Gnjavaža zvana brijanje
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 54
  1. #1

    Gnjavaža zvana brijanje

    Budite se ujutru, gledate bunovni u ogledalo i vidite da morate da se brijete

    Kako izlazite na kraj sa ovom gnjavažom?

    Ja imam sreću, pored očajno jake brade, da i ne raste tako brzo, a i danas nam je IN taj neki bad boy izgled pa i kad malo začupavim ne brinem se.
    Tako da svakih 3~4 dana družiti se sa žiletom i nije neko zlo.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Moze malo off topic? Ja bih rado menjala tvoje brijanje brade 2 puta nedeljno za depiliranje prepona jednom mesecno.

  3. #3

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat Muckota kaže:
    Moze malo off topic? Ja bih rado menjala tvoje brijanje brade 2 puta nedeljno za depiliranje prepona jednom mesecno.
    e sad cu i ja u off topic... kad se vec mackate i trackate non stop, sto vam i ovu bradu ne zakacise

    nece da ide da se menjamo...
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Iznenadio bi se koliko je visok procenat zena koje depiliraju i brkove i bradu i to ne iz hira

  5. #5

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat Muckota kaže:
    Iznenadio bi se koliko je visok procenat zena koje depiliraju i brkove i bradu i to ne iz hira
    Na osnovu ličnog iskustva, tvrdim da su žene sa donekle izraženim brčićima (na baš kao one beštije iz filmova Živka Nikolića ) izuzetno strasne u krevetu. Am I right...or am I right?

    P.S. Jebiga, Srbislave, ode ti čitava tema u off-topic!

    E, da, htedoh reći, brijanje - neopisiva smaračina. Zbog prirode svog posla, prinuđen sam da se brijem svako jutro. To je još jedan od razloga zbog kojih obožavam vikende.
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  6. #6

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    'Ajde, bre, kukate tu zbog par kvadratnih centimetara posla... brijanja... koje ne čupa, ne boli i od cega ne ispadaju oci
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    E to ni meni nije jasno... i poglavicu to smara pa grebe, ubija E onda kad popizdim saFatam ga u kupatilu pa ga obričim a oči mu tokom tog čina ovakve --- kaže, možda bi u ovom i video malo erotike da to ne radiš tako brzo zenta se
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Auuu, al' sto ja volEm da gledam kad se briju To je taaako dobar afrodizijak
    (valjda zato sto nije tako frekventna pojava )
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat SQUAW kaže:
    E onda kad popizdim saFatam ga u kupatilu pa ga obričim a :
    e pa i ja bih da me neko safata i obrije ... al polako, njezno
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  10. #10

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat swba kaže:
    Budite se ujutru, gledate bunovni u ogledalo i vidite da morate da se brijete

    Kako izlazite na kraj sa ovom gnjavažom?
    Jednostavno - preskočim je.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  11. #11

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat Kunic kaže:
    Jednostavno - preskočim je.
    bice da cu se ja sutra posluziti tvojom metodom
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #12

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat swba kaže:
    a i danas nam je IN taj neki bad boy izgled pa i kad malo začupavim ne brinem se.
    Tako da svakih 3~4 dana družiti se sa žiletom i nije neko zlo.
    slazem se... mene cak neke ribe kritikuju sto se brijem, kazu da lepse izgledam sa bradom...

    tako da se uopste ne brinem oko toga...

    (booli me uvo za sve!!
    Carpe diem

  13. #13

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    mrzim brijanje

  14. #14

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Ma ja to kako mi dodje .... kad hocu brijem se kad necu preskocim .... osim kad situacija na poslu ipak zahteva da budem sveze obrijan ( zamislite podbulog , neobrijanog tipa sa zakrvavljenim ocima kako voda grupicu od 30-tak ljudi kroz nashe kulturno blago )
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  15. #15

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat bihsop kaže:
    ( zamislite podbulog , neobrijanog tipa sa zakrvavljenim ocima kako voda grupicu od 30-tak ljudi kroz nashe kulturno blago


    Nije to bas bezazleno, u vojsci cak svaki dan morate da se druzite sa ziletom! Pa onda tu su iritacije, bubuljice, posekotine! Muka jedna!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Neman zvana pauk
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 03.07.2012, 21:53
  2. Aparati za brijanje - iskustva, preporuke...
    Autor Sasa_LP u forumu Muška kafana
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.04.2010, 19:16
  3. Magija zvana Harry Potter
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 18.01.2010, 19:11
  4. Bolest zvana zavisnost
    Autor lado u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 19:57
  5. Euforija zvana "Otvaranje supermarketa"
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 07.02.2007, 10:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •