Crni humor - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 113

Tema: Crni humor

  1. #16

    Odgovor: Crni humor

    ovo je crni humor,pa ko ima slab stomak i osetljiv je nek ne čita...

    1.Sta je rekao prodavac kola Tosetu?
    -Uzmi Tose VW Tuareg Bog da te vidi....

    2. Zna li iko sta je tosetu zadnje proslo kroz glavu?
    Pa hauba od auta.

    3.si cuo da je tose bio na radiju?
    i na menjacu, i na volanu...

    4.naj pretnja:
    razbicu te ko tose shleper

    5.Sta kaze Djindjic kad igra Counter Strike?
    -E, nema snajperima...

    6.Sta bi radio Djindjic da je ziv?
    -Greb'o bi po sanduku

  2. #17

    Odgovor: Crni humor

    Zapalila se velika stambena zgrada. Na petom spratu stoji žena sa detetom u naručju. I sad razmišlja ona da li da skoči ili prvo da baci dete. Iz gomile koja se skupila pred zgradom javlja se čovek:
    • Slobodno bacite dete, ja ću ga uhvatiti. Ja sam nekada bio golman.
    Žena skupi hrabrost i baci dete. Posle nekoliko sekundi okupljena gomila uzviknu:
    • GOOOOOL!

  3. #18

    Odgovor: Crni humor

    Tataa! Tataa! Požar! Gori nam u stanu!
    Pa 'ajde, onda brzo napolje i ne deri se, da ne probudiš mamu.

  4. #19

    Odgovor: Crni humor

    Sta radi mali Jevrej na dimnjaku?
    Ceka roditelje...

    POUKA:Bitna je ljubav,a ne agregatno stanje....
    More than words, is all I ever needed you to show.
    Then you wouldn't have to say, that you love me...

  5. #20

    Odgovor: Crni humor

    Kako plavusa zna da mama ima menstruaciju? Tatin ima ukus krvi..
    *********************
    Ide zena po ulici i zove sina: - Leo!!! Leo!!!! Cuje to komšija i obrati joj se: - Ali vas se sin ne zove Leo! - Ma to ja njemu od milja, jer ima leukemiju.

    *********************

    Zvoni postar i zena otvori vrata, a postar u rukama drzi dve umrlicePita ga zena sta je to, a on odgovara: -Stigla deca s ekskurzije.

    **********************

    Slepa devojcica dodje do raskrsnicea..zeli prieci na drugu stranu..osluskuje..tisina..krene ona..odjednom..BUM..Novi Audi A Quattro, TIHO DO BOLI.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #21

    Odgovor: Crni humor

    Na plazi.Place brat a sestra umire od smeha.Dolazi otac -Sta se desava?
    Sestra- Haha mama se udavila!
    Brat- Buuu a ja nisam video...

    ********************************************

    Crni sine, izlazi odatle!!! - rece majka i otvori rernu

    ********************************************

    Mama, mama, mogu li dobiti bicikl za Božić? -Ne,već imaš svoja invalidska kolica!
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #22

    Odgovor: Crni humor

    Na istoj livadi napravili pop crkvu, a hodža džamiju. Na zajedničkom parkingu parkirao pop svoj mercedes, a odmah za njim i hodža svoj mercedes. U nedelju pop izašao i kadi svoj mercedes, a za njim dolazi hodža sa bonsekom i počinje da seče auspuh na svom mercedesu. Znatiželjni pop ga pita zašto to radi, a hodža mirno odgovara:


    Kada ti možeš svoj mercedes da kadiš, mogu ja svoj da obrežem, pa da se zna šta je čije.
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  8. #23

    Odgovor: Crni humor

    Podseti me ova tema na jedan dogadjaj, od pre par godina..
    Mom drugaru je umrla baka i drustvo se grupno dogovorilo da sakupimo lovu za venac i odemo, prvo u crkvu, posto je baka bila tamo, a posle na sahranu. Odemo mi u crkvu, izjavljujemo redom saucesce i jedan drugar, koji je inace u takvim situacijama strasno smotan (a i inace), zavrsio sa izjavama saucesca i pita, pompezno: "Kome jos ovde treba da se cestita?"
    Muk. Patos. Ne znas ko se vise smeje, da li mi ili ozalosceni
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #24

    Odgovor: Crni humor

    Muz dobije poziv iz bolnice iz kojeg sazna da mu je zena bila u teskoj saobracajnoj nesreci. Odmah odjuri do bolnice gdje nadje lijecnika, koji mu kaze:
    - "Bojim se da imam lose vijesti. Vasa zena je u nesreci tesko ozlijedila kicmu."

    "Oh ne", odgovori on, "kakva joj je prognoza?"

    "Pa", ozbiljno ce lijecnik, "vitalni znakovi su joj stabilni ali ozljeda je teska. Ostati ce trajno i potpuno paralizirana. To znaci da cete je morati odsada hraniti."

    Covjek na te vijesti pocne plakati.

    "Naravno", dalje ce lijecnik, "trebati cete joj mijenjati pelene najmanje 5 puta dnevno jer nece imati nikakvu kontrolu nad mjehurom".

    Covjek se sada vec nekontrolirano trese i place.

    Lijecnik nastavlja, "Takodjer cete je obavezno redovito cistiti od izmeta jer vise nema kontrolu nad probavom. To cete morati raditi vrlo cesto i temeljito da se izbjegne opasnost od infekcije".

    Jadan covjek je sada vec izvan sebe od uzasa i soka, ne moze doci do daha i jeca na podu.

    U tom trenutku lijecnik mu stavlja ruku na rame i kaze:
    - "Ma zajebavam se. Mrtva je."
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  10. #25

    Odgovor: Crni humor

    svima je poznat izraaz kad nesto treba da upane dobro..."leglo bi ko budali samar"
    e danas sam cuo jos bolju "leglo bi ka majka na mrtvog sina"...

  11. #26

    Odgovor: Crni humor

    Pricaju dva grobara, kaze jedan: Jebote, jutros mi je stigla jedna zenska imala je klitoris ko krastavacKaze drugi: Sta tako veliki? Prvi: Ne, tako kiseo.
    *
    Dvoje mladih se ljube i ona njemu: Dragi, uzela sam ti zvaku. Nije to zvaka, prehladjen sam.

    *
    -Mama, mama! Šta to radiš s tom seki...

    *


    "Dobar dan tetka! Jel' može Ivica sa nama da ide da igramo fudbal?" "Ali deco.., pa vi znate da on ima dečju paralizu?" "Znamo, znamo, tetka, al' fali nam jedna stativa."
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #27

    Odgovor: Crni humor

    Zaposlili u nekoj firmi petoricu kanibala. Bilo moguće, pa i poželjno, nakon što su se planetarni dušebrižnici ljudskih i manjinskih prava izborili za zakonski stav da i ljudožderstvo, jednako kao i bombardovanje, nije greh sve dok ne ugrožava ljude kojima je priznato pravo na život.

    Kad im potpisa radne ugovore, poslodavac podvuče:
    Sada imate stalan posao, plata vam je dobra i možete za male pare da jedete u našem restoranu. Dakle, ostavite druge na miru.

    Kanibali obećaše da neće dirati radne kolege.

    Posle četiri nedelje, bane poslodavac u njihovu kancelariju, i upita ih:
    - Nestala je jedna od naših čistačica, da li neko od vas zna šta se desilo sa njom?

    Sva petorica se zakleše da sa tim slučajem nemaju nikakve veze. Ali, čim poslodavac ode, jedan od kanibala zagrmi na ostale:
    - Koji je to glupan među vama pojeo čistačicu?

    Onaj za poslednjim stolom stidljivo diže ruku.

    - Idiote, u poslednje četiri nedelje pojeli smo sektorske šefove, vođe razvojnih projekata, tri PR-a, većinu činovnika, i niko to nije primetio.
    A tebi se apetit otvorio baš na čistačicu

  13. #28

    Odgovor: Crni humor

    Ime pašteta
    Znate li kako je pašteta dobila ime?
    Mladi Gavrilović je radio kao šegrt u mesari. Na kraju svakog dana, kad je već smaknuo i izrezao nekoliko prasaca, kravica, ovaca, koki i slično, morao je još da očisti prostorije...
    Dok je tako sakupljao kljunove, uši, repove, kopita i lično, svane mu: - PA ŠTETA je sve ovo bacati!



    Tablete
    Otišao čovjek kod doktora i vraća se kući sav tužan.
    Pita ga žena šta je bilo, a čovjek će:
    -Ja došao kod doktora i on me pregledao i dao mi tablete da pijem. Rekao mi da ih moram piti do kraja svog života.
    Žena ga upita šta je tu loše, mora piti tablete pa šta, a čovjek će:
    -Pa dao mi je samo 3 tablete.


    Prvi put
    Dosao Mujo u Juznu Afriku, i pozelio da ode u kino. Ceka on tako u redu za karte kada ga upita jedan bijelac: -Jesi li ti prvi put u kinu ? -Jesam, odgovori Mujo, a sto pitas ? -Pa bijelci NE CEKAJU red, to rade samo crnci ... ajde kupi kartu preko reda. Mujo dodje do saltera i zatrazi kartu u parteru. -Jesi li ti prvi put u kinu ? - upita ga prodavac karata -Jesam, a u cemu je problem ? -Pa u parteru sjede samo crnci, a bijelci su na balkonu. -Dobro, kaze Mujo, dajte mi jednu kartu na balkonu. Udje u kino i ubrzo nakon pocetka filma osjeti potrebu da ode u WC, pa kaze : -Molim vas moram u WC, da li mogu da izadjem iz reda ... !? -Jesi li ti prvi put u kinu ? - upita ga gledalac na susjednom sjedistu -Jesam, a zasto ? -Pa ako hoces da pisas onda pisaj preko ograde balkona u parter. Mujo ga poslusa i odmah nakon sto je poceo, dreknu neko iz partera : -Jesi li ti prvi put u kinu ?.. SARAJ MALO jebo se ti, sto si navalio na mene
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  14. #29

    Odgovor: Crni humor

    Za pokrivanje rupa u fondu penzijsko-invalidskog osiguranja uvode se nova saobraćajna pravila:


    * Osobe starije od 58 godina smeju prelaziti ulicu i za vreme crvenog svetla
    * Osobe starije od 63 godine moraju prelaziti ulicu za vreme crvenog svetla

    Vaša Vlada



    POMOZITE SRBIJI !!!

  15. #30

    Odgovor: Crni humor

    Dođe vlasnik staračkog doma i kaže penzionerima:
    - "Ej bre, de ste lavovi!?"
    Pitaju ga oni:
    - "Jel ti mi to ličimo na lavove?"
    - "Ma jok, nego svaki put kad ja dođem, neko rikne."

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko ima najvise smisla za humor..
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 105
    Poslednja poruka: 12.06.2012, 16:57
  2. Crni Gruja i kamen mudrosti
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 18.03.2012, 01:05
  3. Pecaroški humor
    Autor ZOE u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 11:05
  4. Seks i humor
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •