Totalna preporuka - filmski arhiv
Strana 1 od 83 1231151 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 1233
  1. #1

    Totalna preporuka - filmski arhiv

    Odgledali ste dobar, los, ma bilo kakav film! Ovo je pravo mjesto da vase iskustvo podjelite sa nama

    Ovde pisemo o filmovima koji su stariji od 1 god.

    Opisite nam vas utisak, ali da to ne bude samo "ok", "ona glumica je dobra riba", "kako je onaj glumac sladak", "glup je", "dobar je", ili jos gore da ne bude samo naziv filma... itd.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 01.12.2011 u 19:00
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Cinema club

    e zadnje sto sam gledala u bioskopu je onaj novi Pink Panter..
    ja misl'a bice smeha do suza.. kad ono shipak.. napricali svasta dobrog o njemu.. a ispostavilo se da je daleko od vrhunske zabave..
    moomoo meee jooouu

  3. #3

    Odgovor: Cinema club

    Jutros se budim i imas sta da vidis, snjezina zatrpala do grla. Meni to tako tesko palo jer sam odma znao da nema skole, jadan ja
    Vrnem se u topli zagrljaj svog krevetica i bacim "Fight Club" da ga odgledam jos jednom.... film je strava, pogledati pod obavezno ako jos ima neko da ga nije vidio
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Cinema club

    Mala trola puna kontrolora,
    odlicna parodija na Vidimo se u citulji
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Cinema club

    Nemojte trositi vrijeme na Elizabthtown ako ga niste odgledali

    Bzzze je
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    Odgovor: Cinema club

    Pa nedavno sam nabavio nekih dvanaest japanskih filmova i jedan korejski. I taman sam pomislio da su Korejci mnogo perverzniji i bolesniji od Japanaca morali su da me demantuju. Gledao sam Ichi (jedan ili slobodnije prevedeno br. jedan), neverovatna budalaština koja nezavređuje nimalo pažnje. Navodno film je rađen po mangi ali to nema nikakve veze. Očaj živi.

  7. #7

    Odgovor: Cinema club

    Skvovatis mi poslala Actually, upravo sam ga odgledala. Sta da kazem, film je jednostavno.... predivan
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: Cinema club

    Zadnje sto sam odgledao je King Kong i molim sve clanove da svoje dragoceno vreme ne utrose na ovu budalastinu
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  9. #9

    Odgovor: Cinema club

    Ponovo odgledam onaj Unleashed (ili Danny the dog), sa dodjem-prebijem sve-odem Jet Li-jem , Morgan Frimenom i Bob Hoskinsom. Zanimljivo je da je u scenariju učestvovao i Luc Besson Film mi se baš dopao i zato ga odgledah ponovo. Malo je brutalniji zbog tih tuča, ali su scene perfektno odradjene. Anyway, Li mi je bio jako simpatičan i pokazao da ume malo i da glumi a ne samo da leši.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Cinema club

    sinoc odgledah "Pogled sa Ajfelovog tornja", nisam jos sabrao utiske u potpunosti jer sam ga gledao napola otovrenih ociju... zadrzao mi je paznju ali nesto tu hvali dal' losa gluma ili sta vec
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #11

    Odgovor: Cinema club

    Citat swba kaže:
    sinoc odgledah "Pogled sa Ajfelovog tornja", nisam jos sabrao utiske u potpunosti jer sam ga gledao napola otovrenih ociju... zadrzao mi je paznju ali nesto tu hvali dal' losa gluma ili sta vec
    Mislim da nije gluma u pitanju. Ja bih rekla da su bas u potpunosti skinuli mentalitet i ponasanje... Meni se film dopao. Skroz je neobican za nasu kinematografiju (mislim na reziju)... Prije ce biti da su imali problem sa budzetom nego ista drugo.

    Ono sto je zanimljivo u vezi ovog filma je da je to jedan od prvih filmova (ako ne i prvi) koji je snimljen u koprodukciji sa drugim ex-Yu republikama...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #12

    Odgovor: Cinema club

    Gledala sam novi domaci film Sejtanov ratnik. To je domaci film sa specijalnim efektima. Radila ga je mlada grupa ljudi i dopao mi se jer je to prvi srpski film tog tipa. Efekti nisu preterani ali su lepo smesteni u film, u drugom planu su. Prica je ok, odlicno je prikazan zivot srednjoskolaca na ovim prostorima i njihova razmisljanja. Oseti se uticaj Hari Potera, Gospodara i malo Matrixa dok gledas film. Ima cudnih scena kada pomislis da je to neki strani film a vidis naseg glumca, pa se samo nasmejes.
    Ali ovaj film treba pogledati.

  13. #13

    Odgovor: Cinema club

    Ja danas odgledala Ripley's game, sa John Malkovichem (kao Tom Riplijem). Ma čovek glumi fantastično. Drama/triler, dopao mi se.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Cinema club

    Gledala sam Karaulu sinoc. Makedonski film ali je radjen u saradnji sa Slovenijom i nekim strancima. Od nasih glumaca glumi Bogdan Diklic i Sergej Trifunovic. Dobar je film, sve vreme drzi paznju, i ima upecatljivu pricu. Dopao mi se mada sam bila skepticna u pocetku. Mogu da pohvalim montazu u filmu, ima dobrih prelaza iz scene u scenu.

  15. #15

    Odgovor: Cinema club

    Sinoc odgledah Memoirs of a Geisha. Film je zanimljiv. I kostimi su odlicni. Mislim a ovaj film vrijedi pogledati makar jednom.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

Strana 1 od 83 1231151 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •