Moj maturski rad je bio... - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 49
  1. #16

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    bas se i ne sjecam. znam samo da smo pisali sastav i pojma nemam koja je tema bila, samo znam da je bio na stranu i pol i to sam jos pisala nekim krupnim slovima. i bila je neka odbrana maturskog rada sa nekom pravnom temom, i neka dva predmeta su se polagala, isto iz nekog prava, ali sad da me ubijete, pojma ne znam za detalje, samo znam da su bili prilicno strogi, i da smo svi nesto bili unezvjereni, ali eto, i to prodje
    nattydread is coming to dinner

  2. #17

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    Moj maturski je bio rad na temu "Program za izdavanje fiskalnih računa uz pomoć PC računara i fiskalnog štampača". Mučio sam se dosta dugo, i nervirao se gledajući u dvadesetak stranica C# koda ali na kraju je usledila sasvim zaslužena odlična ocena
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  3. #18

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    Ah,maturski rad sam pisala iz Istorije mada ni dan danas nemam pojma zašto sam odlučila da bude baš iz tog predmeta enivej,dobila sam 5 Tema je bila Dušanov zakonik
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #19

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    Naziv mog maturskog rada je bio "Prenos i korektura vatre sa više repera" i uradio sam na najnekonvencionalniji način i zbog toga dobio manju ocenu, četvorku.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  5. #20

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    Zgrada u nizu P + 4 + M şirine 20 m ...
    U prizemlju je bio obavezan lokal ... naravno ucrtao sam caffe i şank od nekih 20-tak metara i na njemu şipke za igraice
    jedva sam izmolio za 2 matora profesorka je bila ubedjena od profe statike da je zgrada OK a posle mi je priznao da mu se şank svideo ( i şipke )
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #21

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    -Drzavno pravni razvitak Kraljevine SHS izmedju dva rata. A bilo je izmedju 10 i 150 vlada, taman za 50 sitno kucanih stranica, no razvalio sam ga skroz dupla 5-ica. Mada sam trazio rat na pacifiku ili Overlord (?).

  7. #22

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    Predmet: Racunari
    Tema: Mikroracunari

    Delili petice, pa i ja dobio jednu

  8. #23

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    Kultura srpske srednjovekovne države
    Opklada je bila da niko ne sme kod istoričarke da polaže (zvali smo je Baba, ali nije bila baš mnogo slična ovoj našoj ovde). A meni, em ta tema nije bila teška, em sam se polakomio na 50 eurija... Nisam hteo da ih uzmem, ali je čovek platio žurku koju smo nas 4 organizovali tri dana posle maturske večeri.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  9. #24

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    Ovde mozete naci gotove primere maturskih ali i seminarskih i diplomskih radova na internetu i mogu vam posluziti za izradu vaseg rada.

    http://www.maturski.com

  10. #25

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    Predmet: Digitalni komutacioni sistemi
    Tema: xDSL
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  11. #26

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    Maturski je , koliko se sećam bio iz turističke geografije, ali uopšte ne mogu da se setim koja je bila tema i uopšte mi nije jasno zašto sam odabrala taj predmet, valjda bila dobra profesorica
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #27

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    Hm,moj maturski rad...iz srpskog jezika-"Zena i priroda kao najcesci motivi Ducicevih pesama".A diplomski rad...to je vec neka druga tema

  13. #28

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    predmet:Kartografija
    tema:fizicka karta Francuske + neki reljef (ne mogu da se setim koji) + portret Jovana Cvijica u olovci...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #29

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    predmet: biologija
    tema: otrovne biljke
    ... čisto da napomenem u svoju odbranu da u kategoriju otrovnih biljaka spada i većina lekovitih

  15. #30

    Odgovor: Moj maturski rad je bio...

    predmet srpski jezik i knjizevnost
    tema: Gavril S.Venclovic i srpski medievalizam
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •