18 godina... i nikad poljubljen
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    18 godina... i nikad poljubljen

    Kao sto naslov kaze, imam 18 godina, i nikada nisam poljubio devojku. To je prilicno frustrirajuce, i opterecuje me, s obzirom da drugari iz moje generacije odvec imaju aktivan seksualni zivot, a ja nisam presao ni taj "prvi korak"
    Zasto?
    Gimnaziju ne pohadjam redovno vec vanredno, pa ne upoznajem toliko osoba svakodnevno kao prosecan decko mojih godina, tako da imam manje sanse da upoznam nekog ko bi mi se svideo. Nisam ruzan. Jako sam komunikativna i vesela osoba...Stavise, kad god upoznam neku devojku, odusevim je svojom neposrednoscu ( njihove rechi, ne hvalim sam sebe :), drzanjem, zreloscu, sarmom, ali se to nikada ne pretvori u nesto konkretno. Imam mnogo drugarica, i uvek kad se vidimo ljubimo se u obraz, ali nije to to.
    Da, imao sam devojke, zapravo pre par meseci sam bio u vezi sa jednom divnom devojkom, ali sam se plasio da je poljubim iz straha od njene reakcije. Sta ako kaze "pa ti ne umes da se ljubis, fuuuuj"...
    Neiskusan sam, jbg, ali bih vise od svega voleo da probam kako izgleda poljubac sa devojkom....
    Ta prokleta stidljivost
    Dajte da cujem neka vasa razmisljanja o ovome...
    Sta mi je ciniti?

  2. #2

    02 Odgovor: 18 godina... i nikad poljubljen

    немо да се фрустрираш, одабери две три од тих другарица и уместо у образ уради то што ти треба, неће се млого љуте .
    буди мушко, за промену.

  3. #3

    Odgovor: 18 godina... i nikad poljubljen

    Kada si komunikativan i zabavan i sa 18 godina, ne moraš da imaš baš toliko i santimetara za ljubavne kontakte sa devojkama.. Važno je da imaš motiv i da preterno ne strahuješ ako te neka i odbije. Sve to ide u rok službe. Memento se u svom životu toliko nadobijao korpi da je ladno mogao da osnuje korporaciju. ..

    A što se tiče čiste tehnike kako se ljubi i ostalo, nema brigaš. I ne znaš da to znaš. Sve to dođe samo od sebe.

    I, odmah u akciju!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #4

    Odgovor: 18 godina... i nikad poljubljen

    samo uhvati vola za rogove.. i napred..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #5

    Odgovor: 18 godina... i nikad poljubljen

    Samo opušteno,za sve postoji prvi put
    Don't tease me if you can't please me!

  6. #6

    Odgovor: 18 godina... i nikad poljubljen

    Citat Ironic kaže: Pogledaj poruku
    Kao sto naslov kaze, imam 18 godina, i nikada nisam poljubio devojku. To je prilicno frustrirajuce, i opterecuje me, s obzirom da drugari iz moje generacije odvec imaju aktivan seksualni zivot, a ja nisam presao ni taj "prvi korak"
    Zasto?
    Gimnaziju ne pohadjam redovno vec vanredno, pa ne upoznajem toliko osoba svakodnevno kao prosecan decko mojih godina, tako da imam manje sanse da upoznam nekog ko bi mi se svideo. Nisam ruzan. Jako sam komunikativna i vesela osoba...Stavise, kad god upoznam neku devojku, odusevim je svojom neposrednoscu ( njihove rechi, ne hvalim sam sebe :), drzanjem, zreloscu, sarmom, ali se to nikada ne pretvori u nesto konkretno. Imam mnogo drugarica, i uvek kad se vidimo ljubimo se u obraz, ali nije to to.
    Da, imao sam devojke, zapravo pre par meseci sam bio u vezi sa jednom divnom devojkom, ali sam se plasio da je poljubim iz straha od njene reakcije. Sta ako kaze "pa ti ne umes da se ljubis, fuuuuj"...
    Neiskusan sam, jbg, ali bih vise od svega voleo da probam kako izgleda poljubac sa devojkom....
    Ta prokleta stidljivost
    Dajte da cujem neka vasa razmisljanja o ovome...
    Sta mi je ciniti?
    ...nista specijalno...u takvim trenucima...jezicina sama krene...
    ...mada...ja sam vise zastil Pedje D Boya...nalij lobanju...izvadi boodalu...pa ce neka od drugarica...da ga ljubi po obrazu...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #7

    Odgovor: 18 godina... i nikad poljubljen

    Nemoj previše da se opterećuješ.Pa ne moraš na vrh planine da se popneš!
    Samo se opusti,najlepši su nežni,stidljivi poljupci.Polako,ispituješ kako se njoj dopada,kako je tebi najlepše,...hemija će uraditi svoje.Ako budeš preterano mislio o tome bićeš u grču,a to onda neće biti neki poljubac.
    Bez puno razmišljanja-grli i ljubi!
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  8. #8

    Odgovor: 18 godina... i nikad poljubljen

    Citat Ironic kaže: Pogledaj poruku
    Kao sto naslov kaze, imam 18 godina, i nikada nisam poljubio devojku. To je prilicno frustrirajuce, i opterecuje me, s obzirom da drugari iz moje generacije odvec imaju aktivan seksualni zivot, a ja nisam presao ni taj "prvi korak"
    Zasto?
    Gimnaziju ne pohadjam redovno vec vanredno, pa ne upoznajem toliko osoba svakodnevno kao prosecan decko mojih godina, tako da imam manje sanse da upoznam nekog ko bi mi se svideo. Nisam ruzan. Jako sam komunikativna i vesela osoba...Stavise, kad god upoznam neku devojku, odusevim je svojom neposrednoscu ( njihove rechi, ne hvalim sam sebe :), drzanjem, zreloscu, sarmom, ali se to nikada ne pretvori u nesto konkretno. Imam mnogo drugarica, i uvek kad se vidimo ljubimo se u obraz, ali nije to to.
    Da, imao sam devojke, zapravo pre par meseci sam bio u vezi sa jednom divnom devojkom, ali sam se plasio da je poljubim iz straha od njene reakcije. Sta ako kaze "pa ti ne umes da se ljubis, fuuuuj"...
    Neiskusan sam, jbg, ali bih vise od svega voleo da probam kako izgleda poljubac sa devojkom....
    Ta prokleta stidljivost
    Dajte da cujem neka vasa razmisljanja o ovome...
    Sta mi je ciniti?
    ...a da nije zato što si ljubio momke...

  9. #9

    Odgovor: 18 godina... i nikad poljubljen

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj previše da se opterećuješ.Pa ne moraš na vrh planine da se popneš!
    Samo se opusti,najlepši su nežni,stidljivi poljupci.Polako,ispituješ kako se njoj dopada,kako je tebi najlepše,...hemija će uraditi svoje.Ako budeš preterano mislio o tome bićeš u grču,a to onda neće biti neki poljubac.
    Bez puno razmišljanja-grli i ljubi!
    Upravo tako kako kazes i bez njeznosti nema ni prave ljubavi.

  10. #10

    Odgovor: 18 godina... i nikad poljubljen

    Nemoj da brigas, eto da te ohrabrim, prvi put sam imao sex tek sa 29 godina 364 dana i 23 sata. Verovatno pogadjas da ta zena mozda i ne bi ali mi bio rodjendan. A posle je jedna dolazila iz Kursumlije zarad toga.... Hocu reci da za prave stvari nikada nije kasno i samo nemoj da neprestano razmisljas o tome i desice se.

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 00:13
  2. Nikad neću zaboraviti...
    Autor Wampirche u forumu Pričaonica
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 17:58
  3. Ja NIKAD neću...
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 20.09.2012, 22:29
  4. Posuđeno - nikad vraćeno
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 14:48
  5. Nikad Izvini
    Autor Invisibleman u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 17:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •