Zatvori (okreni) krug - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 17 od ukupno 17
  1. #16

    Odgovor: Zatvori (okreni) krug

    Mislim da je druga šansa sreća i da se dogadja veoma retko. I kad se desi, desi se jer smo naučili ono na čemu smo prvi put pogrešili.

    Upravo zahvaljujući takvim lekcijama, u poslednje vreme pokušavam da radim iz prve onako kako smatram da bi trebalo. Nekad uspe, nekad ne.... Ali ne želim da osećam kajanje. Ako druga šansa dodje - super. Ako ne - nešto sam naučila. I o sebi, i o drugima.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  2. #17

    Odgovor: Zatvori (okreni) krug

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Da li se dvoumite?
    Da li postupate drugačije nego prvi put?
    Šta činite?
    Nisam totalno isključiva. Ako se nešto ponovi, znači da mi je potrebna lekcija. Prihvatim, ali po novim pravilima. Nisam osoba koja se dvoumi, da li da ovo ili da ono. Ako nešto želim, uradim i ne kajem se. Čak i kad nije dobro po mene. Moj odnos prema događajima zavisi od toga u kom svojstvu učestvujem u njima. Kad sam samo nemi posmatrač, onda navučem neutralnu, usmerenu ili ne, ulogu šaptača, ali ako sam akter onda sam u mogućnosti da presudim. I najviše volim takve situacije.
    Poruku je izmenio elektricna ovca, 07.04.2013 u 19:01 Razlog: greška u pisanju
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Zatvori vrata, promaja je...
    Autor yige_gui u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.12.2007, 15:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •