Čitajmo zajedno - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43
  1. #31

    Odgovor: Citajmo zajedno

    Niko nije procitao lektiru.....

    Pa dobro, idemo dalje sa predlozima i nekim drugim knjigama...

    Moze i ova, ili ako neko ima drugi predlog...

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    ja bi predložio Majkl Krejton-Mreža vremena
    knjiga je bestseler i po njoj je sniman film ne znam dal je beznačajna
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  2. #32

    Odgovor: Citajmo zajedno

    Meni je problem sto ja nove knjige nigde ne mogu da nabavim, i uopste knjige koje predlazete, posto moja biblioteka te naslove nema ili ima samo na madjarskom jeziku jbg
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #33

    Odgovor: Citajmo zajedno

    knjiga nije novije izdanje mislim da je izdata 2001 ili druge

  4. #34

    Odgovor: Čitajmo zajedno

    Ide zima, hladni dani, nema toliko setanja.... Idealno vreme da se malo druzimo s pisanom reci, a nakon toga i ovde pricamo o tome.

    Dajte predlog koju bismo knjigu svi zajedno mogli da citamo i ovde o njoj posle diskutujemo.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  5. #35

    Odgovor: Čitajmo zajedno

    Zamrlo zajednicko citanje..

    Ko se usudjuje na citanje prvog dela Hari Potera "Hari Poter i Kamen mudrosti"?
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #36

    03 Odgovor: Čitajmo zajedno

    A sta mislite o knjizi Senka vetra, receno mi je da je odlicna i to preporuka osobe kojoj beskrajno verujem sto se knjiga tice? Hajde da se pokrenemo ovo bi bas bila zanimljiva druzina...

  7. #37

    Odgovor: Čitajmo zajedno

    Citat Pishonja kaže: Pogledaj poruku
    A sta mislite o knjizi Senka vetra, receno mi je da je odlicna i to preporuka osobe kojoj beskrajno verujem sto se knjiga tice? Hajde da se pokrenemo ovo bi bas bila zanimljiva druzina...
    I ja preporučujem tu knjigu . "Senka vetra" Karlos Ruis Safon, je jedna od boljih knjiga koje sam pročitala

  8. #38

    Odgovor: Čitajmo zajedno

    Niko nece 'Senku vetra', niti 'Hari Potera'.

    Hocemo li onda da probamo sa najcitanijom knjigom u protekla 3 meseca, a to je 'Voda iz kamena' - Ljiljana Habjanovic Djurovic?

    Ko je za? I kazite koliko vam vremena treba.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  9. #39

    Odgovor: Čitajmo zajedno

    Kakav 'žanr' je ta knjiga?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #40

    Odgovor: Čitajmo zajedno

    Nisam je čitala, niti imam nameru, ali pretpostavljam da je još jedan roman u nizu koji obrađuje borbu dobra i zla, sve uz Božju pomoć, naravno. Njene romane sam čitala zaključno sa Paunovim perom, sve nakon toga sam pokušala da čitam ali mi se jednostavno ne dopada konstantno potenciranje i provlačenje vere kroz roman. U ovom kolektivnom čitanju ne učestvujem
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #41

    Odgovor: Čitajmo zajedno

    Makilli, u pravu si, tema jeste ta (proverih danas) i svakako ne bi bilo pravedno prema onima kojima ta tematika ne prija. Nesto sam mislila da ako je najcitanija u zadnja 3 meseca, da joj se mozda omakla neka druga tema.

    Najljubaznije molim bilo koga da predlozi neko delo, ja sam za.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  12. #42

    Odgovor: Čitajmo zajedno

    Posto meni vecina novih knjiga nije dostupna, mogu da predlozim samo ono sto imam.

    Gonsalo Torente Baljester - Hronika o zapanjenom kralju

    Moj predlog
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #43

    Odgovor: Citajmo zajedno

    Citat Cecara kaže: Pogledaj poruku
    09.03.2009 "Devojka sa pomorandzama"
    fast fovard 6 godina kasnije ja dobila na poklon ovu knjigu pred koju godinu.. pa ako ima zainteresiranih da se predllog obnovi - viknite!
    moomoo meee jooouu

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Zašto devojke/žene uvek idu zajedno u WC
    Autor rumski u forumu Muška kafana
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 21:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •