bila sma u svi mogucim sekcijama

    Htela sma da budem i detektiv,zasluzni Poaro i Sherlock Holmes

    Htela sma da budem i pilot,i dan danas sam luda za avionima a i podmornicama (uglavnom me zanimala taktika u borbi)

    Htela sma da budem bogata i jos uvek to zelim,da putujem,da obidjem celi svet i upoznam razlicite kulture...

    Bicu arhitekta pa mozda ovo zadnje i ostvarim

    E da,hocu i petro dece
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  14. #14

    Odgovor: Sta ces biti kad porastes??

    Vel'ka...

    Ubica mekog srca.

  15. #15

    Odgovor: Sta ces biti kad porastes??

    Ja sam hteo da budem vozač kamiona! A onda sam vremenom usavršio svoju želju - da budem vozač vatrogasnog kamiona, jer mogu da idem kroz crveno!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Biti žena na netu
    Autor makilli u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 25.08.2015, 15:27
  2. Ja neću biti takav
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 13.02.2015, 23:45
  3. Biti bez posla..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 21:06
  4. Biti il' ne biti?
    Autor SQUAW u forumu Porodica
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 10.02.2011, 18:00
  5. Ko ce biti sampion u F1?
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.07.2007, 04:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •