Imate li sexualnih fantazija?? - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 63 od ukupno 63
  1. #61

    Odgovor: Imate li sexualnih fantazija??

    Sve manje i to ne zbog godina (kojih imam , hvala Bogu). Pre će biti što sam odavno u fazi da mi se jebe za sve. Oni koji zaslužuju moje poštovanje nikada neće ostati bez njega, čak i neki koji ga nisu zaslužili ali poštujem njihov status u familiji.
    Ostalo je da kada nekome "skinem kapu" on može računati na moju podršku, pomoć ili bilo šta u mojoj moći bez obzira koliko je zasrao. Nisam tip koji povlači svoju reč. Ako sam je dao..poginuću da ispunim obećano pa makar korisnik me mrzeo, ignorisao ili ko zna šta. Carska se ne poriče! AMEN!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #62

    Odgovor: Imate li sexualnih fantazija??

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Sve manje i to ne zbog godina (kojih imam , hvala Bogu). Pre će biti što sam odavno u fazi da mi se jebe za sve. Oni koji zaslužuju moje poštovanje nikada neće ostati bez njega, čak i neki koji ga nisu zaslužili ali poštujem njihov status u familiji.
    Ostalo je da kada nekome "skinem kapu" on može računati na moju podršku, pomoć ili bilo šta u mojoj moći bez obzira koliko je zasrao. Nisam tip koji povlači svoju reč. Ako sam je dao..poginuću da ispunim obećano pa makar korisnik me mrzeo, ignorisao ili ko zna šta. Carska se ne poriče! AMEN!
    Mense čini das ti promašio temu

    Elem...
    u mom životu se pojavilo jedno mlado čeljade...svrati do moje kuće jednom mesečno...da očita struju.
    Kad sam ga videla prvi put nisam znala dal sam došla il' sam pošla, pa umesto da sednem u auto i odem gde sam krenula, ja se vratila u kuću i počela da ribam frižider.
    Drugi put kad sam ga videla...gleda on mene, gledam ja njega...opet stojim k'o ukopana...
    On se nasmeje, kaže:Hi...ja njemu kažem: fala majci koja te rodila i opet se vratim u kuću

    Pa...sunce ti jbm, da uleti za mnom u kuću i da me očita k'o onaj strujomer bez da pričamo i bez da se bunim, tačno se više nikad ne bih žalila na cifru na računu za struju.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #63

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Fantazija ili dela?
    Autor Lady S u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 15.03.2016, 13:10
  2. Imate li fobiju?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 121
    Poslednja poruka: 20.08.2012, 15:30
  3. Mis'im, imate li uzrečicu?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 21.06.2011, 11:50
  4. 666 fantazija ili stvarnost
    Autor Solomun u forumu Religija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 16:13
  5. Imate li jelku?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2008, 16:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •