Odsečena glava mladića nađena na ulici
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Odrubljena glava mladića starog oko 25 godina, stavljena u crnu kesu za đubre, nađena je danas u 15 sati na parkingu pored broja 318 na beogradskom Bulevaru kralja Aleksandra. Kesu s glavom našli su novinari beogradskih medija, koje je prethodno nepoznati muški glas obavestio da odu na Bulevar revolucije ako žele da fotografišu nešto jezivo.

    Nepoznati muškarac, verovatno star oko 40 godina, danas u 14.30 pozvao je redakciju Blica.
    - Ukoliko želite da slikate nešto jezivo, idite u Bulevar revolucije 318 jer se tamo u crnoj plastičnoj kesi, pored kontejnera, nalazi odrubljena ljudska glava. I, pozovite policiju - rekao je smirenim glasom i prekinuo vezu, ne dozvoljavajući novinaru da mu postavi nijedno pitanje.
    Muškarčev glas bio je ravnodušan, a prema govoru, verovatno je reč o Beograđaninu. Prema zvucima koji su dopirali iza njega, najverovatnije je govorio u hodu. Iako šokirani njegovim pozivom, reporteri Blica otišli su da provere istinitost ove tvrdnje.
    Na Bulevaru kralja Aleksandra, kod broja 318, pojavila se ekipa iz još jedne beogradske redakcije kojoj se takođe javio nepoznat muškarac sa istom pričom. Posle pola sata zajedničkog traganja po okolini kolega iz tih novina je našao svezanu crnu plastičnu kesu ispred broja 318, pored panja između juga i pežoa. Otvorio ju je i ugledao krvavu glavu muškarca smeđe kose. Iznad i ispod levog uha bili su dublji rezovi, koji su, po svemu sudeći, naneti oštrim predmetom. Koža je bila braon boje, što svedoči da je glava nekoliko dana stajala u kesi. Šokirani kolega uspeo je da mobilnim telefonom pozove policiju, a ubrzo su se okupili i stanari obližnjih zgrada.
    - Bože, zar je ono ljudska glava? Pa, ko je mogao da je ostavi ovde - pitala se jedna starija gospođa.
    - Primetio sam kesu kada sam krenuo u banku. Nisam, međutim, obratio pažnju jer nisam osetio smrad, a pojedini stanari imaju običaj da ostavljaju đubre nasred ulice. Ovo je neverovatno - kaže jedan stanara tog dela bulevara.
    Jedna žena iz komšiluka, koja svaki dan u tom kraju šeta psa, kaže da je crnu kesu uočila još u utorak.

    izvor - blic


      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Strasno! Sta se sve ne desava... rekoh ja da svet ode u p**** materinu!
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    koliko li pacijenata seta ulicama?
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    bolesni ljudi zeljni publiceta... uzas...
    Citius, Altius, Fortius.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Citat prewrnuta_torta kaže: Pogledaj poruku
    bolesni ljudi zeljni publiceta... uzas...
    Kakvog publiciteta tortice kad je pocinilac nepoznat,i ne pada mu na pamet da otkriva
    identitet?? Takodje i covek koji je javio se potrudio da ostane anoniman !! Jedino,ako
    ne mislis na ovog iz kese.On ce stvarno dobiti publicitet.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    koliko li pacijenata seta ulicama?
    ...mnogo vise nego sto mozemo i da zamislimo.....
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    Kakvog publiciteta tortice kad je pocinilac nepoznat,i ne pada mu na pamet da otkriva
    identitet?? Takodje i covek koji je javio se potrudio da ostane anoniman !! Jedino,ako
    ne mislis na ovog iz kese.On ce stvarno dobiti publicitet.
    da li se digla prasina oko ovog dogadjaja? naravno da jeste...
    pocinilac jeste ostao nepoznat, to je bolesan um koga publicitet privlaci i hrani se svakom paznjom koja mu je sada posvecena zbog takvog cina... a sam dokaz za to je i da je kesa vidjena u utorak... ali ocigledno nije odmah privukla paznju... pa je on skrenuo paznju medijima...
    Citius, Altius, Fortius.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    koliko li pacijenata seta ulicama?
    S obzirom na sve sto se desilo nasem narodu u proteklih 18 godina,jedan psiholog cijeg se imena ne secam,gostujuci na TV-u,na temu koju je Zoe spomenula,u jednom trenutku je
    'ladno i ozbiljno rekao:"Ko je svih ovih godina ostao normalan,taj nije normalan" !!!!!!!
    Ako vam je dobro ... onda nista!
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Kao laik bih mogao reći da slučaj sa odsečenom glavom, danas pronađenoj u Bulevaru, ne mora biti rezultat nekog psihopate. Moguće je da se radi o hladnokrvnom kriminalnom ubistvu, a sam način kako je na njega ukazano može biti u funkcije poruke nekom ko će već znati da shvati njenu suštinu...

    Ma kako sve to bilo grozno, mislim da bi moja pretpostavka bila na neki način najbolja varijanta za sve Beograđane, jer zamislomo da se radi o psihopati sa idejom da postane seijski ubica...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Strasno!
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    S obzirom na sve sto se desilo nasem narodu u proteklih 18 godina,jedan psiholog cijeg se imena ne secam,gostujuci na TV-u,na temu koju je Zoe spomenula,u jednom trenutku je
    'ladno i ozbiljno rekao:"Ko je svih ovih godina ostao normalan,taj nije normalan" !!!!!!!
    Да, јако воле психолози да лупетају о ратној прошлости, нездравом друштву... а кроз шта су онда прошли онај Аустријанац Фрицл, онај лик из Шкотске што је исто радио... ?
    Свугде има болесника. Мада, како рече Мементо, вероватно убиство међу криминалцима, полиција већ зна идентитет жртве.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    A ja sam se postavljajući ovu vest zapitala da nije možda Beograd konačno postao metropola (ne misleći na metro završen do pola) tako što je dobio i serijskog ubicu?

    Možda vam je promaklo, ali ovo je u poslednjih nekoliko dana drugi slučaj obezglavljenog leša u Beogradu... Ovo je vest od 13.08.2008:

    BEOGRAD - Obezglavljen leš muškarca starosti oko 30 godina pronađen je juče oko 9 sati na Adi Ciganliji, u šumi pored trim-staze. Nago telo u poodmakloj fazi raspadanja pronašla je grupa mladića koja je trčala stazom i zbog nesnosnog smrada odlučila da uđe u šumu.

    Mladići su, nakon kratkog traganja, videli telo okruženo šibljem, ali su mislili da je reč o uginuloj životinji. Kad su prišli bliže, zatekli su telo muškarca, dok je lobanja bila nekoliko metara dalje.
    - Već deset dana osećam smrad kod treće kapije na trim-stazi. Odlučili smo da uđemo u šumu i vidimo šta je posredi. Prizor je bio jeziv, nismo mogli da verujemo šta smo zatekli - priča jedan od rekreativaca.
    Momci su otrčali do Uprave Ade Ciganlije, koja je odmah poslala obezbeđenje. Ubrzo je došla policija i obavila uviđaj. Poluraspadnuto telo poslato je na Institut za sudsku medicinu da bi se utvrdio uzrok smrti, a na osnovu otisaka prstiju policija će pokušati da utvrdi identitet nađenog muškarca.


      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    istorijske kwazi cinjenice od anonimnih pametnjakowica...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    A ja sam se postavljajući ovu vest zapitala da nije možda Beograd konačno postao metropola (ne misleći na metro završen do pola) tako što je dobio i serijskog ubicu?

    Možda vam je promaklo, ali ovo je u poslednjih nekoliko dana drugi slučaj obezglavljenog leša u Beogradu... Ovo je vest od 13.08.2008:

    BEOGRAD - Obezglavljen leš muškarca starosti oko 30 godina pronađen je juče oko 9 sati na Adi Ciganliji, u šumi pored trim-staze. Nago telo u poodmakloj fazi raspadanja pronašla je grupa mladića koja je trčala stazom i zbog nesnosnog smrada odlučila da uđe u šumu.

    Mladići su, nakon kratkog traganja, videli telo okruženo šibljem, ali su mislili da je reč o uginuloj životinji. Kad su prišli bliže, zatekli su telo muškarca, dok je lobanja bila nekoliko metara dalje.
    - Već deset dana osećam smrad kod treće kapije na trim-stazi. Odlučili smo da uđemo u šumu i vidimo šta je posredi. Prizor je bio jeziv, nismo mogli da verujemo šta smo zatekli - priča jedan od rekreativaca.
    Momci su otrčali do Uprave Ade Ciganlije, koja je odmah poslala obezbeđenje. Ubrzo je došla policija i obavila uviđaj. Poluraspadnuto telo poslato je na Institut za sudsku medicinu da bi se utvrdio uzrok smrti, a na osnovu otisaka prstiju policija će pokušati da utvrdi identitet nađenog muškarca.
    ...jedna glava ne znaci da postoji serijski ubica....jedini do sada je bio neki lik iz Indjije koji je usmrtio 4 osobe za koje se zna,a postoje indicije da ih je bilo jos....ali bez dokaza....Srbija je stvarno zemlja cuda...ali mi jos nemamo Carlsa Mensona kao Ameri....ima vremena
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Odsečena glava mladića nađena na ulici

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    полиција већ зна идентитет жртве.
    CSI Beograd

    Blic: Policija je identifikovala mladića čija je odrubljena glava juče nađena u plastičnoj kesi, ostavljenoj na parkingu ispred broja 318 na Bulevaru kralja Aleksandra. Analizom DNK je utvrđeno da je žrtva 27-godišnji Smail Tarić iz Malog Zvornika, koji je odranije poznat policiji i koji je bio u zatvoru zbog razbojništva, krađe i droge. Motiv monstruoznog zločina i identitet ubice, međutim, još nisu poznati.
    Nakon pronalaska odrubljene glave policija je uradila foto-robot njegovog lica i uporedila ga s fotografijama mladića čiji je nestanak prijavljen. Kako njegov lik nije odgovarao nijednoj fotografiji, krenulo se sa upoređivanjem slika iz policijskih dosijea. Ubrzo je otkriveno da foto-robot liči na Smaila Tarića, koji je u rodnom Malom Zvorniku hapšen zbog razbojništava, krađa i droge. Kako bi se potvrdila sumnja policije, pozvani su Tarićevi rođaci iz okoline Malog Zvornika jer su mu roditelji umrli, a brat živi u Australiji. Urađena je analiza DNK, a pre nego što su rezultati testova bili gotovi, pozvan je i jedan Tarićev drug. Šokirani mladić pogledao je nađenu glavu i potvrdio da je to Smail Tarić. Analiza DNK samo je potvrdila mladićev identitet.
    Nakon utvrđivanja imena žrtve operativci beogradske policije pozvali su kolege iz Malog Zvornika i, kako saznajemo, rečeno im je da je Tarić poslednji put u ovom gradu viđen pre pet dana. Tarić je tada s društvom sedeo u kafiću.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Slikanje po ulici
    Autor eboye u forumu Umetnost
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 01.09.2013, 23:19
  2. Paranoja u Ulici brestova
    Autor Sonja u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 09.07.2012, 22:38
  3. Mladi vaterpolisti prvaci sveta
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.09.2011, 09:51
  4. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.09.2007, 17:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •