Kupanje u Vojvodini - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    vidim odavno nije bilo komentara povodom letnjeg kupanja, pa rekoh možda se nešto promenilo u zadnje dve godine. gde se sada za leto najviše preporučuje, mislim na bazene. čula sam da imaju neki novi kod beše inđije ili tako nešto, elem, bilo bi lepo ako neko može da preporuči za letnju sezonu gde da se 'ladimo

  2. #17

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Slika sve govori: ležaljke na sred Dunava!


  3. #18

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Ima li ovakvog uživanja na bazenima? (Mačkov sprud na Dunavu kod Novog Sada)






  4. #19

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    'HORIZONT' kod Surduka

    Za one koji vole ležaljke, suncobrane, šank u bazenu...























    (Slikano 8. septembra - radiće još koji dan ove sezone.)
    Poruku je izmenio nenad.bds, 10.09.2012 u 10:46

  5. #20

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Na prevodnici u Malom Staparu

    Zbog teško zagađenih kanalskih (i rečnih) voda na nekim sektorima, zaboravlja se često na delove Kanala DTD koji su još uvek pogodni za kupanje. Mali Stapar (oko 5 km od Sivca) je jedno od mesta gde se Kanal koristi za kupanje.












    (Mnogi kupači su već napustili kupalište. Dvadesetak minuta posle ovih snimaka stuštila se olujna nepogoda.)

  6. #21

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    SOTSKO JEZERO


    Sotsko jerzero je jedno od desetak akumulacionih fruškogorski jezera. Nalazi se na izlasku iz sela Sot, nedaleko od graničnog prelaza sa Hrvatskom na putu Šid - Ilok - Bačka Palanka.












    Poruku je izmenio nenad.bds, 02.05.2013 u 19:31

  7. #22

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Lično mi se ne sviđa jer je ulaz u jezero muljovit,mada se ljudi kupaju i plaža je uređena.
    Na tom delu se ukrštaju četiri vazdušne struje tkz."ruža vetrova".
    U neposrednoj blizini se nalazi i Centar za rehabilitaciju i habilitaciju dece- Principovac,baš iz tog razloga.
    Poruku je izmenio ANIBAS, 03.05.2013 u 12:04 Razlog: dodatak
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #23

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    BABATOVO
    (Na Tisi kod Elemira)



    Kupalište Babatovo je na Tisi, na banatskoj strani nedaleko od Elemira.
    Za sunčanje i ulazak u vodu koristi se tzv. talpa. (Tako se na tom delu Tise nazivaju splavovi-pontoni. Talpa = debela daska).






    Kupalište je pored restorana 'Babatovo' (nekada u vlasništvu Naftagasa; sada privatni, obnovljen posle nekog perioda zapuštenosti).




    Do Babatova se dolazi preko Elemira, a od pre par godina i asfaltiranim putem za laka vozila (dugim oko 4 km) po kruni nasipa od Žabaljskog mosta.

    Sem stanovnika Elemira, Babatovo koriste i Zrenjaninci.


  9. #24

    Odgovor: Kupanje u Vojvodini

    Dunav kod Novih Banovaca...Prelepa uvala

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •