Jaooooj buba! - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 60
  1. #46

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Ja ih se ne bojim....ali zato moja mama i sestra od tetke

    kad sam uhvatila bogomoljku i pokazala im je, pa jos malo se igrala s njom, mazila je... - prebledele, a sestra htela da mene ubije....


    Ti si zla. Ja bih te šutnula, odmah.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #47

    Odgovor: Jaooooj buba!

    kako mozes da se bojis tako malenog bica.... pa ima mnogo nogica kojima ti grebucka po rukama, pa kad pocne da mrda svojim antenama i pogleda te onako umiljato svojim krupnim okicama....prosto milina

    ne mogu ni pomisliti da ga ubijem ....


  3. #48

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Ne padam u neOsvest kada vidim bubu! Ako se desi da koju vidim u svojoj kuci, necu je ubiti, uzecu je i izbaciti napolje!
    neunistiva zlojebaba!

  4. #49

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Bogomoljke mogu da ujedu! Doooobro to zapamti.

    Kad može da pojede mužjaka nakon parenja...misliš da mene ne bi bocnula?

    Grozna jedna bića...moglo je i bez njih, o Božee!
    ubijaju insekte, korisna su bica!
    ne ubijaj ih!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #50

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Mrzim bube.....mnogo ih mrzim........jezim se od njih.......

  6. #51

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    ubijaju insekte, korisna su bica!
    ne ubijaj ih!
    Ostavi mi svoju adresu na pp. Šaljem ih preporučeno, možda neka dođe i ubiVena. Ne može me Bog otac natjerati da ih volim. No way ...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #52

    Odgovor: Jaooooj buba!

    ne moze bre da te ujede bogolmoljka.... ne zezaj....
    jedino ako se paris s njom


  8. #53

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Sorry, ali meni je oduvek bilo smesno, kad vidim da neko bezi od buba, sta ti moze jedna mala bubica?
    Gadljiva sam na njih, ali ih se ne bojim i ne unistavam ih, ako mi zadese u kuci uglavnom mlataram prvim predmetom, koji mi je pri ruci, da ih izbacim napolje.
    Moja sestra kad vidi pauka, dobije pravi napad panike


    Jedino cega se bojim je osa.
    Sad ne da je se bojim ili da skacem i vristim kad je vidim ali ih nekako zaobilazim u sirokom luku, otkad me je jedna gricnula za usnu pa sam bila kao Pamela par dana

  9. #54

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ostavi mi svoju adresu na pp. Šaljem ih preporučeno, možda neka dođe i ubiVena. Ne može me Bog otac natjerati da ih volim. No way ...
    Ovde u Suboticko/Horgoskoj pescari ih ima ali su relativno retki, srecem ih svega svakih par godina. No savest mi nije cista, jednom kao dete ubio jednu onako bzvz.
    Vode se kao korisna i retka vrsta, nisam siguran ali cini mi se da su zasticene.

    Pored bogomoljki imamo i divne primerke mravojeda, insekta koji iskopa levak u pesku i ceka pri dnu da upadne mrav. Imali smo ranije divne primerke leptira, no onu malu plavu danas jedva vidjam a i leptir sa krilima ukrasa sahovske table je sve redja.
    Imamo divne primerke nocnih leptirova koje ljudi takodje ubijaju, neke su velicine omanjeg vrapca.

    No u stanu ne volim insekte, narocito one sto zive u vlaznim coskovima. Paukova se grozim i u stanu, i u prirodi...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #55

    10 Odgovor: Jaooooj buba!

    Ja bih rekla jaaaao stonoga!!! Užas užasni da užasniji ne može biti... kad ih vidim vrištim i,stresam se i gađam ih papučama.. brrrrrrr

  11. #56

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Pa stvarno je pomalo smešno i neshvatljivo kad se neko plaši buba i taj strah je neobjašnjiv često vezan da ta osoba nije kako treba (d'oproste dame plašobubci ).
    Preporuka za "Jaooooj buba":
    1. čim je vidite - spazili ste je,
    2. što jače u glavu i
    3. eto predjela
    4.

  12. #57

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Pored fatanja punoglavaca, majih krokodilćića, zmijčića, imao sam i jednog pauka krstaša / bio je pravi đavo . Baš jedinstven osećaj kad ti šeta po ruci ili licu - zvao sam ga Krsta i hranio muvama.
    Najbolje obozavam buba mare - svaki put se obradujem i *nosam je svuda dok sama ne odleti.
    Isto takođe sam najvoleo da gledam borbe zutih i crnih mrava
    ne mogu više da se setim

  13. #58

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Najbolje obozavam buba mare - svaki put se obradujem i *nosam je svuda dok sama ne odleti.
    Joj, njih sam zaboravila Kazu da je Mara sreca, i da ne smes da je oteras sa sebe sve dok sama ne odleti. A i inace volim to njeno trupkanje po mojoj kozi
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #59

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Kazu da je Mara sreca, i da ne smes da je oteras sa sebe sve dok sama ne odleti.
    ...Kad sam bio mlađan lovac jaaaaa jednu...A da, ne treba da pevam nego da se nadovežem na Maru srećnicu
    Ja znam priču o buba Mari ovu...kad sleti na tebe, ne niti je oteraš, nego sačekaš da odleti sa tebe. E sad, priča ide dalje Vako, u kom pravcu je odletela, u tom pravcu ćeš se udati ...A baš je lažljiva Mara, ja se do dan danas nisam udala, a letele su one sa mene, nije da nisu

  15. #60

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Volim sve životinje,ali se palšim zmija i insekata.
    Doduše,insekata se više grozim.Ipak,probam da ih ne ubijam,ali nikakvo izbacivanje sa novinama ne dolazi u obzir.
    Paukove jako poštujem i izbegavam čak da im i mrežu koju ispletu pokidam,naravno ako neje baš na nekom neugodnom i vidnom mestu.
    A kako deca,lovili smo gundelje i držali u rukama.Ipak,i to sam čak izbegavao i bilo mi je jako neprijatno.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Buba Erdeljan
    Autor Najgora u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 02.02.2008, 16:46
  2. Naučnici stvorili bubašvabe zombije
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.11.2007, 12:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •