Jaooooj buba! - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 60
  1. #16

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Ne,nimalo.Nisu mi nesto ni drage pa se trudim da se izbegavamo.A od gmizavaca,recimo,bezim
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #17

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Mrzim bube i bubice....a posebno ne volim kad seckaju po meni to nikako
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #18

    Odgovor: Jaooooj buba!

    ...pa ja vec skoro navikla na njih... ..nikako da se otarsim od ove spanske bube..pojma nemam kako se zovu....cucaracha....nesto slicno na engleski...probala sam svakojake otrove,ma nista,zgrada je vec dosta stara,a i vec su navikli na otrove,jedino jos nisu navikli na papuce,i novine....
    No me toques

  4. #19

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Mrzim bube i bubice....a posebno ne volim kad seckaju po meni to nikako
    jooj jooj jooj

    i dok chitam rech sheckati nakozhi mi se jezha!!!!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #20

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Ja obozhavam bubice
    Skoro sam jednu vako ufatio u kadi
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  6. #21

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Joj Papak imaću noćne more sada!

    Mrzim videti bube u kući ili još gore ako su na meni... brrgghrfuuj.
    kad sam u prirodi onda nema problema, tada nekako kontam- ne mogu ih izbeći.
    Eto. Jao P stvarno ovu sliku nisi baš morao da staviš ovde.

  7. #22

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Jao Papak kakva slika....moraću da se gasnem na sekund
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #23

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Nama je svojevremeno u kucu uleteo skakavac i poceo da skace po regalu u sred noci
    Kako odskoci, tresne gore u plafon, pa padne ponovo na regal i tako u krug...
    Trebalo nam je vremena da shvatimo sta se desava.
    Inace, stan nam je na trecem spratu.

    Kad smo vec kod zivotinja, imam jos jednu pricu iz komsiluka.
    Dok sam zivela u Beogradu, komsiji na 14 spratu je golub napravio gnezdo ispod kreveta i tamo sneo jaje
    Sobu je koristila komsijina cerka, koja je po ceo dan bila na poslu, tako da su oni slabije zalazili tamo. Covek kaze da je primecivao neke grancice po sobi, ali je mislio da ih je njegov unuk tu doneo. Cerka je na kraju osetila da se u sobi nesto desava, a kad su zavirili ispod njenog kreveta, cekalo ih je iznenadjenje...

  9. #24

    10 Odgovor: Jaooooj buba!

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa znam o kojim bubama pricas, upravo se borim sa njima. veceras sam ih samo 5 ubila. kad dodje leto i zito se pokosi zamenim dan za noc. evo prilozila sam i sliku kako izgledaju, losija je slika jer sam slikala mobilnim telefonom. ako neko bar moze da sazna kako se ove bube zovu bila bih zahvalna do neba

  10. #25

    Odgovor: Jaooooj buba!

    ja nemam taj strah od buba
    jedino cega se uzasavam und plasim su paukovi :SmajliKojiSeParalisaoOdStraha:
    a sve ostalo.. ne smetaju mi, gledam da ih ne ubijem ako ne moram jer mi totalno mindedj, ako ubijem jednu, na tu jednu dolazi jos bar tri, pa sto da pogorsavam stvari
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

    Odgovor: Jaooooj buba!

    malo me nerviraju
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  12. #27

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Retko kada neki insekat koji mi uđe u sobu izađe iz nje živ.
    Način uništenja ne biram, fizički ili hemijski.
    Ne histerišem, na plašim se ukoliko su prihvatljivih dimenzija ali ih u svakom slučaju ne volim.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #28

    Odgovor: Jaooooj buba!

    uf... ne volim ih... i plasim se ako su ogromne ali sam obicno pribrana i uvek pored sebe imam peckalicu pa ih tamanim
    Citius, Altius, Fortius.

  14. #29

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Plašim se buba (pod bubama podrazumevam SVE insekte), jet ako me mali skot ujede reagujem otokom veličine dlana - mesto otoka je tvrdo kao kamen, crveno i vrelo i ne znam da li više boli ili svrbi. Kao po pravilu prolazi tek ako se javim u ambulantu i nekoliko dana primam po jednu ampulu Synopena i Dexasona. Tako je bilo i danas. U petak popodne ugrizla me je neka crna osica za nogu, pokušala sam da se izvučem tako što sam mesto ugriza mazala antihistamiskom kremom, ali je stanje danas bilo takvo da sam jutros sa posla otišla u dežurnu ambulantu, gde su mi odmah prepisali injekcije od kojih mi se toliko spava da nisam mogla da ostanem na poslu nego sam se jedva dovukla kući i spavala komatoznim snom od pola 11 jutros da 3 popodne... Nije ni čudo što ne mogu očima da vidim prokletu bubu.



  15. #30

    Odgovor: Jaooooj buba!

    Uopšte nisam ljubitelj buba.Gadim ih se!Nemam neki samrtni strah od njih,ali su mi odvratne.Uvek burno reagujem na ujed,sva budem crvena(imam osetljivu kožu),a sve krvopije me mnogo vole.
    Imam slatku krv!

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Buba Erdeljan
    Autor Najgora u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 02.02.2008, 16:46
  2. Naučnici stvorili bubašvabe zombije
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.11.2007, 12:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •