Gnjavaža zvana brijanje - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 54
  1. #16

    11 Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat Ivana-psy kaže:
    Nije to bas bezazleno, u vojsci cak svaki dan morate da se druzite sa ziletom! Pa onda tu su iritacije, bubuljice, posekotine!
    joooj, pa bas mi je zao...a oni troslojni zileti, kreme i kremice...ma nema opravdanja...
    nattydread is coming to dinner

  2. #17

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat Ivana-psy kaže:


    Nije to bas bezazleno, u vojsci cak svaki dan morate da se druzite sa ziletom! Pa onda tu su iritacije, bubuljice, posekotine! Muka jedna!
    ahaaaa sad imam opravdanje da se ne brijem

    Citat natta kaže:
    a oni troslojni zileti, kreme i kremice...ma nema opravdanja...
    ma koji troslojni zileti... ja neki dan kupih sa 5 zileta... navodno manji pritisak na kozu i odma manje iritacije i kao ne mozes da se poseces... znas kako ne mozes ja mlatio ko budala i izgledao sam ko da su poceli da me kolju... a tek da ne pricam o iritaicji koze 5 sati posle.... a kremice od svake mi bude samo gore... sljiva zakon... malo spoljnje malo unutrasnje dezinfekcije
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #18

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Mislio sam de je pitanje postavljeno zenama,pa dotrcao da pogledam "postiche",kad ono......

  4. #19

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Кад видим оне рекламе за безболне осмоструке жилете, са оним манекенчићима који цвиле, куку, пече, боли, ијао, тесна ми је гуза, што ме роди мајко и на муке стави... изнервирам се као да сам 2 сата слушао Чеду Цигана. Тачно би их израфало какви су сморови или послао у руску војску где нема мамице да од малог дечака направи велику девојку која ће после читав живот цмиздрити, загорчавати живот супрузи ако иједна буде доољно добра за њега и на крв и нож се свађати око боје цвећа на балкону.
    Бријање ми никад није представљало проблем, мислим да сам се првих пар година бријао искључиво сапуном, јер ми је пена била за пи*кице. Топла вода ми је такође ишла на живце, не волим топлоту.
    Једини оправдан разлог да мушкарцу смета бријање по мени јесте - лењост, иста она због које га мрзи да се тушира, пере зубе, мења веш, реже нокте...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #20

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Бријање ми никад није представљало проблем, мислим да сам се првих пар година бријао искључиво сапуном, јер ми је пена била за пи*кице. Топла вода ми је такође ишла на живце, не волим топлоту.


    Još samo da si naveo da bi šetao po Jakutsku u januaru u šortsu... i da ti nimalo ne bi bilo neprijatno...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Još samo da si naveo da bi šetao po Jakutsku u januaru u šortsu... i da ti nimalo ne bi bilo neprijatno...
    Jossa muskarcino sad ako je ne obrlatis neces nikada, sad ga lomi

    kud otvori' temu sad sam skonto da moram da se brijem... a 'nako sam fino mog'o jos dan-dva da dzedzim cupav
    pocinjemo sa psihickim pripremama... mozda se i obrijem ujutru, ako se uopste primjetim u ogledalu dok budem prolazio do tusa
    cek, cek, pa ja se ni ne tusiram
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #22

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Bradu brijem svaki dan , glavu svaki drugi dan ...
    jaja jednom u 2 nedelje ili po zahtevu
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #23

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    - Zasto penzioneri rasire noge kada se briju?
    - Onda im jaja zategnu kozu ispod brade!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #24

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    значи, од војске имам фрустрације са бријањем. не волем никако, за мене је то и више од гњаваже. једва сам дочекао цивилство да могу опуштено да занемарим ту досадну ставку. обавим то сада једном недељно, или сваког десетог дана, што би било четири- пет пута месечно само

    и никад ми неће бити јасно, како неко може сваке, али сваке вечери под нож, пардон, под бријач?
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #25

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Tema je sjajna ima svega, riba,a vi kako te?

    Da se i ja pridružim, brijanje se visoko kotira na listi stvari koje ne volim da radim.
    Setih se smotre u partizanima, pita me poručnik što se nisi obrijao, ja mu kažem brijao sam se sinoć, a on će : Ne pitam te kad si se brijao, nego što se nisi obrijao" mis'im

  11. #26

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Tema je sjajna ima svega, riba,a vi kako te?


    Setih se smotre u partizanima, pita me poručnik što se nisi obrijao, ja mu kažem brijao sam se sinoć, a on će : Ne pitam te kad si se brijao, nego što se nisi obrijao" mis'im
    исти случај код мене на јутарњим постројавањима у нишу, косовској митровици и пећи. колико сам само пута "опоменут" и да се "за пет минута нацртам обријан".

    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  12. #27

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    ... odprilike se brijem svaki drugi dan, tj. bar 2x nedeljno, vikendom pokušavam da eskiviram, ali ako se izlazi a brada je od prekjuče mora se (ajd dobro ne mora se, hoće se )
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  13. #28

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Generalno ne volim da se brijem, jer mi to predstavlja gnjavažu. Međutim, iako me niko puškom ne tera da se brijem, brijem se skoro svakog dana

    Nekako mi je to prešlo u rutinu (uključim autopilota i udri)

    Avaj, ima to i lošu stranu. Zbog moje rasejanosti tokom brijanja, posle toga izgledam kao da sam se brijao sabljom


  14. #29

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Još samo da si naveo da bi šetao po Jakutsku u januaru u šortsu... i da ti nimalo ne bi bilo neprijatno...
    Приписаћу ово личној нетрпељивости
    Ајде да отворимо сличну тему овој, мушкарци који кукају зато што морају у војску, а женама је лако, морају само да рађају, неке не више од трипут.
    Ех кад се само сетим, пита мене тако поручник Жеља док сам био у четницима хоћу ли кући после 2 месеца војске, реко нећу, који ћу ђаво... мислим да сам после тога отишао на 2 викенда, нисам користио редовно, добио 5 дана наградног, скинуо се 20 дана раније... а када ме безуба сељачина од водника једном вратила да се обријем знао сам да је то за моју добробит, да ме научи дисциплини...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #30

    Odgovor: Gnjavaža zvana brijanje

    Dva puta nedeljno, maksimalno...trudim se da to bude jedanput .


    Inache, nikada se nisam obrijao ranim jutrom.

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Neman zvana pauk
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 03.07.2012, 21:53
  2. Aparati za brijanje - iskustva, preporuke...
    Autor Sasa_LP u forumu Muška kafana
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.04.2010, 19:16
  3. Magija zvana Harry Potter
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 18.01.2010, 19:11
  4. Bolest zvana zavisnost
    Autor lado u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 19:57
  5. Euforija zvana "Otvaranje supermarketa"
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 07.02.2007, 10:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •