Predlozite gde ici na pecanje
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23
  1. #1

    Predlozite gde ici na pecanje

    Ako imate neki predlogt recite
    Ja sam za GLOZAN I CRNI VIR

  2. #2

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    Sve zavisi od toga koju ribu ganjate i da li volite dubinke ili skobaljanje,musicarenje itd...Za stuku,soma,smudja jer te ribe najvise ima u Savi a skobalj,mrena,klen,som te ribe najvise ima u Drini pa sad ko voli neka iskusa jos jedno novo iskustvo



    Pozdrav svim lovcima i ribolovcima

  3. #3

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    Selo Dubovac na Dunavu.....kada od Kovina ides prema Beloj Crkvi....
    mozes da iznajmis i camac pa da odes na Zilavu (ostrvo)....extra je
    sa obale radi saran i babuska a iz camca ako cimas na filet idu smudjevi a na tvistera hoce da se zakaci i veci komad bucova
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  4. #4

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    dodjite u Kanadu... reka i jezera koliko vam srce zeli (u zavisnosti koju vrstu ribe volite da pecate). Ovde je najpopularnija jezerska pastrmka, smudj i keciga Zimi je glavni sport Ice fishing, na koje sa jos nisam usudila - nesto nemam poverenja u debljinu leda
    neunistiva zlojebaba!

  5. #5

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    Pecaroške destinacije su naravno vrlo važne za uspešan ribolov. Međutim, najvažnija stvar za ribe je ješka ili mamac! Verujte!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Pecaroške destinacije su naravno vrlo važne za uspešan ribolov. Međutim, najvažnija stvar za ribe je ješka ili mamac! Verujte!
    Sinoc sam isla na Veliku reku i pecala na račiće. Pecala je ko luda, ali ja nisam upecala nista. Koja bi to riba mogla da bude! Zapeca, jedan udar i gotovo, skine mamac
    Ili meni otkazuju refleksi
    neunistiva zlojebaba!

  7. #7

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    U ribarnicu, definitivno...Sa jedno 3.000 umesto mamka ima štošta da se odnese kući sa verovatnoćom od skoro 90%.
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  8. #8

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    Ja ću da predložim gde ne ići na pecanje sa malom decom..
    Brana na Palićkom jezeru, između trećeg i četvrtog sektora.. Nikako sa malom decom.. Ne mož' obuzdat' a nema mesta za trčkaranje i igranje.
    Ribe inače ima..

  9. #9

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    Ljubitelji pecanja i ribolova znaju da je sada najbolje vreme za cepanje odnosno pecanje . . . kraj avgusta i septembar mesec, meni su omiljeni vremenski period kada izlazim na ove naše upropašćene, izlovljene i zagadjene vode pun entuzijazma i optimizma da će se nešto i u čuvarci naći ... Kako prolaze nesnosne vrućine, ustupajući mesto lepim i klimatski umerenim danima, tako i riba biva sve aktivnija u potrazi za hranom.
    Pošto spadam u onu grupu "vikend pecaroša" , usresredjen sam na pecanje bele ribe, babuške (melez) i u manjoj meri štuke, a ako naleti koji šarančić, mojoj sreći nikad' kraja
    Daklem, moja preporuka je :
    1. "Bačko Gradište i mrtva tisa kod bisernog ostrva"... tu imade babuški , odnosno meleza, koliko ti duša hoće , najbolje grize na ružu, mladi kukuruz, može i nokla, a glistu ne bih preporučio jerbo od manjova nemož' da se živi
    Ova očuvana mrtvaja se granići ili protiće kroz poljoprivredno područje velikog rita , „Bisernog ostrva“ i „ vikend“ područja Bačkog Gradišta i Čuruga. Dužina mrtvaje je oko 25 km i predstavlja najdužu mrtvaju kod nas uz reku Tisu. Odsecanjem od svog toka Mrtva Tisa je očuvala svoje prirodne vrednosti. Bogata je kvalitetnom vodom, a razlog tome je odsustvo zagadivača i odsustvo povezanosti sa rečnim tokom. Pogodno je mesto za sportski ribolov ( 23 vrste riba ), rekreaciju, odmor i uzgoj voćarskih i vinogradarskih kultura. Peca se bela riba, babuška, šaran, smuđ....



    2. "Kovilj-arkanj-na kraj sveta" je moja druga preporuka za lov štuke i babuške...
    Kod sela Kovilj, odmah uz levu obalu Dunava, nalazi se ogromna močvara poznata kao Koviljski rit ili Arkanj. U pitanju je neverovatan lavirint rečica, jezera, šumaraka, sprudova, ostrva, bara, čitav jedan svet trske, lokvanja, žaba i barskih ptica.







    Dakle, štapove u ruke i pravac na vodu

  10. #10

    04 Mesta za pecanje u Barandi i okolini

    U ovoj sobi cu vam preporucivati na koim mestima ide koja riba, i naravno, slike ulova

  11. #11

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    Citat najsnp kaže: Pogledaj poruku
    Ako imate neki predlogt recite
    Ja sam za GLOZAN I CRNI VIR
    ima li koja veca voda,a da nema manjova?

  12. #12

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    saran, som, saran, som. Ovako, idemo redom. Opovo (Septembar) Saran 13 Kg, 9 Kg
    Baranda (Septembar - Oktobar) Saran 11 Kg, 8.5 Kg, 8 Kg Som 16 Kg
    Idvor - Farkazdin (Oktobar) Som 19 Kg

  13. #13

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    Ja sam pre isao na pecanje,mada nemam bas nesto iskustva,vise imam zezanja..a ja mislim da je najbolje ici tamo gde ima mnooooogo ribe,tamo zabaci i nemas brige

  14. #14

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    dunav kod kostolca...tu je voda malko toplija i riba je aktivnija...ili na dtd-u kod djavoljeg mosta...radi stuka na filet
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  15. #15

    Odgovor: Predlozite Gde Ici Na Pecanje

    Zasavica kod Sr. Mitrovice

    Dolazim za Vrsac posle 5 dana provedenih u Sremskoj Mitrovici.Utisaka izvanrednih kao veliki strastveni profesionalni ribolovac nisam mogao odoleti a da ne probam da "zabacim udicu" u Zasavicu.Naime u Mitrovici sam bio na malom kracem odmoru kod rodjaka moje devojke.Upoznajuci tamo 2 izuzetna coveka i pecarosa Nikolu i Cika Marka koji ceo svoj zivot provode na vodi i oko nje bila mi je cast da naucim nesto vise od starijih i iskusnijih.
    Tog jutra ponevsi dozvolu,pribor i pre svega dobru toplu odecu uputili se na avanturu.
    Da ne bi opisivao ulove za svaki dan ukratko cu navesti sta mozete naravno sa malo srece i dobrim priborom pre svega uloviti:
    Bandar,Linjak(manje primera),Stuka (do 60 cm),Saran (do 12 kg)
    Od celog ulova zadrzana je samo stuka 60 cm i Saran od 12 kg a ostale kolicine su pustene da se razvijaju makr do naredne prilike.
    Nisam mogao verovati da sredinom Marta moze tako dobro na tom mestu loviti.Sledeca poseta Zasavici ce biti krajem Avgusta ili pocetkom Septembra kako kazu moji prijatelji Marko i Nikola riba najvise trza i ulovi su duplo veci nego ovog Marta.Necu otkrivati koja je hrana i kakvi su stapovi bili potrebni,otkricu da se radilo na 2 varalicara,2 teleskopa za ostalo neka ostane tajna oko podesavanja dubine,varalica,primesi...

    Ocena: 5
    Zato sto je Mart mesec a ulov je mogu samo zamisliti preko leta

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predlozite softver
    Autor goldie u forumu Softver
    Odgovora: 200
    Poslednja poruka: 20.03.2018, 12:49
  2. Da li idete na pecanje i gde?
    Autor Kunic u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 22.06.2012, 17:49
  3. PECANJE MUŠICOM (Mušičarenje)
    Autor Lady S u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.05.2010, 12:34
  4. Mamci za pecanje
    Autor HLEBmaster u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 17.05.2010, 12:24
  5. Sta?!- Stapovi za pecanje!
    Autor HLEBmaster u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.02.2007, 22:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •