Da li ste slupali neki auto? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Da li ste slupali neki auto?

    Nisam

    mislim od proshlog chetvrtka

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #17

    Odgovor: Da li ste slupali neki auto?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Pre 2,5 godine audi 6 na izlazu iz grada prema BG,sleteo u jarak sva sreca nije bila brzina veca od 70 kmh auto je rasturen skroz napred bio,taj audi sam dobio za rodjendan tako da mi je cale rekao samo to je tvoj ti ga popravljaj a ja naravno nisam mogao sam pa smo ga prodali i izvukao neki euro.Utopio ga za 7000 e i cale mi kazao kupi od tih para neki pa sam ga ipak zamolio da mi da jos par hiljada da kupim bmw tada je bio 13000 e metalik.Sad ga prodajem da bi uzeo bmw ovaj od prosle godine ali je 20 000 e
    ...eh kakav ti je tata, ni za novi auto nema da ti doda...

  3. #18

    Odgovor: Da li ste slupali neki auto?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Pre 2,5 godine audi 6 na izlazu iz grada prema BG,sleteo u jarak sva sreca nije bila brzina veca od 70 kmh auto je rasturen skroz napred bio,taj audi sam dobio za rodjendan tako da mi je cale rekao samo to je tvoj ti ga popravljaj a ja naravno nisam mogao sam pa smo ga prodali i izvukao neki euro.Utopio ga za 7000 e i cale mi kazao kupi od tih para neki pa sam ga ipak zamolio da mi da jos par hiljada da kupim bmw tada je bio 13000 e metalik.Sad ga prodajem da bi uzeo bmw ovaj od prosle godine ali je 20 000 e
    А како би било да идеш мало пешке? Неколико година док ти тата не сакупи довољно новца али за нови, шта ће ти полован ?
    Добронамерно ти саветујем, размисли мало.....млад си ти дечко, навозаћеш се ти у животу....
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  4. #19

    Odgovor: Da li ste slupali neki auto?

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    А како би било да идеш мало пешке? Неколико година док ти тата не сакупи довољно новца али за нови, шта ће ти полован ?
    Добронамерно ти саветујем, размисли мало.....млад си ти дечко, навозаћеш се ти у животу....
    ...kako da nabaci cice bez auta?..

  5. #20

    Odgovor: Da li ste slupali neki auto?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Pre 2,5 godine audi 6 na izlazu iz grada prema BG,sleteo u jarak sva sreca nije bila brzina veca od 70 kmh auto je rasturen skroz napred bio,taj audi sam dobio za rodjendan tako da mi je cale rekao samo to je tvoj ti ga popravljaj a ja naravno nisam mogao sam pa smo ga prodali i izvukao neki euro.Utopio ga za 7000 e i cale mi kazao kupi od tih para neki pa sam ga ipak zamolio da mi da jos par hiljada da kupim bmw tada je bio 13000 e metalik.Sad ga prodajem da bi uzeo bmw ovaj od prosle godine ali je 20 000 e
    ...a zasto ti tata nije kupio A8...mozda bi bio rasturen otpozadi...

  6. #21

    Odgovor: Da li ste slupali neki auto?

    Jesam jedan,ali ne svoj srecom

  7. #22

    Odgovor: Da li ste slupali neki auto?

    malo sam se okretala po vlažnom i klizavom putu pre dve godine,jednog decembarskog jutra..
    Bila je magla ,baš,baš...krenem da obiđem neku cisternu a taman tog jutra promenim auto i
    posle vektre sednem u pandu..i jbg. zaboravim da nema ABS,da su gume pomalo ćelave itd.
    i na po obilaženja ugledam farove ispred i procenim da je pametnije vratiti se..pa naglo na kočnicu nagazim i
    ooo,okrenu se par puta po putu ,pa pravac u jendek pored.Srećom bilo je travnato,kaljavo i vlažno..
    pa mi samo otpo' branik..a ja malo poplašena..al ošla sam na bolovanje 2 meseca.Zna se,bilo je to 100%bolovanje,povreda na radu.
    Inače super vozim...noga mi je stalno na gasu..a pravila uopšte ne poštujem.A za 18god.voznog staža...ovo i nije neko lupanje,morate
    priznati.

  8. #23

    Odgovor: Da li ste slupali neki auto?

    Očešala da, odval'la tu i tamo retrovizor ali baš slupala, hfala bogu, nisam.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #24

    Odgovor: Da li ste slupali neki auto?

    Jedanput, na svu sreću bez težih posledica, neko me je pogledao, ko god to bio.

    Tada sam konačno rešio misteriju o kojoj sam često čitao u crnoj hronici "prešao na drugu stranu kolovoza" jer mi nije bilo jasno kako je to moguće. Pravac u Vojvodini, sunčan dan, vozio sam oko 80, prema meni je išla bela fabija i samo iznenada se stvorila u mojoj traci na možda 50 metara ispred, sve što sam stigao u tom momentu je da smotam levo i da se zanesem i da ostanem bez zadnjeg dela automobila u koji je ovaj ludak udario. Ispostavilo je posle da je imao 2.24 promila u krvi, što objašnjava mnogo toga. Ne pijte dok vozite, na stranu što može da se prospe, nego možete drugima mozak da prospete.
    Owyn: I heard a rumour that you're an idiot, is there any truth to that?

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?
    Autor duga12 u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 26.03.2017, 15:45
  2. Iščekujete li neki film!?
    Autor yige_gui u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 240
    Poslednja poruka: 05.02.2015, 11:14
  3. Da li imate neki poseban ritual?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 19.01.2012, 14:51
  4. Neki novi klinci
    Autor vlado u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.11.2006, 21:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •